0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Günaydın kızlar çok gerginim sabah sabah kız kardeşimin bi eltisi var geçen yaz doğum yaptı doğumdan sonra çocukta bi rahatsizlik oluşmuş 1 ay küvezde kaldı ama bebeğin annesi çocuğu hastanede birakip köyüne gitti ve 1 ay boyünca ne 1 kez emzirmeye gitti nede çocuğa süt gönderdi hiç umrunda olmadı şükür çocuk iyileşti hastaneden çıkardılar çocuk 3 aylıkken miydi neydi çocuğu evde tek başına bırakıp annesi gezmeye gitmiş duyunca çok kızmıştm ama insanların yanında çok ilgili bir anne gibi davranıyor ve bugün duydum çocuğu 14 aylık çocuğu yine evde tek bırakmış gezmeye gitmiş ya o çocuk emekliyor ya biyerleri kurcalasaydı üzerine bişwy düşürseydi ev zaten soğuk köy evi ee soba yanıyorsa ya çocuk sobadan yansaydı nasıl annelik bu ya ben yavrumu bırakıp tuvalete gidemiyorum ve asıl sinirimi bozan ben yıllarca çocuğum olsun diye uğraştim her gece ağladım evladım olmuyor diye ve böyle bu kadının bebeğini önemsemediğini duyunca deli oluyorum yaa annelik nasil bişi hiç bilmiyor ve çocuğuda önemsemiyor kocasıyla boşanma derecesine gelmisti bi ara ve o kizın annesi o eve bebekle gitmedin bebeği bırak gel demiş kızda tamam demiş yazıklar olsun ya Allah böylelerine keşke evlat vermese

11 Cevaplar

+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Eee siz niye sosyal hizmetlere şikayet etmiyorsunuz bu kadar şeyi bildiğiniz halde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Anneligine sovecem onun ama susacam biz cocugumuzun basindan bi dakka ayrilmiyoruz yemek yerken agzinda tutuyo saatlerce bekliyom o lokmayi ya yesin yada atsin diye bogazinda kalir diye Rabbim vicdan merhamet versin
(1,337 puan) tarafından
Amin canim inşallah bi gun annelik ne anlar
0 oy
tarafından
***** kadın nasıl vicdansız oluyorlar ben çöp atmaya inemiyorum en basiti. Bak deprem oluyo ya yanında olamasam
(1,337 puan) tarafından
Aynen ben depremden sonra 2 gün agladm ya evladima bisey olsaydi diye ve sürekli bişey olmadığına şükrettim
tarafından
Evet annelik herkeisn karı degil
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Rabbim veriyorsa bir vermiyorsa bin hayr ara sözünü  hatırlatıp 

Evladi haketmiyo bencede  ne demek evde  bırakmak  odadan mutfaga gidemiyorum be kadın !!!
(1,337 puan) tarafından
Aynen ya ve bunu sürekli yapıyordur vicdansız bide utanmadan Allahın izniyle bişi olmaz diyormuş
(2,460 puan) tarafından
Rabbimden herseyde sen önlemini  nasil almazsin depremde benim aklim cikti vallahi kendimi  birakip onu düşündüm
0 oy
(1,320 puan) tarafından

E ne oldu kinadinn evladın var başına geçer lütfen kardeşinin eltisinden sanane 

Herkes kendi hatalarının bedelini öder 
O da farklı imtihan olacak belli ki.
Kadını savunmuyorum ama burda herkese anlatarak onun hakkına girmiş oldun bence hoş değil 
(1,337 puan) tarafından
Kusura bakmada evladina onemsemeyen bi kadinın ne hakki varda girmiş olcam ve içim parcalanıyor herkes bilsin nasil anneler var ve kimse oyle yapmasın başına gelir diyorsun da normal bi insan evladini bırakıp gezmeye gitmez
0 oy
(735 puan) tarafından
Keşke.                  
0 oy
(2,432 puan) tarafından

tüylerim diken diken oldu yemin ederim bu nasıl bir insanlıktır insan dediğinde merhamet olur ben başka çocuklara bile kıyamazken bi insan nasıl kendi evladını önemsemez Rabbim o çocuğu onun elinden kurtarsın tez zamanda inşallah yoksa çocuğun sonunu iyi görmüyorum anasına bak kızını al diye boşa dememişler sen nasıl anasın ki torununu istemiyorsun benim annem bizden çok sever torunlarını Allah böylelerini bildiği gibi yapsın çok sinirlerim bpzuldu ya :'(

