0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya ailemle geçirdiğim zamanlari :( küçüklüğümdeki mahallemi, evimi, arkadaşlarımı , bunların hepsini rüyamda görüyorum her gece :( lise arkadaşlıklarımi , o kış gününde sobanın etrafında toplanmayi, bayramlasmayi , herşeyi :( o yüzden bugünumden pek zevk alamıyorum aklım sürekli geçmişinde:( 

15 Cevaplar

+4 oy
(7,972 puan) tarafından

Şuraya afilli bi söz birakiyim

Geçmiş geçmişte kaldi....
(119,530 puan) tarafından
Bende şuraya afilli bi arti birakiyim
(7,972 puan) tarafından
Sevdoşummmmm❤❤❤
-Reklam-
+1 oy
(894 puan) tarafından
Bugun de gelecekte özleyeceğin güzel anlar bırakmaya bak... 
(3,739 puan) tarafından
Eğer hala böyle devam ederse Tedavi görmem gerekecek :(
+1 oy
tarafından

Cocuklugum hep bayramda anne babasının elini öpen harçlık alipta kapıya koşan çocukları izlemekle geçti .  Arkadaşlarımın yeni oyuncakları varken ben babannemin diktiği bebekle oynardim kartopu oynayacak arkadasim bile yoktu ilk okulda lisede hep disladilar babannem veli toplantısına geldiğinde gulerdi arkadaşlarım okadar uzuluyodum ki o zamanlar okula gitmek işkence gibiydi öğretmenler artık babannen gelmesin yorulmasına bişey olursa ararız dediler sonra çalıştım paramı kazandım yaşadığımız ev koy evi tuvaleti dışarda banyosu yok kapısı yok büyüdükçe utaniyodum herkesten çalıştım yaptırdım evleri her yerini şimdi rabbim yüzüme güldü zenginlik içine düştüm gecim sıkıntım  yok eşimle oğlumla mutluyum gecmisimi hiç ozlemiyorum  hatta unutmak istiyorum :'(

0 oy
(17,889 puan) tarafından
Mutlu değil misin evinle yada şoyle soyliim bizim yaşadigimiz cocukluk bambaska guzeldi belki ondandir benimde aklima gelir bazen simdiki cocuklar evden cikamiyo gezemiyo artk hersey kısıtlı belki ondandir uzulme 
(3,739 puan) tarafından
Ya belkide çok özlediğim ve gecmise geri gitmek istediğim için mutlu değilim
(17,889 puan) tarafından
Ama gecmisle yasanmazki bence güzel anılar olarak geride bırakmalısın
0 oy
tarafından
Önündeki guzelleiklerin farkına var her yasin güzelliği vardır şuan ki hayatının güzelliklerini gör 
(3,739 puan) tarafından
Görmeye çalışacağım canım
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Geçmiş geçmiştir önüne bak ve mutlu ol inşaAllah ♡♡ herhalimize şükür 
(3,739 puan) tarafından
Öyle canim hamd olsun
0 oy
(307 puan) tarafından
3-5 yil sonra bu gününü de ozliceksin tadını çıkar anın 
(3,739 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum :(
0 oy
(119,530 puan) tarafından
Kiz herkez özlüyo 
(3,739 puan) tarafından
Benim her gece rüyama Giriyo ama :(
tarafından
Ben ozlemiom
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Aynı dirimdayız
(3,739 puan) tarafından
Yaa :(
0 oy
(94 puan) tarafından
Bu gününden memnun olsan geçmişini özlemedin sanırım. Bende öyle bazen mumla arıyorum beğenmediğim günlerimi :) bekarlık sultanlık dıe boşuna demiyorlar 
0 oy
tarafından
Bende her zaman geçmişimi güzel hatırlar özlerim ama sonra çocuklarıma da güzel bir geçmiş bırakmak için kendi geçmişimde takılı kalmamam gerektiğini anlarım. Kendi çocukluğumda gür hatırladığım herseyi onlara da yaşatmaya çalışıyorum 
0 oy
(10,570 puan) tarafından
Geçmişe takılıp niye hayatı kendine zindan ediyon kız önündeki hayatını yaşa boşver geçmişi geleceğe bak sen düşünsende düşündüğunle kalacaksın 
0 oy
tarafından

Geçmiş acitiyorsa geçmemiştir :)

0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ayyy duygularıma tercüman oldun valla.. düşünüp düşünüp ağlıyorum bende eski günlerimi...
0 oy
(497 puan) tarafından
Benden de bi afilli söz gelsin o zaman 

Eskiler özlenir ama tekrar yaşanmaz...

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 468 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 345 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kubosss35 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy