0 oy
1,571 göst.
Aile kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Kizlar annemlerin ust katinda oturan ev sahibi surekli kavga ediyolar az once annesi çocuğa vurdu ariycam polisi çocuk esirgemeyi benim aradigim bilinir mi zarar verirler anneme geceleri gunduzleri yok o cocuga yazik gunah 

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aramanı tavsiye etmiyorum 

Kimi çocuklar çok yaramaz oluyor ve gerçekten çileden çıkarta biliyor belki vurmadı bişey fırlattı 

Duyduğunu belki yanlış anladın 

Yada annesidir vurabilr ama çok şiddetli vurduysa bişey diyemem 

Ay ne biliyim yazık günah besle büyüt gelsin devlet alsın götürsün sonra o kadının içinfeki acıyı nasıl yaşıyacak ne biliyim yani 

Her türlü üzücü 
tarafından
Nereye uzaklaştırmışlar ben anlamadim olayı
tarafından
Kuzum diğer yorumlara bak kadın boşanmış babasınla kavga ediyırmuş bu bayanda şikayet etmiş uzaklaştırma vermişler kadına çocuğu dövüp dövmedini bende anlamadım
tarafından
Nereye uzaklaşacak kız babasında kaliyoms işte otelde mı kalsın çok acayip valla ay tüh ya insaAllah düzelir belli ki psikolojisi iyi degil
tarafından
İşte bende bunu anlatmaya çalıştım ama ne faydaaa
tarafından
Kuzum ama dovuyor ise ne olacak bir de öyle düşün yazık değil mi 2 yaşında bebeğe uzaklaştırma aldıysa demek ki darp izi falan var durduk yere uzaklaştırma verirler mi
-Reklam-
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Ara ne olursa olsun bi cocuk dayak yememeli
(2,009 puan) tarafından
Geldi anneye uzaklastirma verceklermis babasinida dovmus
(119,461 puan) tarafından
Cocuklar nolcak kim bakcak
(2,009 puan) tarafından
Bilmiyorum o kadarini kizin annesigilin yanindaydi ne olur bilemem
tarafından
Babasını nasıl dovms
(2,009 puan) tarafından
Bilmiyorum bilgim yok
0 oy
tarafından
Soyler canım alt komsu dıye  gizli dersen demezler bir ihtimal ama ara derim ben
tarafından
Dero ahahah bilmem ki bacım :))
(2,009 puan) tarafından
Hahahahaha nie ki yaa :))
tarafından
Kotu olmasa da uyduran cok derya yeter ki istesinler :)
tarafından
Acık bulamayınca at iftira cekıl kenarıya :)
(2,009 puan) tarafından
Ne diyosunuz gizzzlaarrr :)
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Bilgilerinin paylaşılmasını istemezsen söylemezler canım zaten şikayet var diyorlar sadece ara tabiki 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sevaba girersin hatta vatandaşlık görevi asla isim verilmez belirt aradiginda
0 oy
(817 puan) tarafından
Canım ara hemen bilinmez senin olduğun gizli kalsın kim olduğum bilinmesin dersen bilinmez yazık ya insan kendi evladına nasıl kıyar
0 oy
(814 puan) tarafından
Nasıl yani hep dovuyormu Cocugu 
(814 puan) tarafından
Simdi bi vurma var bi vurma var eger cocoguna eziyet tarzi hani cocugunu sevmiyor surekli dovuyorsa evt arain hemen ama siz hicmi annenizden dayak yemediniz ben yedim valla bazen hic dinlemezdim hatta ergenken diklenirdim bile dayagimida yerdim eger bu sekil birseyse tabiki aramayin
(2,009 puan) tarafından
Ya arkadas bi vurdu taaa karsi binadan duyuldu bu nasil annelik vurma
(814 puan) tarafından
Ne demek istediğinizi anlayamadim karsi binadan duyuldu derken
(814 puan) tarafından
2 yasindami cocuk kiyamam 2 yasindaki cocuk dovulurmu ya zaten hicbir cocuk dovulmezde bazen 10 yaslarinda falan gercekten cildirtiyorlar insani cocugum yok ama esimin yegenlerinden goruyorum 2 yasindaki cocuga yani simdi duymadim gormedim siz bilirisniz siddeti onemli tabiki
(2,009 puan) tarafından
Kadriye çocuğa annesi vurdu karsidaki bjnadan duyuldu ara polisi die bagiriyo millet
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ara, ihbar edeni soylemiyorlar yanlis bilmiyorsam gizlilik var
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ara tabikide çocuğa yazık 
0 oy
(3,869 puan) tarafından
vurduguna emin misin , bazen kizim istedigi sey olmayinca oyle bi agliyor ki duyan der bu kizi dovuyolar , oyle bisey olmasin
(2,009 puan) tarafından
Yok yok karsi bina duydu vurdugunu öyle bisey olsa aramam belki ama vuramaz daha 2 yasinda
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Sürekli şiddet yoksa arama bı an sinirlenmiş olabilir yurt çok mu iyi sanii
(2,009 puan) tarafından
Yurt iyo değil ama babasina versinler cocugu annenin yaninda hergun kavga cocoygubda piskolojisi bozuluyo
tarafından
Her gün kavga ediyorlarsa bu kimseyi. İl ilgilendirmez nereden biliyorsun dövdüğünü karşı binadan nasıl anlıyorsunuz dövdüğünü gözünüzle görmediğiniz şeyi yapıyor demeyin
(2,009 puan) tarafından
Gozumlede gördüm ilk degil
(6,672 puan) tarafından
Peki ne oldu geldiler mi almaya
tarafından
E sen gidip soyleyecem diye bildirseydin kadına keşke ayağını denk alırdı belki
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Nasi ya cocugunumu dövüyo bence karisma ama cocugu dövmeside yazik cocuga yaaa :(
(44,744 puan) tarafından
Kiz profilde ki senmisin
(17,874 puan) tarafından
Evet hemşocum benim
(44,744 puan) tarafından
Gözel karıymişsın;)
(17,874 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Polisi ara isimsiz ihbarda bulun gereken yapılır 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Kizlar aradim gizli kalsin bilinmesin dedim tamam dediler ekip gonderiyolar alsinlar cocugu bari ordan yazik gunah iicm sizladi yaa taaa karsi binadan duyuldu bu mu annelik 
(2,009 puan) tarafından
Geliyolar ekip bilmiyorum alirlarmi
tarafından
İnşallah almazlar sen bilinçli bi anneain orasını anladım ama kadın zaten boşanmış bi boşlukta destek olacak kimsesi yok belliki
Keşke şikayet etmeseydin
Yazık kadın daha da yıkılacak
Çok üzüldüm
tarafından
Kadın yıkılmasın diye çocuk ölsün o zaman nasıl bir mantıktasiniz siz ya kadın boşlukta ise ya da psikolojisi bozuksa gitsin bir destek görsün çocuğu döverek mi kendini rahatlatmaya çalışıyor yazıktır günahtır ya
(2,009 puan) tarafından
Boslukta olabilir hic gecinemiyolar Allahin hergunu kavga ama cocugtan cikarmaya hakki yok
tarafından
Ellerine sağlık canım arayarak çok iyi ettin ben olsam bir saniye durmam giderim yolarim hatta kariyi
0 oy
tarafından

