0 oy
1,032 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Tasindigim gunden bi gun once gorumce esim ben kizim a101 gittik donusde gorumce dediki babam dedi okul cikisi hergun size gelicez artik dedi bende ben zaten sizden kaciyorum taaa afedersiniz anasjnin ***** gittim ev tutyum sizden uzak olmak icin simdide siz gelcem diyonuz ben evde yokmusum gibi yaparim dedim esim kizdi ama hakliyim onceki postumda gorumcenin 30 yasinda adamlarla konustugu postumu okuyanlar beni hakli bulucak bu konuda neyse 1 haftadir evimdeyim rahat rahat yasiyorum iki gun once kaynana geldi normalde asla birinin evinde yerinden kalkipda gezmez diger eltimlerde falan asla yapmaz bia anda kalkti benim neyim var neyim yok heryerimi kurcalamaya hatta buzdolabima bile bakmaya basladi biz tamamen bu eve tasindigimizda onlar tarlada isteydiler ben sasirdim dedim ne oldu biseymi ariyon bana diyorki benim bardaklar tabaklar vardi bademlerim nohutlarim falan hep kaybolmus ona bakiyorum dedi sasirdim kaldim burdada rahat yok beni kendinle karistirma ben kimseden izinsiz kimsenin biseyini almam dedim güldu alay edercesine bugunde esimi ariyor diyorki sen diger odalari kullanmiyon orayi dayilarina verelim diyor ***** kadin evimide sahibleniyor ben bisey demedim o anda ama esim telefonu kapatinca bi guzel doldurdum esimi esim geri aradi anasini ev sahibi kalabaliktan hoslanmiyor biz dayilarla gecinemeyiz dedi dayininda 9 tane cocugu iki tanr karisi var kalabalik benim 6 goz evime diktiler gozunu

30 Cevaplar

+2 oy
(87 puan) tarafından
Ya bitsin artık şu kayınvalide terörü gerçekten rahat bıraksınlar gençleri millet bi hayatını yaşasın ya valla kayınvalide, elti, görümce derken gençlik gidiyor. 
(2,765 puan) tarafından
Bitmiyorki insanjn oz ablasi eltisi ama onhnla bile gecinemiyor elti gorumce kaunana kuyu kazar hep
tarafından
Ben şunu bilirim eltiden dost olmaz
(87 puan) tarafından
Belki istisnalar vardır ama katılıyorum :)
tarafından
Aynen istisnalar kaideyi bozmaz :))))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçmalığa bak senin evinde dayısının ne işi varya 
(2,765 puan) tarafından
Evet sacma sapan konusuyor
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yahu ne saçmalık k.validenin yaptığı.resmen fesatlık hasetinden çatladığı için bakmış sag a sola  .
(2,765 puan) tarafından
Aynen oyle catliyor hasetinden o gun baktim agliyor hem diyor cikin evden hemde oglumu bende kopardi goturdu diye agliyor telefonda
(5,938 puan) tarafından
Ay yahu vermeseymiş evlendirmeseymis o zaman oğlunu
(2,765 puan) tarafından
Ya sadice bana ve ablama yapiyor diger gelinleri arap onlari el ustunde tutuyor ama gel gelelim o gelinleri daha bi cay vermeisler bu gune kadar ablam bile evlenden once bana yapilanlari gordu daha evlenmeden once ev tuttu oda benim mahallemde ama demiyor ya bu kiz bunca yil benim cefami cekti neler yaptim daha hayla hizmet ediyor bize demiyor daha hirsiz yerine kouyor ***** kadin diger ogullarinjn karisina boyle demez kesinlikle ama benle ablama ikide bir ogullarimi aldilar diyip duruyor
0 oy
(442 puan) tarafından
Kiz senn ne karisik hikayen var allah yardim etsin
(2,765 puan) tarafından
Amin canim sagil
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Iyi yapmissin  az bile yapmissin  ne demek tabagim  kayıp ona bakiom  ne diyon  sen ya der baslardim  kavgaya  ben hatta allah affetsin  odaya gecerdim  o yokmuş  gibi gitsin  diye 
(2,765 puan) tarafından
Ya daha hayla daha benim ablama diyormus benim tabaklar kayip oldu bianda diye
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Oha ya geevwkten ohaa bence sen kaynana na cevabini ver eşinize kaynanan ikna etmesin sakın 
(2,765 puan) tarafından
Ikna edemez neden dersen cunki ben eaime dedimki biz onlarin 6 tane oglu var o adamlarin senjn helaline bakmasina hergun iliski yasamak icin musait olmaya calismak yerine sessiz sakin biz bize olalim dedim esim kesin kararli kesinlikle almaz ama kaynananin laflari beni sinirden deliye ceviriyor
0 oy
(27,166 puan) tarafından

