0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bilen bilir cıceklerı cok seviyorum evım de de cok var ogluma su vermıstım pıpetlı biberonla istedi ıcti ve konsolu uzerınde ki cıcegı sulamaya basladı esımle kıtlendık kaldık sonra yaprağını sevdi cici dedı aglamaya basladım bizden ne gorurlerss onu yapıyorlar merhametine bir kez daha hayran kaldım :(

4 Cevaplar

0 oy
(4,134 puan) tarafından
Helal olsun sana 
tarafından
Cumlemıze canım
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından

Ay ne güzel maşallah <3

tarafından
Allah razı olsun canım ❤️
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Ay ne kadar naif oğlun maşallah :) benim kizda suluğundan tv ünitesine su döküp eline bez alıp etrafı temizliyor. 
tarafından
Oy canım ne gorurlerss aynısını yapıyorlar rssmen Rabbım guzel yetıstırmeyı nasip etsin bizlere ınsallah
(13,806 puan) tarafından
Amin canim,  bizim her hareketimizi kopyalıyorlar o yüzden herşeye daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Ne görürse onu yapıyor kuzular ;)
tarafından
Keısnlıke canım hersey bizde baslıyor valla :)
0 oy
tarafından
Yaaaa ben bile duygulandım yaaa çocuklar ailenin aynasıdır çocuk anne babayı taklit eder 
tarafından
Çok şükür ilaçları kullandıkça iyiye gidiyorum ama bu sefer de ilaçlar ödem yapıyor bide yüzüm kollarım boynum vücudum komple sivilce ile kaplandı bu sefer de onlar için ilaç kullanacam
tarafından
Problemin cozulsun de canım onlar hallolur ınsallah Rabbım bol bol şifa versin
tarafından
Aminnn Rabbim şifa bekleyen herkese ama öncelikle küçük bedenlere şifa versin onlar bizden daha çok acı çekiyorlar Rabbim benden önce onlara versin sonra bana versin
tarafından
Amin canım amin senı her gece dualarıma katıyorum en cok da bebegın olsun diye Rabbım butun dertlerine sifa bulsun
tarafından
Aminn Allah razı olsun inşallah senden çok saol iyi ki burası var iyiki sizi tanımışım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 494 göst.
0 oy
4 cevap 188 göst.
11 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 167 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde nehir2020 (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 214 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...