0 oy
3,585 göst.
Diğer kategorisinde (133,631 puan) tarafından
Tüm İzmirli kardeşlerimizin Allah yardımcısı olsun.

Değerli kullanıcılar deprem ile ilgili konuları lütfen bu başlıkta paylaşalım. Diğer postlar kapatılacaktır. Bilginize...

37 Cevaplar

+15 oy
(15,598 puan) tarafından

Açılan diğer postlara da lütfen yazıp da neden paylaşıyorsun acımız var demeyin hayat devam ediyor ele yada bele 2 3 gün sonra sizde devam edeceksiniz hayatın döngüsü bu üzülüyor muyuz elbette izledikçe içim gidiyor ağlıyorum ama duadan başka elden bişey gelmez yemek yemeyerek kalp kırarak olmaz herkes kendinden sorumludur 

imageHAYAT ÇOK KISA ...

tarafından
Çaldım.......
-Reklam-
+10 oy
(25,224 puan) tarafından
Böyle de yazdıgımız yoruma gelen cevapları bulamıyoruz admin diğer sayfalara düşüyor bak bak bitmiyor buna bir çözüm gelecek mi
(814 puan) tarafından
Aynen bakmiyorum ozaman
(119,126 puan) tarafından
Yine sana calisiyom selooo +++
+5 oy
(4,237 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardimcilari olsun insallah 
+3 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH tüm Izmir'in ve ümmetin yar ve yardımcısı olsun. Daha fazla can kaybı olmaz inşaallah. RABBİM bir daha yaşatmasın herkesin yar ve yardımcısı olsun☝️
(622 puan) tarafından
AMİN inşaallah
+3 oy
tarafından

65 saat sonra mucize kızlar elif bebek kurtarıldı 

imageokadar mutluyum ki şuan

Ol der ve olur ☝️☝️☝️

(2,447 puan) tarafından
Cok şükür bin şükür ❤️  yavrum açlıktan soğuktan bitap düşmüş. Ne bağırmış ne ağlamış ne de hareket etmiş :(( hiç biseyden haberi yok ki kuzumun. Bahtı kaderi güzel olur inşallah
(39 puan) tarafından
Bin şükür o minik elifi kızım yerine koymuştum kızım olsaydı delirirdim diye çok şükür rabbim yasatinca yaşatıyor
(4,853 puan) tarafından
Icim parçalandı bu yavruya biz böyle üzülüyoruz anne babası ne durumdadır
+2 oy
(8,081 puan) tarafından
Ateş düşmediği yeri de yakar, kalbinde merhamet  olan "insanlar" için .
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bir insan başkasının acısını yaşayıp hissediyorsa insandır gerçekten. Sizin için daha zor olsa da yinede hayat devam ediyor.
+2 oy
(2,014 puan) tarafından
Ben izmirde bu depremi yaşadım. Ve deprem olduğu andan beri tvyi hiç kapatmadık yeterki bi haber alalım diye. Ama yurdumun insanları o kadar vicdansız olmuşki kimsenin umrunda değil. Herkes ne kadar rahat. Hala saçma sapan sorular postlar peşindeler. Yazık. Biraz empati, vicdan ve merhamet diliyorum hepsine. Orda o acıyla dışarda bekleyen onlarda olabilirdi. O enkazın altında olan onlarda olabilirdi. İnsanlık ölmüş ben bunu bi kez daha gördüm 
+1 oy
(460 puan) tarafından

image

nbunu ayrı bir post olarak atabilmeliyiz bence. Lazım çünkü. 
+1 oy
(8,081 puan) tarafından

image

biz elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz şuan bunlara ihtiyaçları varmış lütfen imkaniniz varsa ve yakınsanız sizde destek olur musunuz izmir deki arkadaşlarım 
+1 oy
(398 puan) tarafından

kızlar gerçekten herkes panik zaten korkuyor birde 4te olacak bu gece olacak bilmem ne gibi şeyler paylaşıpta daha da korkumuza korku eklemeyin bence herkes stresli çünkü herkes uykusuz. Allah bilir zamanını Bizim elimizden sadece dua etmek gelir Allah beterinden korusun birdaha da yaşatmasın

Postum kapatıldı ama herkes görürse iyi olur 

+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Bu yine ...  psikojomiz bozuluyo ağlıyoruz hep aynı şeyleri yazıyorlar diyenler mi... 

IZMİRDE yaşıyorum bornova ilçesinde. Sun enkaz alanlarındaydım herşey çadır. Ağlayıp hala unutma sevdiklerini bekleyen insanlar vardı. Bayılanlar ayakta duramayanlar   enkazın ilk hâlinden ölenlerden bahsetmiyorum bile.. bi imi arkadaşımı evinden çıkardılar ağır hasarlı. Bi arkdaş malesef alışveriş sırasında öldü. Bu bir afet ve az buz değildi.. Bu lafı çok söyledim bu uygulamada değil şuan tüm turkiye de gündem bu deprem. Biz bunları yaşamış olmamıza rağmen yine tüm haberleri takip ediyoruz. Ama işte kimiside duymak istemiyor.. oysa ki belki yazarak rahatlıyor insanlar .  Hayat devam ediyor deniyor tabiki ediyor ama insanın aklından da çıkmaz yani ne bileyim. Elaz8g depreminde de asla çıkmamıştı aklımdan.. neyse rabbim bidaha yaşarmasın.. 

Tek derdimiz de acılan başlıklar olsun..
(2,011 puan) tarafından
içimi yaktın ya gözlerim doldu aktı rabbim yar ve yardımcınız olsun
(264 puan) tarafından
Istanbulda  aciniz acımiz, kalbimiz enkaz yerinde. Dualarimiz sizinle. Allah yar ve yardimciniz olsun. Cok zor bir durum Rabbim tekrar depremle imtihan etmesin. 2 gundur uyumuyorum gece gunduz haberi takip ediyorum. Yuregi guzel olanlarin yaslilarin cocuklarin alimlerin duasi yeter size insallah bosverin bu gamsizlara laf anlatilmaz.
+1 oy
(1,630 puan) tarafından
Bebeğimizle depremden nasıl korunuruz?

https://www.instagram.com/p/CHANZU8hMY0/?igshid=1b16lym3r9ct6

❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

Tüm İzmirlilere çok büyük geçmiş olsun. 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Daha iyi olur... 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bole daha iyi oldu tesekkurler.
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Iyi olur Allah sabirlar versin kardeslerimize 
0 oy
(4,646 puan) tarafından

Teşekkür ederiz resmen diken üstündeyiz:'(

(1,630 puan) tarafından
Çok büyük geçmiş olsun ❤️
(4,646 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ablam ilk gün uyuyamadım bugün biraz uyuyabildim ❤️
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Rabbim tekrar yaşatmasin:(
0 oy
(6,750 puan) tarafından

:ermm:Allahım korusun hepimizi.

0 oy
tarafından
Evet çok iyi olur Allah yardımcıları olsun inşallah. 
0 oy
tarafından

Ya admin hanım şu 2. Sayfadaki postları bulma özelliği getirilse ya şimdi 5 sayfalık postta yorum ara ki bulasın.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 260 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Bir deniz annesi (681 puan) tarafından soruldu
+11 oy
18 cevap 490 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Htcmm (11,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
23 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,339 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...