0 oy
1,246 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
Eczanede bu marka ertesi gun hapi vardi bunu aldim kullanan varmi acaba 50 günlük bebeklerim var cok korkuyorum sabah erkenden gidip aldim 12 saat ancak gecmisti üstünden insaalah etkilidir

3 Cevaplar

0 oy
(5,375 puan) tarafından
Ayyy bide ikiz Allah hayrlısını versin kuzum 
(1,113 puan) tarafından
Valla hic sorma hapda %98 engelliyor yaziyor ama diğer yorumda hamile kaldim diyen oldu tekrar korku sardi
tarafından
Kizz ben dedim onu ama ben hamile kalmadım tek bebem var buradan biri hamile kaldı rahime ydi ismi paylaşmıştı yanlış anlasilmisim :)
(1,113 puan) tarafından
Evet onu gördüm daha onceki sorulardan bir kisinin basina gelmis diye umarım okadardir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullandım 7-8 saat sonra ve hamile kaldım ayrıca onu içince emzirmemen gerekiyor haberin var değil mi canım 
tarafından
Korkma evet bebeğim şuan 10 aylık iyi ki işe yaramamış ilaç diyorum ama güven olmuyor Ella daha iyi diye duymuştum o zaman %100 değil işte hiçbir şey
tarafından
Ovülasyonunu bi hesapla ben tam yumurtlama günündeymişim sonradan bakmıştım
(1,113 puan) tarafından
Daha hic adet olmadim dogumdan sonra kanamam 1 gun once kesilmisti ilk sefer yani insaalah olmaz ya Allah isteyene versin ama bana cift verdi cok şükür bakamam 1 taneye daha
tarafından
Haklısın çok zor tabi inşallah olmaz ama şöyle düşün sen de korkuyorsun şimdi psikolojin bebek olacakmış gibi düşünmeye müsait o yüzden korkutma kendini işe yaramıştır ilaç bişey olduysa da öyle düşün
(1 puan) tarafından
Bende kullandim ertes 72 ve hamile kaldim.bebege bir zarari oluyor mu?ertes 72 kullanip hamile kalanlar cevaplayabilir mi
0 oy
(349 puan) tarafından
Ben kullandım cnm 5 gün de oplumu emzirmedim bi yan etkisini de görmedim sadece göğüslerim sütle doldu taş gibi onu da boşalttım. 
(1,113 puan) tarafından
Ayy icim rahat etti valla yan etkisinde falan degilim hamile kalmadiysan o bana yeter
(349 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yok hamile kalmadım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 183 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 400 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Tugcemila (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu

384,744 soru

11,508,758 cevap

35,166 kullanıcı

...