0 oy
1,647 göst.
Aile kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Dun gorumcemler geldi 1yildir gorusmuyorduk 24 saatlik yoldan geldiler bi kac gun bizde kalicaklar..bende cocuk odasinda yer actim onlara..sabah annemle konusuyorduk ayip olmuş dedi bu gun sizin odada uyusunlar dedi ama ben hoşlanmiyorum odamda birisinin uyumasini gec odama girmelerini bile istemiyorum..bana gore ayip deyil bende gidince oda beni çocuk odasinda uyutsun..çocuk odamizda da iki tekli buyuk yatagim var yani neden rahatsiz olsunki zaten 2kisiler 

Siz olsaniz napardiniz?

69 Cevaplar

0 oy
(14,039 puan) tarafından
Evli insanların odasına başka birinin girmesi bile münasip bir durum değilken yatağımı mı vericem birde 
-Reklam-
0 oy
(13,945 puan) tarafından
Banada ilk defa eltim ve kaynım gelmislerdi  yurtdişindan. Ayip olur diye yatak odamı onlara verdim. Sonra biz eltimlere yatıya gittik evleri tripleks ama o bize bodrumda oda verdi. Öyle işte boşyere kimseye odani verme sonra benim gibi pişman olursun.
0 oy
(6,978 puan) tarafından
evimde yer oldugu surece ASLA kimseyi odamda uyutmam. Asil insanin mahreminde uyumak ayıp 
0 oy
tarafından
Yatağıma yatırmayı bırak başka bi insan yatağıma otursa dahi baştan aşağı yıkıyorum ediyorum asla rahat edemem. Bi de düşündüm de bende bi başkasının yatak odasında uyuyamam bu ne iğrençlik ya
0 oy
tarafından
Mahrem canim ben mecbur kalmadıkça odaya bilr girmem hele tek başına asla ne olur ne olmaz korkarım zaten yataga oturmam zorundaysam bile izin isterim 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim yatağımda neden başkası yatsın canım Allah Allah en doğrusunu yapıp çocuk odasına yatirmissin canim
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ben cok uyumluyumdur kaynanamla iyi anlasiriz ama bir tek o konuda karsi geldim yoldan geldiler dedi ki baban yatakdan baska yerde uyuyamaz bende dedim giderim bir kosu yatak alir gelirim ama yatagimi veremem kusura bakma anne dedim o oldu ne esim ne kimse teklif edebiliyo gerekirse kapiyi kitler anahtari yutarim :D

0 oy
tarafından
Benim annem benim yatağıma bile oturmaz olmaz diyo ablama da öyle yapıyor bazen benimle uyumak istiyor ikimiz çekyata sığamıyoruz gece çalışırken eşim gel orada uyuyalım diyo inatla yatmaz bence kimse yatmamalı ben doğum yaptığım da salon da yatıyoduk eşimle kaynanam evde yok diye küçük kaynım eşim bizim yatağınıza yatırmıştı çok kızmıştım ben sevmem öyle 
0 oy
(10,579 puan) tarafından
Mahrem yerine insan başkasını sokar mi yaaa yok cnm açma kendi yatağını
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne münasebet tabi ki yatırmam 
0 oy
tarafından
Hiçte ayıp değil ne işi var yatak odasında 
0 oy
(505 puan) tarafından
Yatirmam tabiki ozelim o bnm
0 oy
tarafından
Ben yatırmam kimse kusura bakmasın da her yerde yatırırım oturma odası çocuk odası küçük oda misafir odası ama kendi yatağımda yatırmam sonuçta eşimle benim özelim o he o an yatacak yer yok 1 2 saat uyumak ister gel yat derim ama öbür türlü kabul etmem 
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Bu hastalık zamanı kimseyi evime almam kimse kusura bakmasın. 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Bence de uyumamasi lazım  bi başkası ben sadece annem geldi 15 gün kaldı yanimda ev üstündeydim ve annem belinden  ameliyatlı olduğu için kendi yatağımda yatırdım beraber uyuduk hasret giderdim hem bi tek ona izin verdim 
0 oy
(402 puan) tarafından
Hijyen boyutu ayrı mahrem boyutu ayrı vs vs. 

Tabi büyüklerimize bazen anlatmak zor oluyor 
0 oy
(503 puan) tarafından
bizim ailede de eşimin ailesinde de böyle birşey söz konusu bile olamaz. isterse evin her yeri misafir olsun yatak odası kimseye verilmez. gerekirse yere yatak yapılır ama yatak odası olmaz. ben kabul etsem eşim kıyamet kopartır yani
0 oy
tarafından
Tabiki de doğru odanda ne işi var senin
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Ayıp bence annenin düşüncesi yanlış. Yerde de yatabilir koltukta da 
0 oy
tarafından
Ay ne alaka adı üstünde misafir ya salonda yatar ya çocuk odasında nerde yer varsa orda yatar. Vala biz kimsenin yatagımda yatmadık hiç

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 367 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 295 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 402 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur-arell (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 840 göst.