0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (286 puan) tarafından
Benim burnumda sorun var ameliyat olmammlazim iki çocuğum var biri 3 yasinda biri 9 aylık çevremde kiler hep çok dikkat etmelisin çok zorlanirsin diyorlar ne yapmam lazım bilmiyirum korkuyorum da açıkçası 

7 Cevaplar

+1 oy
(12,484 puan) tarafından
Çocukların çok küçük burnuna darbe alman. Olası bir durum acelesi yoksa biraz çocuklar büyüyünce ol 
(797 puan) tarafından
Canim sen ameliyatini oldunmu naptin
(286 puan) tarafından
Yok canım sırada çok hasta vardı bende kalsın kpss sonrası dedim doktor demiş geldi. Cuma ya konuşalım dedi ama bakalım
(286 puan) tarafından
Ameliyat oldum canım şimdi hastanedeyim
(797 puan) tarafından
Hadi gecmis olsun canim nasilsn iyimisin devlettemi oldun sen nasil surec yurudu
(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet devlette yaptım şuan iyi gidiyor ağrı yok sadece sızlama var
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla yanlislikla kafasi eli degse yandin dusme ihtimali varmis baci tekrar aci cekersin
(13,202 puan) tarafından
Kanka seviyorum seni
(286 puan) tarafından
Evet ya bende ondan korkuyorum
tarafından
Askim bende sana mesaj attim ya simdi  kalpler bir yaaa bende seni seviyomkiiii ❤️❤️❤️❤️☺️☺️☺️❣️❣️❣️❣️
tarafından
Biraz daha bekle saglik sorunun yoksa
+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Bence bekle canım valla 1 yaşında kızım var geçen gün burnumun üstüne yapıştırdı resmen sızladı severken oynarken zaten sürekli yüzüne darbe alıyorsun anlayacak yaşa gelmeliler
(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
tarafından
Ben oldum ama ufaklık yoktu oğlumda büyüktü 10 yaşındaydı yani.simdi düşündüm  de küçük olsaydı çocuk epey zorlanırsin.kafani egmemen3 gerekecek bir kaç gün yatma pozisyonun olacak ve en ufak bir degmde mahvolursun ama dersen olayım çocuklar bana yapışmaz biri gelir yardıma o olabilir He buarada kızım 20 aylık geçen ay gözümden ameliyat oldum çıldırdı bantlarimi açmaya çalıştı falan müdahale ettim ama burun dokunsa dayanamazsın 
(286 puan) tarafından
Kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz görümcem de var yardıma gelirler sıkıntı olmaz ben sonraki süreci yane iki ay sonra nasıl geçecek ne yapmam lazım o yapanlar onsureci nasıl geçirdi diye merak ettim
+1 oy
(2,460 puan) tarafından
Zor cnm ilk bir hafta on gün iyi düşün dikkat etmelsin başını egmemelisjkin hele bir hafta çok zor oluyo  pansuman şişlik falan 
(286 puan) tarafından
İnan canım o nu değil ben sonraki süreci çok düşünüyor m yane en ufak darbede ne yapacam kızımı tembihlerim ama kaza bu geliyorum demez oglanda 9 aylık yane çok çok çok dikkat etmem gerkiyor galiba
(2,460 puan) tarafından
Kesinlikle cnm sana destek olacak biri barsa düşünme ama gerçekte ilk 10 gün zorluyo
(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Ben  oğlum 10 aylıktı kızım 6 yaşında idi
(1,766 puan) tarafından
Zorlandımmı evet baya zorlandım kızın 3 yaşında ve yürüyordur büyük ihtimallen oğlunda emekliyormu eğer ikisi yaramazsa biri yanına gelsin biri yoksa İse ertleye bilrşsen ertele .eşin yardım edecekse o olsun yardımcı
(286 puan) tarafından
Eşim asker evde olduğunda yardım eder gelecek olan kişiler ne kadar kalabilirki ilk bir ay birileri olur kaynanam görümcem annemde gelir sonradi için gerek yok zaten darbelerden korumak için evde kullanacağımız bir alet yok mu ya
(1,766 puan) tarafından
Canım ilk bir ay kalsalar çok çok iyi olur. Hem çocuğunla ilgilendiklerinde sende kendini olduğunca darbelerden korursun ben çok darbe aldım oğlumda yana bişey olmadı şansıma
(286 puan) tarafından
Dediğim gibi canım bide oğlum daha emeklemiyor  bakalım nasıl olacak
(1,766 puan) tarafından
Emeklemiyorsa ol canım ayaklandı mı hiç yapamazsın hem sana yardıma gelende var 3 yaşındaki kızın yaramazmı
+1 oy
(119,076 puan) tarafından
harbi dikkat gerekir
(286 puan) tarafından
Evet ya bakalım nasıl olacak

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 256 göst.
0 oy
1 cevap 90 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy