0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Dün post aç ıştım kızlar bilen bilr köye halasıgili götürcek bni ablasıgille göndercek diye dün gittik bn ablasıgille gittim binmedim arabasına onlar buraya gelince bn ablamgille giderim dedim onlarla gittim eşimde halasıgille onun çocuklarını götürdü gelirken de arabada yer yoktu gene dedim siz gidin bn ablangille giderim sonra dedim gene ablasıgille geldim onlar gitti eşimle bn daha ordaydım yukarı çıktım ki herkes eşimle halası hakkında konuşuyordu bu nasıl iş kadın kendi arabasıyla gitmiyor başkasıyla gönderiyor kendi halasıgili götürüyo diye halasıda güya çeyize gitti çeyize gelmedi daga gitti gezmeye eşimde şimdi pişman olmuş bilseydim götürürmüydüm bidaha almam onları diyor bnde sen gene olsa gene aynısını yaparsın konuşmaya hakkın yok dedim kendin ettin dedim ama keşke yolda araba bozulsaydı çok istrdim araba bozulsun o agırlıkları doldurdu üst üste diye 

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Aahhh ah bu erkekler niye böyle ya sen söyleyince kötü başkaları konuşunca aa haklı 
(1,451 puan) tarafından
Aynn öyle ama şimdi msj attı eve geldin mi diye kendi işe gitmişti bn gelene kadar geldim dedim milletin arkasından konuştuklarını da hepsini söyledim seni ve halanı kınıyor herkes karısı başkasıyla gidiyor o halasını götürüyor diyolar dedim ohhhhhh içim çok rahatladı
tarafından
İyi yaptın düşünsün dursun
(1,451 puan) tarafından
Aynn vala
-Reklam-
+1 oy
(17,711 puan) tarafından
Ettığini anlamiş eşin oh olsun
(1,451 puan) tarafından
Aynn öyle biz ailecek kndi arabamızda gitmek varken eşim onları götürüyor bni görümcemgille gönderiyor
(17,711 puan) tarafından
Oh sende geri onla dönmemekle iyi etmissin ama
(1,451 puan) tarafından
Aynn iyi ettim vala sen öne oturmak için yapıyon halam oturmaaın dçye demişti bnde tmm öyle mi bn meraklı degilim senle gitmeye senin için ölmüyorum bn demiştim senle gitmem bn bu saatten sonra demiştim sabah eşim dedi halamın kocası onlarla gitsin dedi bn dedim bn gidicem onlarla siz hala ailecek gidin dedim onun arabasına geçtim gelirknde öyle yaptım ohhhh
(17,711 puan) tarafından
Oh olsun valla iyi yaptin
(1,451 puan) tarafından
Şimdi msj atıyor sen haklıydın degmezler halamgil diye cumartsi günü kına var gene gidek derlerse görür onlar diyo ama bn de dedim aynısını gene yaparsın dedim yaparda
+1 oy
(48,620 puan) tarafından
geneldd.oyle olur es soyleyince batar kufur etmis gibi gelir. baskasi soyleyince senin dedigine gelir
(1,451 puan) tarafından
Aynn öyle bnde dedim bn sana demiştim senin konuşmaya hakkın yok dedim
+1 oy
(394 puan) tarafından
Benim arabama başkası binck ben görümcm gille gdcm önce binenleri paralarım sonra o kocanın..... Sıcrm bu ne scmlk be 
(1,451 puan) tarafından
İşte bnde öyle düşünüyorum da eşimle tartıştık zaten onlarada biöey demedim çünkü bnim eşim yüz veriyor yapıyorlar eşim dese hala biz ailecek sıgıyoruz arabaya siz birazınız başkasıyla gidin deseydi onlar zorla binemezdi ya ama bnim eşim olacak şahıs bana dedi sen ablamgille git diye
(394 puan) tarafından
Sende sakin sakin kendi araban dururken ablası gille mi gttn
(1,451 puan) tarafından
Eşim dedi sen onlarla git diye bnde kendi arabam dururken neden bn başkasıyla gidiyorum dedim oda öne oturmak için halam oturmasın diye yapıyon dedi bnde meraklı degilim senin yanına oturmaya senin için ölmüyorum bn dedim bu saaten sonra bn binmem senin arabana dedim binmedim de
(394 puan) tarafından
Ay dedine bak ya tabiki one oturacaksın Bn arabam da arka koltga nıye otrym kardeşm daha neler ya
(1,451 puan) tarafından
İşte o öyle deyince bnde  sinirlndim senin ölmüyorum bn sen kimsin ki bn başkasıyla giderim dedim dün post açtım çogu kişi sen abartmışsın nolcak görümcengille git diyenler oldu ama bnim zoruma gidiyor bn onun karısıym afadersin sadece yatakda karısı olunmaz insan karısını bir adım önde tutar kendi arabası dururken karısını başkasıyla götğrmez yanında götürür
0 oy
tarafından
Konuşulur tabi kendi arabası varken başkasının arabası ile giderse 
(1,451 puan) tarafından
Yani eşimin bunu düşünmesi lazımdı iyi oldu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Giller birbirine girmiş anlamadım valla :D 
(1,451 puan) tarafından
:) kız köye gidecektik eşimin halasıda demiş bizide alın arabaya arabadada yer yoktu bnim eşim bana dedi sen ablamgille gel dedi bnde neden bn başkasıyla gidiyorum dçye kavga etmiştik neyse köye gittik ama bn eşime küsmüştüm binmedim arabasına giderkende gelirkende ordakilerde laf yaptı eşimi kınadılar hep halasını alıyor arabaya karısını başkasıyla gönderiyor diye eşimde şimdi haklı oldugumu anlamış swn haklıydın falan filan diyo :)
(25,224 puan) tarafından
Hee anladm ya ben bu ara postları anlamıyom yaa :D dogru valla karısı varken halasıda kim yani alıyo arabaya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 203 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,187 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 785 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 543 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde 270419gokce (1,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,257 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde ❣2 Prenses Annesi ❤ (530 puan) tarafından soruldu

379,069 soru

11,345,954 cevap

34,812 kullanıcı

...