En nefret ettigim seydir baskasinin evinde bir dolap kapagini acan insana kil oluyorumm

(2,765 puan) tarafından
Bende nefret ediyorum buzluguma bile bakiyor ya bide soruyor bu nohutlari kim verdi diye a101den aldik demedim bende ne yapcan  kimden aldigimi dedim
0 oy
(118,481 puan) tarafından
Cuuusss dayinin yeni gelinin yaninda ne isi var 9 cocukla
(2,765 puan) tarafından
Evet ve 6 tane oglu var en buyuk oglu benim esimde 6 yas buyuk
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Allah sana sabır versin canım
(2,765 puan) tarafından
Amkn canim sagol
(12,840 puan) tarafından
Sen eskişehire kaç en iyisi canım
(2,765 puan) tarafından
InsAllah onlar gidicek canim kayinbaba benim evi gorunce ahir falanda var kendiside ciftlige yerlescem koyun bakca diyor insAllah giderler bi an once
0 oy
(1,438 puan) tarafından
AA Rahatliginda gozleri var bu ne yaa

Sen dayiyla nasil rahat edersin 2 tane esi var hemdee.esine soyle ben rahat edemem evimdede rahat olamasam nerde olurum.arani uzak tut onlardan
(2,765 puan) tarafından
Dedim ibrahim dedim dayjnjn 6 oglu var onlar hergun helaline bakicak ne zaman iliski yasamk istesen onlar golge gibi olucak ne zman tv karaisinda ayak ayak ustune atip rahat etcek olsan herzaman dayin olucak rahat edemicen dedim esim kesjnlikle istemiyor dayilari
(1,438 puan) tarafından
Bu kaynanalar bilmiyor daha ne yapsinlar ki gelinlerin huzurlarini bozsunlar.ayri evde bile rahar yokk.en iysini yapmisin birakma evini kimseyi.kendisi dunumeli benim gelnimin yaninda bu kadar erkek olucak nasil rahat eder
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Allah islah etsin bir salmiolar su gencleride huzur dolu bir yuva kursunlar 
(2,765 puan) tarafından
Evet birakamadi nalet kadin
0 oy
(29 puan) tarafından
Çok saçma ya 6 oda değil 16 oda olsa bile dayı ne alaka 
(2,765 puan) tarafından
Evet ne alaka yani dayisinin evi var urfada istiyorki buraya tasinsin ciftelerede daha bir suru ev var gitsin baska eve benim evimde nw isleri var
(29 puan) tarafından
Yani sizden kaçtım bi de sizinkileri mı alıcam yanına deseydin
(2,765 puan) tarafından
Onu kizina dedim sizden kactim gelmeyin diye kaynanayla ben baş edemem laftan anlamaz oglu ugrassin
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kalkıp evinin içini ne hakla kurcalar üstelik seni hırsızlıkla itham etmiş bence uzak dur onlar daha senin huzurunu çok bozarlar bide dayısı nasıl geliyo evinize dayı ne alaka onu hiç anlamadım 
(2,765 puan) tarafından
Dayi yani kaynanain kardesi urfada yasiyor istiyorki eskisehirde yasasin sanki baska ev yokmus gibi gidib dayilarada demis esranjn ev buyuk diye benle esim kabul edmedigimizi belirttik nalet kadin hala uzatiyor
(1,272 puan) tarafından
Ayy yok sakın kabul etme ev üstüne ev olmaz bazen insanların bu tür düşünceleri benim akıl sınırımı zorluyo allah  ona akıl fikir sanada sabır versin
0 oy
tarafından
Kadın resmen sana rahat vermemek için uğraşıyo bence 
