0 oy
1,640 göst.
Aile kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Dun gorumcemler geldi 1yildir gorusmuyorduk 24 saatlik yoldan geldiler bi kac gun bizde kalicaklar..bende cocuk odasinda yer actim onlara..sabah annemle konusuyorduk ayip olmuş dedi bu gun sizin odada uyusunlar dedi ama ben hoşlanmiyorum odamda birisinin uyumasini gec odama girmelerini bile istemiyorum..bana gore ayip deyil bende gidince oda beni çocuk odasinda uyutsun..çocuk odamizda da iki tekli buyuk yatagim var yani neden rahatsiz olsunki zaten 2kisiler 

Siz olsaniz napardiniz?

69 Cevaplar

+5 oy
(119,343 puan) tarafından
Bence anneninki ayip evli ciftin yataginda baska bi cift olmaz bende hic hoslanmam
(6,681 puan) tarafından
Evet yani ne isi var benim yatagimda
-Reklam-
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Hayirrrr mahremmmm bölge
(6,681 puan) tarafından
Aynen bencede
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bende kimseyi yatağımda yatırmaktan hoşlanmam bide evde yatıla bilecek yatak varsa niye kendi yatağımda yatırayım ki
(6,681 puan) tarafından
Evet yerde yada koltukta yatirmiyorumki
(3,282 puan) tarafından
Koltuğada güzel bi yatak açıp ordada yatıra bilirsin yani ne olacak ki  ben şahsen abime misafirliğe gidince beni yatak odasında yatırsın diye beklemem gerek yok bence
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Asla hoşlanmam ne münasebet 
(6,681 puan) tarafından
Bende hoslanmiyorum ya
0 oy
tarafından
Kendi annenmi dedi ayıp die asil snen yataginda yatmalri ayip ya mahrem 
(6,681 puan) tarafından
Yok yoldan gelmiste yok rahat olmazmişda ne bileyim ya
tarafından
Yav madem çok dusunuo kendi yatagini vereymis sende cevap olarak nasil verim aanne mahremimi asil verirsem onlar mahcup olur
0 oy
(60 puan) tarafından
Bence doğru olanı yapmışsın orasi senin odan mahrem ben mobilyami görmek isteyene sadece acıyorum yatak odasını yoksa kapalıdır hep kapısı eşime gore cok ters kendisi de hic kimsenin yatak odasına girmez 
(6,681 puan) tarafından
Bizde oyle dusunuyoruz eşimlee..ben sevmem kimse odama girsin
0 oy
tarafından
Ne münasebet canım yatak odanda yatırma tabii ki o sana özel bir yer sonuç olarak
(6,681 puan) tarafından
Annem iste ya neler dusunuyo
0 oy
(377 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın CNM 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben kendi öz annemi ablamı yatağımda yatirmam canım ne kadar ailende olsa senin de bir mahremin var bence çocuk odası en iyisi
0 oy
(653 puan) tarafından
Yatrmam orasi benim özelim benim kendi öz ablam bile cekinir yatak odama girmeye kaldiki onları yatrcam pehhh
0 oy
tarafından
Yok artık annen gelen misafirleri yatağında mı yatırıyormuş öyle şey olur mu ben yaptırmam herşeyi bir adabı var 
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Senin özel mahrem bölge anneni dinleme görümcelerin yatağında ne işi var 
0 oy
tarafından
Bizde görümceme 8 saatlik yoldan gittik bizi yatak odasında yatırdılar eşimle. Damat beyde hiçbir ley demedi. Artı bizi rahat etsin diye alt kata annesigile indi. Ama aynı şeyi eşim yapmaz eşim karşıdır yatağımızda başkasının yatmasına onları da bize gelince kanepede yatırdı. Karakter meselesi bence.
0 oy
(15 puan) tarafından
Asla yatırmam değil yatağımda uyutmak odama dahi girmelerini istemem sonuçta evimde farklı odalar ve rahat yatacakları yatağım var 
0 oy
tarafından
Bende kendi yatağımda yatirmam
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Hayir canim ne ayibi 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Hayır kesinlikle kendi yakın ailemi bile içerde misafir etmem. 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Hem yatağımda başkası yatsın istemem belki o kişide istemez şahsen beni kendi yatağında yatırsa gittiğim yer içime sinmez yatamam 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Delisen orası mehrem di sizin otaginizdi başkasını hec Bir zaman yatırma canım. 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Hayır yatırmam.. baza var koltuk var açarım yatarlar ama kendi odamda yatırmam kimseyi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 344 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Defnedamla (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 295 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 402 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur-arell (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 840 göst.