(1,337 puan) tarafından
Allah herkese vicdan versin ya
(2,432 puan) tarafından
amin aminn
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bir hafta önce senin dediğin gibi bir kadın 3 çocuğunu evde bırakıp komşuya gitmiş en büyüğü 4 en küçüğü 8 aylık evde yangın çıkmış küçük olan kurtulamamış ortacanında ciddi derecede yanığı varmış

Ben anlamıyorum nasıl evde yanlız bırakıp gidebiliyorlar bir yere ben tek bırakıp tuvalete zor gidiyorum 
(1,337 puan) tarafından
Yazık çocuklara yaa şimdi o anne mi
(3,823 puan) tarafından
Anne canım ne olursa olsun hayatı boyunca o yükün altında kalacak  nasıl kadının mafolduğunu gördüm ama bir kere yanlız bırakmışsın ne gelir elden
0 oy
(680 puan) tarafından
Ben hasta oldum eşim hastaneye gidelim dedi cocuğu anneme bırakalım dedi hayır dedim kaynanam da oradaydı ben cocuğumu kimseye bırakmam dedim kaynanam eşime diyor ki sana bile güvenmiyor tuvalete bile gitmiyor cocuk yalnız kalmasın diye bana bir ara delirmişim muamelesi bile yaptılar ama ben delirmedim ben bu devirde hic küsmeye güvenmiyorum dünya iğrenc Bir hal aldı amcalara dayılar bile cocuklara kötülük yapmaya başladı ben kızımı ne amcasına nede dayısının öpmesine izin vermiyorum yabancıyı gectim ben onun adına al öpebilirsin diye bir karar veremem annem olmama bana bu yetkiyi vermez büyüdüğünde ondan izin alıp öpe bilirler kaldı ki cocuğumu tek bırakıp gezmeye gidicem batsın öyle annelik 
(1,337 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim canim ve çok haklısın
0 oy
(790 puan) tarafından
Herkes anne olabilse keske dogurmak ayri annelik ayri allah vermesn gercktnde annelk gbi kutsal bisyi hakedene versn.ama siz bu kdr seyi bilirkn nsl susuysnz sosyal hizmetleri arasanz polise bildrsenz madem anne yok devlet baksn en azndan guvende olr
(1,337 puan) tarafından
Benim aklima geldi canim ama elimizde kanıt yok
0 oy
(295 puan) tarafından
Inanirmisn kaç gündür temizlik yapiyom gece 2 de yatıp sabah 7 de kalkiyom bu arada da gece mama icirmeyede Kalkiyom 2 günde bitiren işi 1 haftadır uğraşıyom sırf kızımla gündüz ilgilenebiliyim diye ben de bebeğim olsun diye çok bekledim ilk gebeligim düşük oldu 2 ayda zor kendime geldim her bebek gördüğümde ağlıyordum benim niye olmuyo diye şükürler olsun RABBIME bi tane kızım var şimdi elimden geldiği kadar da bakıyom ama sanki o kadın anne olmak istemiyomus gibi bi bebek nasıl evde tek bırakılır gezmeye giderken onu da götürsün başka bi yere gitmiyo annesi gile gidiyo sonuçta   
(1,337 puan) tarafından
Ya bide daha once ben zaten çocuk istemiyordum kocam istiyordu filan demiş istemiyormus ki bebeği
(295 puan) tarafından
Boşansın o zaman ye.lloz ne bekliyo çocuğa baba tarafı bakar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 2,286 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 438 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu