0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Ben daha yeni evliydim 1 aylik falan kayinvalidemle yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar filmini izliyoruz kadının aklına öncede kaynanasının ona yaptıkları geldi ağladı dayanamadım bende ağladım... Eşimin işten gelme zamanıydı kayınvalideme dedim bi şaka yapalım kavga ettik diyelim o da sağolsun benim aklıma uydu...

Sonra eşim eve geldi kapıyı açtım ağlıyorum noldu dedi yok bisey diyip mutfağa girdim o salona geçti anneside ağlıyordu noldu dedi annesi  karina sor kavga ettik dedi eşim bir sinirlendi beni çağırdı gittim beni bi gülme krizi tuttu tabii eşim sanaldı ne oyun olduğunu başka işiniz yok diyip gitti yanımızdan hala aklıma geldikçe gülüyorum:)))))))

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç şaka yapmadım şimdiye kadar 
(295 puan) tarafından
Niye kizzz
tarafından
Ben beceremem ki şaka yaparken hiç ciddi olamiyorum
(295 puan) tarafından
Bende normalde hemen gülerim ama ağladığın için hemen inandı
-Reklam-
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Benmki şaka kaldrmaz :D
(295 puan) tarafından
Uuuuuuu enişte ciddi
0 oy
(120,738 puan) tarafından

Şaka yapmadimki :angel:

(295 puan) tarafından
Sende mi sevda yaa senden beklerdim güzel bi şaka
(120,738 puan) tarafından
Hic yapmadim valla
0 oy
tarafından
Hamileyim dedim geçen gün kalbine iniyodu 
(295 puan) tarafından
Ayyy seninki daha kötü
0 oy
tarafından
Bende eşime şaka yaptım. Biz bir ara çok kavga ediyorduk işte. İşten gelmeden önce ona mektup yazdım ben yapamayacağım işte babamın evine gidiyorum bir daha arama sorma beni diye baya uzun bir mektup telefonu da yanına koydum masaya yatak odasına işte kaynanam gille birlikte oturuyoruz. Sonra eşim işten geldi bende dolaba yatak odasında kıyafet dolabına saklandım aralıktan eşime baktım kağıdı aldı okudu sonra kızardı elini ensesine koydu baktım yatağa oturdu ağladı telefonu eline aldı ben dayanamadım dolaptan çıktım nasıl sarıldı bana seni asla bırakmam dedi çok seviyorum dedi of bir daha söz verdi m öyle şaka yapmadım 
(295 puan) tarafından
Kavga bitti mi bari
tarafından
Kız ara da tartışıyoruz her evlilikte olduğu gibi ama kavga olmuyor çok şükür eşim hemen gönül alan biri
(295 puan) tarafından
Oh iyi bari
0 oy
tarafından
Hic saka yapmadım ya . 
0 oy
(14,877 puan) tarafından
Yeni evliydik , eşimin işten gelme zamanıydı . Camdan bakarken sokağin başina geldiğini gördüm. Bisey lazım mi diye aradı. Bizim binanın önünde de ambulans vardı , bende dedim ben ambulanstayim çok kötüyüm. Tabi ambulansi da gördü , ben yukardan izliyorum. Elindekileri yere fırlatıp ambulansa doğru koştu , şaka yaptım dediysemde duymadı. Ambulansin yanına gidince ben olmadiğımı anladi ve küstü. Hem kızdı hem şükretti ama 2 gün konuşmadı , niye bana böyle birsey yaşattin diye.
(14,877 puan) tarafından
Aman ne bileyim gençtim o zamanlar ambulansı görünce kandirayim dedim ama bende pişman oldum sonra.
(19,774 puan) tarafından
:D kiz Allah seni bebe uyutuyom burda
(2,262 puan) tarafından
Senin şakan baya iyi olmuş :D
(14,877 puan) tarafından
:D zamanında yaptik bişeyler işte ;)
(121 puan) tarafından
:))))
0 oy
(28,381 puan) tarafından

Sjsjsj seninki bayagi iyi olmus.

Valla akilmda degil arada yapiyom kalbine inecek gibi oluyor:D

(295 puan) tarafından
Hahahah
0 oy
tarafından

Bazen şakasına oğlanın altını sen değiştir derim (değiştirir üşenmez ama.koku tiksintisi var değiştiremiyor midesi bulaniyor) ben değiştirince gidip bezi koklatip kaçarım iki saat öğürür :D 

(295 puan) tarafından
Hahahahah seninki şaka sınav olmuş resmen
tarafından
Hakediyo ama oğlanın pohunu hep ben mi cekcem o da azıcık ucundan koklasın :D
(295 puan) tarafından
Yazık adama ☆
0 oy
(739 puan) tarafından

Oğlum uyandı bende oğlunu emzirdim beşiğine koydum sonra battaniyesini alıp içine ayıcık koyup önüne atmıştım garibim nasl korkmuştu bebeyi düşürdüm zaneti hala konusu oldukça dalga geçiyorum :P

(295 puan) tarafından
Hahahaha bayağı korkunç yanlız
(2,267 puan) tarafından
Of bu çok  kötü :D
(365 puan) tarafından
Bayildim :)) bunu deneyeceğim kesinlikle :)) kalbine iner :))
(739 puan) tarafından
:DDDDD
0 oy
(514 puan) tarafından
Bugun oldu daha ama ben saka yapmak icin aramadiydim. Su azligi var bende hazir su iciyorum esimi aradim oglen gelirken su getirsjn diye askim suyum azal demeye kalmadi ki telim sarji bitti bende yarim saate gelecek diye aldiris etmedim. Bi eve geldi ki Ter icinde doktoru aradinmi diyor niye ariyim.sakin ol dedim kislada askerlerde pozitif vaka cok var ben ondan bahsediyor sandim suyun gelmedi mi dogurmuycanmi Dyo bi guldum bi guldum:D cok komikti :):)
(295 puan) tarafından
Sesli guldum ve hala gülüyorum:D
(2,267 puan) tarafından
Ahahahaha:D
0 oy
(201 puan) tarafından

Canım özelden mesaj atmıştın ama cevap yazamadım sana. Özel mesajlara kapalı galiba hesabın. Böyle söylemek aklıma geldi benimde :) 

(295 puan) tarafından
Yok abla kapalı değil açık
0 oy
(16,779 puan) tarafından

Yapmadım yaaa c:)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,621 göst.
0 oy
40 cevap 1,074 göst.
0 oy
24 cevap 1,175 göst.