Kız ara almasalar da korkuturlar valla açık esgare git hemde ben ihbar ettim dovemezsin de 

(2,009 puan) tarafından
Ettim gidiyo ekip
tarafından
Kız ben olsam kavga ederdim iyi dayanmssn
0 oy
tarafından
Nasıl dövme söyler misin yani eziyet eder gibi yoksa anlık sinirle mi yapmış oda doğru değil tabiki ama. Dövmesi nasıl çocuğun sesi nasıl geliyo annesi neler diyo tekme tokat mı dalıyor yoksa 
(2,009 puan) tarafından
Kiz annesiyle babasiyla kavga ediyo gecende aynisini yapti vurdu bugunde vurdu karsi binadan duyuldu her gun boyleler neyi paylasamiyolar anlamayamdim
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Ben olsam şikayet etmem ilk olarak çıkar uyarırım. Ayrıca çocuğu vurduğu ne malum. Belki sinirleniyordur çocuğa vurmamak için eşyalara vuruyordur belki siz yanlış anlıyorsunuz. Önce uyarırım baktım ardı arkası kesilmiyor sonra polise şikayet ederim. Benim annem öyle yapmıştı. Ev sahibimiz çocuklarını çok döverdi ev inliyordu resmen bağrışlarından annem de çıkıp uyardı eğer ki bir daha çocukları böyle dövdüğünüzü  duyarsam polise şikayet ederim dedi bir daha çocuklarını dövmedi adam
(2,009 puan) tarafından
Kac krre uyardik ama yine ayni
0 oy
(7,412 puan) tarafından
sesden hemen nasil emin oluyorsunuz ? hangi anne cocuguna vurmuyor ki?. aslini astarini bilmeden şikayet etme derim belki duydugun sesle konunun alakasi yok.  kadin belki ilk defa bu denli kızdı cocuguna. yani anlamadan dinlemeden hemen yargilamayin heleki gozle gorulmeyen seyleri. hem bazi cocuklara normal azcik dokunsan bile sanki falakaya yatirmissn gibi bagirir.canim
(2,009 puan) tarafından
Ya usteki yorumlara bak bi oyle yaz allah askina keyfimden mi aradim ben de anneyim cocuga vurdu karsi binadan duydular
(7,412 puan) tarafından
vay be ne kulak varmis karsi binadakilerde. sonucta cocuga vurduguni gormedin seninki varsayım. belki bağırıyor ama esyalara vuruyor ne biliyosun. cocuk agladi diye yuzde yuz emin olamazsin vurduguna. cikip yukari ayirsaydin okadar eminsen. baktin cocuk da darp izleri var hemen polisi arardın.
(2,009 puan) tarafından
Aklin basmiyo heralde gozumle de gordum
(7,412 puan) tarafından
o nasil bi laf oyle aklin basmiyormus. senin aklin bassa gordum diye yazardin.soruyu sorarken. ust komsu diyosun seslerini duydum diyosun gördüğünü yazmıyorsun sonra gordum diyosun. kimin aklinin basıp basmadığı belli. soru sormayı öğrende gel.
0 oy
(274 puan) tarafından
Polis gizli tutar sikayetciyi soylemez biz cok aradik oyle sikayet uzerine geldik diyolar kimin şikayet ettiğini söylemiyorlar siz gene de belirtirsiniz polise. Arayın kesinlikle 
0 oy
tarafından
Söylemezler ama komşu tahmin eder .

Ya üst kat söyledi der ya alt kat söyledi der .

Annene zarar verebilirler laf söz falan .

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 143 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Esha (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 570 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 395 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 197 göst.