0 oy
322 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (84 puan) tarafından
Kizlar dun oglumun disi agridi 8 yasinda agri kesici verdim sabah kalktik abse yasmis diciye goturdum hemen antibiyotik yazdi aksama dogru cocugum uyuya kaldi agriyla bi kalktiki gozunun alti bile morarmis artik kucuk burnu ice gomulmus hemen aldim baska bi dis doktoruna goturdum digeri yanlismi verdi diye oda bakti tamm o ilaclar kullansin sali film cekelim absenin inmesi lazim tedavi icin dedi .Simdi sanki dahada sis gozu kapanacak nerdeyse sabaha kadar gecermi? Ne yapsam gecer bilen soylesin ne olur.

8 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bilmiom kuzum ya post üste çıksın bilen olur inşallah 
(84 puan) tarafından
Cok Sagol canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah Allah rabbim şifa versin inşallah ciddi bişey yoktur çok geçmiş olsun cnm 
(84 puan) tarafından
Sagol  canim abse yapmis dedi iki doktorda hatta krndi cocuk discimize de sormustum dogum izninde gidemedik ama oda abse dedi ins. Baska bisey cikmaz
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Antibiyotik etki eder cnm bikac kullanmdan sonra..bnm de öle olmstu ama bna kalcadan igne fln da vuruluyodu daha ileri boyuttaydu
(84 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim ins.gecer sabaha biraz inse keske cocuguma bakinca cok kotu oluyorum .Allah dermansiz dert vermesin kimseye
0 oy
tarafından
Post üstte kalsın. Geçmiş olsun bilmiyorm :(
(84 puan) tarafından
Cok sagol canim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Patates koy kuzum şişliği ve ağrıtı alır  gözden ben genelde öyle yaparım ortadan 2 ye bölüp gözümü kapatırım
(84 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim deneyelim
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim kuzum şifa olsun inşallah
0 oy
(305 puan) tarafından
Canım apse yaptıysa şişmesi  normal bende yirmilik diş çıkarırken apse olmuştu yanagim cok sismisti  antibiyotik  içerdeki iltihabi kurutacak iltihap kurumadan tedavi uygulamiyorlar kana karismasin diye korkma yani 
(84 puan) tarafından
Ama iyice sisti ilaci verdigimden beri ya :( suan gozu kapanmis komple morarmis iyice altida, acaba normalmi dicimize msj attim bakalim ne dicek olmadi bu defa cocuk acile goturcem cok korkuyorum
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Ahhh canım çok geçmiş olsun biz bile dayanamıyoruz o acıya
(84 puan) tarafından
Ya valla bana gelsin agrilarin diyorum minik kusum diyoki sana gelmesin sen dayanamazsin keske ölsem daha cabuk gecer diyo :(( icim parcalaniyo bir an once iyilesse
0 oy
tarafından
Alerji mi yaptıki haplar 
(84 puan) tarafından
Surup verdi ama bilmiyorum yani eskidende kullandigimizi hatirliyorum bu ilaci doktordan haber bekliyorum olmadi baska ilaca baslayalim fiye.

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 165 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
13 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busenur (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.

379,236 soru

11,351,869 cevap

34,822 kullanıcı

...