0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Daha önce bu konu hakkında yazmıştım kızlar kısaca bahsedeyim.  2018 haziran ayında babam vefat etti babam vefat etmeden evvel evimizin 4/3ünü bana 4/1ini annem e bırakmış. Annem hiç bi zaman hazmedemedi babamin evin çoğunu benim üzerime yaptığını niye öyle bisey yaptığını da soylıyım babam kanser hastasıydı asla babama bakmadı sürekli beddua etti ve babami defalarca aldattı. Babam yinede insanlık yapıp 1lik kısmını bırakmış ben olsam 1 tl bırakmazdım bunuda evi bana yaptı diye demiyorum keşke banada yapmasaydı bu duruma girmeseydik. Neyse evimizde babam vefat ettiğinden beri kiracı oturuyor o zamandan beri asla kiracı dan kendi payımı almıyorum annem rahat etsin diye bu sene kiracının kontrat bitti haziran da dedidedim abi çıkın ben oturcam ilk başta tamam ben dışardayım gelince konuşalım dedi meğer benimle alay etmiş 1 hafta önce gitmiş annemle kontrat yapmış 1 senelik 2 aylık ta peşin vermiş bende bugün notere ihtarname vermek için gittim ihtar bi ise yaramaz dediler tanıdık avukatla konuşup tuttum avukat diyor ki asla böyle birseye hak sahibi değil o zaman eve girdiği zamandan itibaren kira ne kadar 4 te 3 lük kısmi hesaplanır size o parayı toplu bi şekilde yatırır yatırmazsa şayet evi boşaltır ve kiracı parayı vermediği için annenizden toplu bi şekilde alınır dedi. Bunu istemezdim ben güzellikle konuştum beni takan olmadı bütün hevesim kursağımda kaldı çıkacam dedim ayrı evim olacak dedim eşyalar da alındı kaldık ortada sizce sonuç ne çıkar kızlar haklimiyim sunuda ekliyim evi konut kredisi ile aldık babam çekti ölmeden önce o borcu da bankaya ben ödüyorum her ay 1016 tl annem de kirayı alıyor evdeki dostuyla yiyor Iyimi 

4 Cevaplar

0 oy
(1,471 puan) tarafından
Ne insanlar var adına hala anne deniliyor annelik çok yüce bir mertebe böyleleri yakışmıyor. 

Hakkını ara sonuna kadar canım o anneni de Allah ıslah etsin 
(54 puan) tarafından
Malesef canım malesef amin İNŞAALLAH köpekler  de doğuruyor ama her insan anne olamıyor ki h****** bile sahip çıkıyor yavrusuna benim bebeğime ta karnimdayken beddua etmiş bi kadin ölüsü çıksın doğmasın diye yazık çok yazik
(1,471 puan) tarafından
Ne diyim canım Allah akıl versin inşallah istediğin gibi olur herşey
(54 puan) tarafından
Amin insaALLAH canım
-Reklam-
0 oy
(4,003 puan) tarafından
ay gec bile kalmissin , afedersin ama anne anne gibi degil ki , babana Allah rahmet eylesin
(54 puan) tarafından
Amin canım insaALLAH ALLAH razı olsun anne mi keşke sahiden bir annem olsaydı üvey olsaydı da iyi olsaydı
0 oy
tarafından
Biliyorum konuyu canım iyi yaptın inşallah senin lehine sonuçlanır 
(54 puan) tarafından
Amin canım insaALLAH
0 oy
(5,940 puan) tarafından
Böyle bir anneye Ben olsam En Baştan hakkımı alırdım Geç bile kalmışsın canım
(54 puan) tarafından
Insanlık bende kalsın dedim alsın parayı dedim ama hata etmişim

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 666 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ela94 (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 789 göst.
28 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Mınıkkız7 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,816 puan) tarafından soruldu

399,785 soru

11,958,461 cevap

36,124 kullanıcı

...