0 oy
3,586 göst.
Diğer kategorisinde (133,632 puan) tarafından
Tüm İzmirli kardeşlerimizin Allah yardımcısı olsun.

Değerli kullanıcılar deprem ile ilgili konuları lütfen bu başlıkta paylaşalım. Diğer postlar kapatılacaktır. Bilginize...

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne kadar garip demi daha dune kadar virüsten evlere siginiyoduk smdi deprem evimize giremiyoruz her felaket diğerini unutturuyo... 

Türk milletinin bazı saolsun geçmiş olsun izmir 
tarafından
Dün eşime dışarı çıkalım diyorum dışarda korona var diyor yarabbi nereye kaçalım :) ay sinirlerim bozuldu artık.
tarafından
Sakin ol sakın ecel heryerde gelio insana rabbim hayırlı ölüm versin insanlar olarak iyice çıkmaza girdik
tarafından
Kız nasıl sakin olayım basima neler geleceğini kestiremiyorum toprağın altına koyacaklar Allahm sen yanımda ol :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardimcilari olsun insallah en kaz altinda olanlar en kisa surede cikartilirlar sagsalim
0 oy
(11 puan) tarafından
Aminnn izmir de olarak berbatt günler geciriyoz
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Rabbim yardimcilari olsun insallah bidaha yasatmasinn 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim yardimcilari olsun insallah 
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Rabbim yardimcilari olsun 
0 oy
tarafından
Allah razı olsun valla çok iyi oldu bu teşekkürler 
0 oy
tarafından
Deprem dısı konu paylasmak yasak mı admin hanım linç yiyoruz sürekli 
(802 puan) tarafından
Lutfen kusura bakmayin ama evim birkac metre ilerisinde o koca betonlarin arasinda hala yasamak icin umut arayan insanlar var ve gozumuzun onunde olen insanlar cikariyirlar ve siz korkudan birsey paylasmiyoruz linc yiyoruz diyorsunuz ama inanin o depremde sizde olsaydiniz belki diliniz tutulurdu okadar siddedtli ve sarsintili bir depremdi hala psikolojimiz bozuk her saat basi sallaniyiruz ama neywe ates dustugu yeri yakiyor sizin sorulariniz daha onemli yok kaynanam dedikodumu yapti yok kocamla tartisiyoruz yok kiz8min dogum gunu elbisesi faln bosver biz ozur dileriz bunlar daha onemli sorun aonucta insan caninin ne önemi varki !!
(415 puan) tarafından
Ewet öyle haklisin ateş düştüğü yeri yakıyor ama bundan aylar önce elazığ depremi olduğunda sen nerde ne yapıyordun  acaba bizlerinde burda cani yanıyor deprem ne korku ne en iyi bilenlerdenim ama hayat devam ediyor dün izmirde deprem oldu aramızda kilometreler olmasına rağmen içimiz yandi burda da da kimsenin kalbini kırmaya kimseyle tartışmaya kimsenin hakkı yok . Geçmiş olsun İZMİR
tarafından
Haklısınız kızlar ama ben o anlam da yazmadım o aksam herkes bırseyler sordu ama ben sordum diye resmen duymadığım kalmadı konu duyarsızlık degıldı
(415 puan) tarafından
Duyarsizlila  işi yok ki cnm Boş ver ya batı doğu ayrımı yapanlar var en azından onlardan değiliz deprem oldu izmir yikildi diye sevinmiyoruz  kimse bilmese rabbim biliyor icimizi
tarafından
Cahil bir zihniyet yok cıpakk gezdiler yok su oldu dıypr hıc kimse demiyor ki Rabbım oyle uygun gordu Rabbım korusun
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbim beterinden korusun :(Allah yardımcıları olsun 
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben İstanbul da bu kadar hissettiysem İzmir'i düşünemiyorum Allah yardımcıları olsun.
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Tşkler.......... 
0 oy
(662 puan) tarafından

image

Dikkatli olun kuzulsr

(3,274 puan) tarafından
bizzat adam bu akşam mı açıklamış kızlar yaa başka bir yerden duymadik hiç
(2,011 puan) tarafından
bende bir kaç yerde gördüm herkeste saat farklı ve bazılarında bu hafta içi yazıyı of of
(3,274 puan) tarafından
yaa benim dinlediklerim hep hafif artçılar olacak şiddetli bir hareketlilik yok faylarda diyor
tarafından
Neresi için söylediler yine izmirmi eğer öyleyse yalandır çünkü büyük depremin üzerine tekrar büyük olmazmış aynı yerde
(283 puan) tarafından
Gecen sene istanbuldada ayni seyi dediler . Deprem tahmini yapabilirler ama Allahtan baska  kimse zamanini bilemez. Ve boyle seylerde insanlari korkutmak icin . Fox
0 oy
(658 puan) tarafından
Arkadaşlar ateş bebek annesi eda ve babası mert için bir haber varmı çıkmıyor o bebek aklimdan rabbim enkaz altındaki herkezi korusun dayanma gücü versin düşündükçe gözlerimden yaşlar süzülüyor 
0 oy
(18 puan) tarafından

Zamanin hayatin onumizdeki saniyelerin ne getireceğini hic bilemiyoruz o yuzden yatmadan once cocuklarinizi opun sevdiginizi soyleyin hayat kisa ailenize ve sevdiklerinize deger verin küs kalmayin hayata her daim sarilin ama bırakmayacak gibi deil hersey kader kismer Allah hayrli Ölüm versin İnsallah:( 

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Mucize ayda Bebek 

Rabbıme şükürler olsun 
tarafından
Çok şükür 91 saat sonra gelen mucize
(307 puan) tarafından
Mucize bunun adı şükürler olsun Rabbime inşallah annesi de sag salim çıkar inşallah
0 oy
(913 puan) tarafından

Enkazdan 3 aylık canlı bebek cikariyorlarmis şuan lütfen hepimiz kaç Ayetel Kürsi okuyabilirsek okuyalım küçücük beden saatlerdir orda rabbim ne yüce ne büyük şükür olsun elhamdülillah.. 

Umarım hayata tutunur:(

tarafından
Allah büyük inşallah yaşar.  3 aylık bebek ne kadar büyük bir mucize
0 oy
(1,630 puan) tarafından

91 saat sonra enkazdan çıktı ❤ Ayda ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

image

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 260 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu
+10 oy
18 cevap 496 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Htcmm (11,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
23 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,365 puan) tarafından soruldu

379,771 soru

11,368,661 cevap

34,850 kullanıcı

...