(2,765 puan) tarafından
Evet evet ugrasiyor oyle neler yapti kactim yanjndan ogullari bile kacti yanjndan ya dahada birakmadi yakami
tarafından
Rabbim ona akıl fikir versin size de sabır inşallah
0 oy
(622 puan) tarafından
Aaaa saçmalığın daniskasi yani sen tmm deseydin dayısı ve iki eşi çocukları sizinle yaşayacaktı ben olsam ağzıma geleni kaynanaya söylerdim gorumcenin olayını okumuştum nasıl insanlar ya utanma çekinme diye bişey de kalmamış insanlarda
(2,765 puan) tarafından
Utanmaz ya ben bi komsuya dedim boyle boyle oldu diye komsum dediki yuzleri yoktur okadarda gelmezler buraya dedi bi baktim gene geldiler buraya demekki yüzsuzlermis
(622 puan) tarafından
Canım insan bikere yuzsuzluge alıştımi artık narmal gelir ona bunlarda oyleler
(2,765 puan) tarafından
Oyleler ya olanlari bitenleri sineye cekiyorlar ama ben unutamiyorm
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Amacı seni tek ve rahat bırakmamak
(2,765 puan) tarafından
Evet oyle raaht yok hicbiryerde dunyanjn bi icune gitsem ordada telefonla arar rahatsiz eder gene beni
(3,282 puan) tarafından
Eşin bişey demiyomu bu duruma
(2,765 puan) tarafından
Esim dedi ne isleri var benim evimde olmaz dedi telefonu kapatti daha sonra ben doldurdum esimi tekrar arayip ev sahibi kalabalik istemiyor diyerek ayriyeten belirtti dahada uzatiyor kadin
(3,282 puan) tarafından
En azından eşin yanın da canım sıkma canını  hiç takmada evine zorla girecek değiller
0 oy
(394 puan) tarafından
Yavvvv o kadını bana ver yolum ya bu neya bıktık bu kaynanalrdan ytr artık ne istyoo bunlar ytrrr ytrrrrrr
(2,765 puan) tarafından
Ahh keske boyle dayakci bi geljn gelir diger iki oglunada bu kadini bi guzel dover ben cok alttan aldim cok yuz verdim
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Sen bu insanlarla şimdiye kadar nasıl yaşadın yaa nohutum oyum buyum kayıp diyo utanmaz kendisinin poşete doldurup getirmesi lazimken
(2,765 puan) tarafından
Vermez canim verirmi hic bide 5 vakit namaz kiliyor gunah gunah diyor herseye buda gunah iftira atiyor
0 oy
tarafından
Sabır versin canım sana..bol bol sabır ..çok ihtiyacın olcak gibi bu  kahinvaldeyle..
(2,765 puan) tarafından
Hem kaynana hemde yerden bitme gorumceler
0 oy
tarafından
Hayır alamadığım konu su neden dayilari sizinle kalacak miş ki saçmalığa bak yaaa
(2,765 puan) tarafından
Onun istedigi simdi kardesleri burda olunca ben ne yapiyorsam haberi olucak ve hep burda olucak kardeslerini bahane edip gelcek normalde kardeslerinin urfada iki katli evi var
tarafından
Allahindan bulsun yaa eşine söyle rahat edemem de ben kimseyi kabul etmiyorum de izin verme sakın
(2,765 puan) tarafından
Esim zaten benden once soyledi ama ben genede biraz daha doldurdjm
tarafından
Çok iyi yapmışsın valla

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 458 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 2,353 göst.
21 Haziran 2019 Aile kategorisinde nisasu (12 puan) tarafından soruldu
0 oy