0 oy
553 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar hamılelıktı dogumdu bebege bakma vs derken kendımı baya saldım ya hiç bakmıyorum sizler neler yapıyorsunuz bakımvolarak fikir verir misiniz bana birde sezeryan dogum yaptım 3ay oldu mekık cekebilir miyim spor yapabilir miyim

17 Cevaplar

+1 oy
(44,694 puan) tarafından

Bir banyoyu rahatca yaparsam en buyuk bakimim iste o benim:P

tarafından
Haklısın valla:)
-Reklam-
0 oy
(15,704 puan) tarafından
Çok fazla takan bir insan değilim takıntı haline getirmek daha çok bakım gerektirir çok şükür bakıma ihtiyacım yok 
(17,775 puan) tarafından
Canım masallah sen guzelsin ama bakim yapmadan olurmu kiz bakim dedi disini fircalama krem ıvir zivir bunlari yapmiyomusun :)
(15,704 puan) tarafından
Onlar bana göre bakım değil günlük yapılması gerekenler ☺ balık deyince sıradanlıktan ziyade daha değişik şeyler geliyor aklıma
(17,775 puan) tarafından
:) aynen rutin mesela ne geliyo ay benim bisey gelmedi suan
(15,704 puan) tarafından
Yüze değişik şeylerde maske yapmak gibi
(17,775 puan) tarafından
Kil maskesi yapiyorm bi tek ben :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ya kafamiz o kadar dolu ki bunları hiç düşünecek halde değiliz bence en azından ben hiç değilim. 

Yine de soruna bakan olur Belki yukarıda kalsın 
tarafından
Neden dolayı dolu depremden mi canm
(5,406 puan) tarafından
Evet canım hem depremzedeler aklimda hem de çok gribim. Yataktan çıkamıyorum
tarafından
Dunden beri başım o kadar agrıyoki depreme üzülmekten gece bebegım her saat bası uyanır emzirdim sureklı haberlere baktm.bu arada cok gecmıs olsn havalar karışık bu aralar dıkkat et cnm
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Sadece kaş alıyorum :))) bakım kelimesinin anlamınş bile unutcam nerdeyse
tarafından
Herkes aynı durumda anlatılan:)
0 oy
(146 puan) tarafından
Mekik çekmeni tavsiye etmem ilk once sağlıkli bir sekilde yediklerine dikkat ederek fazlalarını vermelisin artı olarak zumba diye bir dans var onunla zayiflayan cok insan var onuda yapabilirsin ben yeni hamileyim bazen benimde yataktan kalkcak halim dahi olmuyor bazen günüm aynaya bakmadan bitiyor ama bunlar isteyerekolan şeyler değil morelini yüksek tut güzel şarkilar aç 
tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(17,775 puan) tarafından
Evet yaparim her sabah yuzumu köpüğumle yikar sonra dislerimi fircalarim bakteriler mideye inmiyo boylece daha dusa girerim bebeklerim uyurken ağdami kontrollu yaparim kil tüy beslemem vucudumda saclarimi boyatiyorum degisik degisik renklere kil maskesi yaparim saclarim icin doğal şampuan kullanjyorum kremlerim var nemlendirici surmeden uyumam boyle günlük rutin bide kaşlarimida kuafore aldiriyorum 
tarafından
Cok iyi imrendim:)
(17,775 puan) tarafından
Yapilmasi gereken kuzum extra bişey yaptığim yok :*
tarafından
Gözüm almıyo benim şahsen her zmn:(
(17,775 puan) tarafından
Niye canım bebek uyuduğu zaman yapabilirsin aslinda hep uyuma mesela bi duss almak bile insana özgüven veriyo güzel kokular sür  benim iki cocuğum var yapiyorum hep esim 4 istiyo o zamanda yaparim :)
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Off bn 1 yıldr toğqrlanamadm hala artık bismillah deyip başlamaüm gerekiyo :'(

tarafından
Aynen cnm ya bende öyle
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Her banyodan önce maske yapıyorum vücut kremi felan surerm lazere gidiyorum ne bilim fazlada yapmıyorum guzellik merkezine gidip bakım yaptırmal istiyorum oda yakındır heralde
(44,694 puan) tarafından
Olan parama olcak sonrada esimle tantana olcak diye korkuyom :) 800 tl pesin verdim gittigim yerde kurumsal bi yer
(2,127 puan) tarafından
Bende 700 verdim peşin bakalım sabırsızlıkla 10. Seansın bitişini bekliyorum
(44,694 puan) tarafından
Benimde 10 seans 3 kisi daha oraya kayit ettirdim diye 2 senasda hediye verdiler
(2,127 puan) tarafından
Bizdede 2 kisi ayarlarsan cilt bakımı hediye ediyolar :)
(44,694 puan) tarafından
Bana lazer onemli kildan yana pek dertliyim:)))
0 oy
tarafından
düzenlendi

