0 oy
534 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,234 puan) tarafından
Kizlar goguslerum acayip derece kucuk yeni ergenlige grmis 15 16 yaslarindaki gbiyim ve psikolojik olarak kndimi hic kadin gbi hissetmiyom meme buyutme ameliyati olmak istiyom ama nasl bi yol izlemem lazim bilmiyom ameliyat olup aci cekmekten aci cekipte sonucun kotu olmasindan ve fiyatlarindan korkuyom  bilen biri yardimci olabilirmi

18 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Aynı durum  bendede var afedersin sütyen takmayinca kendimi kadın gibi bile hissetmiyorum 
(1,234 puan) tarafından
Evet canm yaa bide cevremde bnm gbi hic kmse yok kime baksam buyuk yani psikolojim bozdu iyice baska bsy dusunemez hale geldm
(4,859 puan) tarafından
Bende aşırı takıyorum kafama ablamı görsen ne kadar buyuk benimki ufacık :(
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayyy benimkilerde minnak:D

(1,234 puan) tarafından
Evet simdiye kadar dolgulu sutyenle idare ettm ama etmk istemiyom aryk nette arastrdm fiyatlar cok cok pahali yaa 15 20 bin yaziyo hayatta yaptiramam o paraya bn
tarafından
Dolgulu  sütyenlere devam.o zaman :)) bende oyle
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Çocuk düşünüyormusunuz aksi taktirde süt kanallarına zarar verme ihtimali var 
(1,234 puan) tarafından
Canm bi oglum var 1.5 yasayacak emzirmeyi biraktk zatn uzun bi surede cocuk dusunmuyom ins
(3,036 puan) tarafından
rabbim seni böyle yaratmış eğer gerek olsaydı 90 beden yaratırdı eşinde sorun yapmıyorsa bence bu kadar düşünme boşuna komplekse girme benimde boyum.kisaydi çok takardım ama şimdi düşünmüyorum niye kendimi bu kadar ufak şeyden dolayı üzeyim ki insanların eli yok ayağıyla yemek yiyor ayağı yok tekerlekli sandalyede geziyor bizim ufacık şeylere kafamızı takmamiz nankörlük olmaz mı bence bunu bi düşün
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Bende aynı sorunu yaşıyorum. Keşke bir caresi olsa :(
(1,234 puan) tarafından
Var ama pahali iste bilmiyom uygun olsa yaptiracagim
(13,804 puan) tarafından
Yok yani estetik ameliyat dışında bir çözüm istiyorum ben. Ameliyattan korkuyorum asla yaptıramam.
0 oy
tarafından
Kız benim ki de kocaman ben de bu halimden şikayet ediyorum koca karı memesi gibi diye. Azıcık sana versem keşke 
(1,234 puan) tarafından
Kimse halinden memnun dgl ki zatn
(1,046 puan) tarafından
Benimde buyukdiye sınır oluyorum
0 oy
(514 puan) tarafından
Kuzum masaj yap esinle genelde dokunzn o sekilde buyur uyari ver surekli 
(1,234 puan) tarafından
Canm onuda denedm ama hic faydasi olmuyo corekotu yagi denedm esimde hic ugrasmiyo belkide en cok psikolojimi o etkiliyo cnku kucuk diye begenmedigini dusunuyom
(514 puan) tarafından
Ben evlenmeden once 70 bile degildm 4 yilin sonunda 85 desteksiz oldu simdi gebeyim gecen emzirme sutyeninde 90 aldim utandim:D
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Ben de öyle idim, doğumdan sonra hay van gibi oldular bana göre tabii. Doğumdan önce 70 anca vardı yoktu, şimdi o günleri özlüyorum, ne güzel koşarken sıkıntı yaşamıyordum, şimdi bide sarktılar, ıyy korku filmi gibi 
0 oy
tarafından
Ay bende buyuk diye dert yanıyorum .
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin.  
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bence  böyle bişeye hiç gerek yok  mazallah bide patlar falan aman 
0 oy
(263 puan) tarafından
Damlamı kremmi ne öyle birşey görmüştüm bir kez araştırın isterseniz. Ameliyattan daha iyi. 
0 oy
tarafından
Kendini nasil seviosan nasil mutluysan öyle yao kuzum 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benim ne güzel minnakti sutyensiz dışarı çıksam dahi belli olmazdı giydiğim şey kalınsa amaaimdi sutyensiz kapı önüne çıkamam hamileyken baya büyüdü emziriyorum şimdi iyice büyüdü küçükken memnundum ama etcek bı şey yok iyi yönünden bak küçük goguslerde sarkmaya pek rastlanmaz cnm
0 oy
(84 puan) tarafından
benimde çok küçüktü gögüslerim rahatsız oluyordum Vaniity Estetiğe gittim konuştum durumu suan cok güzel gögüslere sahibim istiyosan bekleme yaptır bence
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bilgim yok ama kendini nasıl mutlu hissedeceksen öyle yap. Hedef koy kendine para biriktir. Yaptır. Ben burnumdan çok rahatsızdim nefret ediyordum. 2014te yaptırdım iyiki de yaptirmisim özgüvenim geldi. Doğumdan sonra da lazer epilasyona ve çatlak seasnlarina yatırım yapacağım. Bir kere geliyoruz dunyaya mutlu olmak hakkımız. 
0 oy
(851 puan) tarafından
Ya meme kucultme bmmdr goguslerim masallah  85 bazen takiyyrm göğüs guzel ama cokda takma kafana ici dolu olanlardan al 
0 oy
tarafından
Benimde cok bğyük bölüşelim istersen :D bende ameliyattan korkuyorm yoksa olurdum cidden 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 347 göst.
0 oy
11 cevap 270 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Demet1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 257 göst.
0 oy
9 cevap 419 göst.

378,362 soru

11,325,311 cevap