0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün akşam 5 de test verdik eşimle e nabıza bakiyorum hâlâ bişey yok oraya geç düşüyor hastaneyi arıyorum bekletip suratıma kapatıyor esimi  de is yeri ise çağırıyor vicdansizlar pozitif filan çıkıp çıkmaması umrun da değil bide arayıp söyledi halde ben bu sonucu nasıl ogrene bilirim baska aile hekimi filan da söylüyor diyolar dogrumu acaba

21 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hastane niye yuzune kapatiyo hey Allahim ne tuhaflar
tarafından
Bide bekletip bağlıyorum diyo sonra açıp yüzüme kapatiyolar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aile hekimini ara onlar biliyor 

tarafından
Biz özel de yaptırdık sonucu gore bilirmi ki acaba
tarafından
Tabiki ben yaptirdim ertesi gunu nasilsin durumun nasil diye beni aradilar test yaptirmissin dedi
tarafından
Aradım izne çıkmış galiba korona oldu bizim mahalle de çok var çünkü
0 oy
(5,492 puan) tarafından
En erken 24 saate çıkar canım, sağlıkçıların çok işi var zeten, bemce meşgul etme o kadar
tarafından
Özel de yaptırdık esimi ise çağırıyorlar oda poztifim se kimsenin vebaline girmek istemiyorum diyo
(5,492 puan) tarafından
Canım e nabız yoksa aile hekimi de görebilir. Ama sonuçların çıkmış olması gerekir. İnşallah negatif çıkar. Keşke dün hastane rapor da verseydi 2 günlük eşin mağdur olmazdı
0 oy
tarafından
Aile hekimini arayıp sorabilirsin 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
E-nabız dan öğrenebilirsin canım.
tarafından
Baktım oraya geç düşüyor
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Aile hekimi biliyo bide niye teli üstüne kapiyolar
tarafından
Özel de yaptırdık aradım onu da izne çıkmış galiba oda korona oldu
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Biraz daha bekleyin tabiki ise gitmesin sonuç çıkana kadar 
tarafından
Aradım çıkmamış eşim gitmek istemiyor da patronu gel gel zaten test verenin 1 gün karantinasi oluyo
0 oy
(954 puan) tarafından
Test sonucunun çıkması en az 2-3 gün sürüyor pozitif çıkarsa sonuç çıkar çıkmaz arıyorlar zaten negatif ise de bir az geç ariyorlarmis bana hastanedeki çalışan öyle demişti baştan söylediler 3 gün sürebilir diye
tarafından
Bize 24 saatte çıkar dedi özel de yaptırdık ağrılarım vardı parol aldım pozitif gibi geliyor bana da bakalım bekliyorum hayırlısı Allahtan
0 oy
(22 puan) tarafından
Babam de yaptırdı korona testi ama bir gun sonra belli olur demisler.ayrica her hastanenin yogunluguna gore değişiyor.korona cikarsa ariyorlarmis cikmiyorsa arayip haber vermiyorlarmis.biz de bir gun sonra e-nabiz sisteminden gorduk negatif yazisini.biraz bekleyin canim
tarafından
24 saat oldu hastane diyo ki biz bakmiyoruz sonuca sağlık bakanlığına yolluyoruz dedi istanbul karıştı şuan bakıyorum sürekli eşimin iş yeri ariyo sürekli  ne cıktı diye
0 oy
(285 puan) tarafından
Poztf olunca hemn aynı gece bize mesaj gelmişti poztf die devlet en iyisi kşke devlette yapsaydınız ama bnm fikrşm poztf olsaydınız çoktan pesinize düşerlerdii
tarafından
Aşırı kalabalık istanbul da özele gittim halde bile 2 saatte anc yaptırdık hastaneler çok dolu
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Dun 5 te verdiysen bugun 5 ten sonds anca cikar.  E nabizdsn baska ds ogrenemezsin sanirim. Esim cumartesi 2.30 ta test verdi pazar 5 te e nabizdan gorduk. 5.30 da da sms geldi
tarafından
Hastaneyi aradım özel de yaptırdık çıkmadı dedi sonuca biz bakmiyoruz sağlık bakanlığına yolluyoruz dedi e nabıza da geç düşüyo genel de yoğunluk var diye arıyorum bakalım bekliyoruz
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Aile hekimi soyluyor bide e nabiza hastaneden daha hizli dusuyor kim dedi gec duauyor diye ven kizimin tahlillerini falan doktordan once orda ogreniyordum
0 oy
(5,376 puan) tarafından
İnşallah negatiftir kuzum 
tarafından
Inşallah ya oğlum var 20 aylık sürekli ilgi istiyor maskeli çıkarmamı  istiyo en çok ona üzülüyorum:(
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bizde 6 gibi verdik e nabıza düşmüş bizimki tekrar bak istersen 
tarafından
Baktim yok aradim da cikmadi dediler
0 oy
(497 puan) tarafından
arkadaşım yaptırmıştı 5 gün çıktı ve Allah'tan kimseyle temes etmedi kendini izole etti çünkü beşinci gün pozitif olduğunu öğrendi 
tarafından
Benim 20 aylık oğlum var evde maske takiyorum oğluma geçmesin diye bakalım bekliyorum benlik bisey yok da eşimin iş yeri sıkıştırıyor negatif çıkarsa laf olur diyo
0 oy
(275 puan) tarafından
Eşim de özelde yaptırdı 4 günde çıktı sonuçları eğtwr İstanbul daysanız öyle 24 saatte beklemeyin sonucu 
tarafından
Is yeri sıkıştırıyor bide negatifse başıma binirler paramı keserler diyo düşenin halin den anlayan yok isim devam etsin de ne olursa olsun mantığı var
(275 puan) tarafından
Böyle böyle yayıldı ya bu hastalık. Üstelik tekrar test zorunluluğu da yok çıksa bile 14b gün sonra işe başlıyorsun. Gerçektegn rezalet ölen insanların vebali kimin olur bilmem.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşinin iş yerini şikayet et
0 oy
tarafından
Benim 3 saat sonra çıkmıştı 

Yoğunluktan dolayı geç çıkabilir
tarafından
Aradım çıkmadı dedi istanbul da baya yoğun ben verirken de beklemiştim
0 oy
(2,353 puan) tarafından
Uygulamadan değil de google den e nabiza gir canim uygulamaya gec düşüyor hayırlısı olsun 
tarafından
Bakıyorum sürekli de bisey yok hayırlısı hastaneyi ararm çıkmadı dedi
0 oy
(16,504 puan) tarafından
E nabız da çıkmasa

Aile hekiminzi arayın bide cnm 

Onlara düşmüş olması lazım 
tarafından
Aradım aile hekimi izne çıkmış 1 ay galiba oda korona oldu bizim.mahalle de çok var çünkü

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 423 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu

380,358 soru

11,388,625 cevap

34,894 kullanıcı