Yuzumdeki tuyleri aliyorum sacimi kendim kesiyorum  rimelimi cekerkm takip takistiririm ust basi da duzgun giyindim mi tm dir bakkmim  :)

0 oy
(4,040 puan) tarafından

Haftada bir saclarimi tararim:D diş fırçalama duş alma olaylarını es gecmem günlük yaparım vucudumda kıl tüy bırakmam. Bundan başka bakımım yok kıyafetlerim tam olarak ütülü değil mesela en büyük eksigim:(

tarafından
Gündelik kıyafetlerle mi karsılarsn eşini
(4,040 puan) tarafından
Evet malesef o konuya çözüm bulâmadim rahatlığı severim
0 oy
tarafından
Kaşlarını almayı biliyosan kendin al canm ya da kuaförde kaş bıyık aldır eğer aldırıyosan yüzüne ağda yaptır.bana gerektigi icin yuzume de agda yapiyorum ilık bi duş al önce yüzünü cok yipratmadan hafif kesele banyodan cikinca saclarini kremle kurula kiriklari varsa kestir begendigin renge boya yuzune yuzune maske yap sonra gül suyu ile tonik yap nemlendirici sür tırnaklarıni kes ölü derileri al oje kullaniyosan sürebilirsin.spor yap kilon varsa diyete başlayabilirsin eger fazla zayifsan kilo aldiracak saglikli yiyeceklerin listesini cikarp onlarla beslenmeue calis .. vücüt tüylerini al vucudnu nemlendir ve guzel bi koku kullan sen de esin de seviyorsaniz hafif makyaj yapabilirsin gundelikte evin icinde pijama ile karşilama eşinı güzel kok terli olma kiyafetini sık değıştır benim tavsiyelerim.bu kadar canm kendmde uyguladiklarim
tarafından
Harikasın cok teşekkür ederm baya güzel şeyler yazmıssın :)))
tarafından
Rica ederim canım bi ufak ama kilit tavsiye daha vereyim pozitif düşün bu en büyük güzellik ;) ♥️
0 oy
(194 puan) tarafından
Ne bakımı duşa giriyorum diye seviniyorum ha bide geçen kaşlarımı aldım çok mutluyum recep ivediğin ki gibi olmuştu artık :)) 
0 oy
(15,985 puan) tarafından

Tek yapabildiğim banyodan banyoya saç taramak. Bide 2 ayda bir ağda yapmak :D

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yüzümü yikasam şükür ediyorum
(680 puan) tarafından
Cok şükür herkes bir sürü şey yapıyormuş yorumları okurken sadece ben mi yüzümü Yıkadığıma şükrediyorum dedim senin yorumunu gördüm :) :)
0 oy
tarafından

Bakım denince dayanamıyorum ya çok severim böyle şeyler çok da kullanırım

imagebunlar günlük rutinlerim. Birde haftalık maskelerim var. Bal zencefil karışımı. Ve yaş maya ile hücre yüklemesi yaparım. Saçlarıma da haftada bir kola ve muz ile masaj yaparım ooohh mis 

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Tek yaptığım geceleri yatmadan gül suyunu pamuğa döküp yüzümü silmek kendimi iyi hissediyorum yapmadan yatamam bakım sayılmaz ama alışkanlık sanırım 
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Bakım diye birşey kalmadı duş almak dışında :) öyle bakıma da pek ihtiyacım yok. Lazere gidiyordum diye tüylerim de pek yok. Hamilelik ve sonrasında virüs olunca gitmek nasip olmadı. En son kaş bıyımığı ne zaman aldım hatırlamıyorum desem yeridir :angel:

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
18 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 364 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 350 göst.
19 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Citipiti (2,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 341 göst.

379,947 soru

11,374,007 cevap

34,856 kullanıcı

...