0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (911 puan) tarafından
Allah rızası için söyleyin ya insan bir gün yaa sadece bir gün evinde oturmaz mi sürekli mi gezmeye gider artık kafayi yiycem kaynana öyle kızı öyle dubleks evi bana bırakıp bide bebeğim var öylece hergun gezmeye gidiyorlar.daha bir gün evde oturduklarını görmedim bütün pisliklerini temizlemekten yoruldum insanlıktan ciktim ya kişisel bakımı mi bile yapamiyorum

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yapma evin enayisi senmisn ben olsam herkes işini görsün öyle gitsin derm umrumdbikr olmaz sen işi bilmiyorsun 
-Reklam-
+1 oy
(1,113 puan) tarafından
Yapma sanane ki onlarin evinden sende çık gez birlik oturuyosan demekki seni hizmetci olarak görüyorlar 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yoruluyorum temizliği beraber yapalım de
0 oy
(880 puan) tarafından
Bizde birlik oturyoruz evimiz teras gezmeye benden habersiz kimse gidemez bensizde gitmezler saten ama temizliğe gelince ben kaynanamın odasi hariç her yeri kendim yaparım yemekde birgün kaynanam birgün ben kime denk gelirse evin enayisi olma ezdirme kendini canim 
0 oy
tarafından
Sen surekli yaptigin icin onlarda boyle. Kendin icin gerekeni yap al cocugunu otur. Mecbur onlarda degisimi farkedip el atarlar veya konusunu acarlar o zaman da soyle bir bir. 

Kabullendigin seyin kolesi oldugun gibi kabullenmedigininde prensesi ol arkadasim bosveeer 
0 oy
(487 puan) tarafından
Nasılsa yapıyor yetişyor her işe diye düşünüyorlar yapma sende yoruldum yetişemiyorum hastayım falan de 
0 oy
(964 puan) tarafından
Beraber oturunca istemsizce hizmetçi olarak görmüşler yapma kiz boşver Herkes kendi g.tünü kendi toplasın afedersin ama
0 oy
tarafından
Kardeşim bunu buraya yazacağına bence kendilerine söylemelisin. Geçen de yazdıklarını okumuştum. Çekilecek dert mi seninki eve hizmetçi gelmişsin.
0 oy
(122 puan) tarafından
Canım alışmışlar bir kere yaptın ya önünü almazsan gider bu sende çık parka yürüyüse yoksa önunu alamazsın kimsenin işini yapma ortak yerler okey herkes kendi seyini toplasin yoksa zor boyle
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Nasilsa arkasını toplayan var diye düşünüyor birgunde toplama bakalım ne yapacaklar 
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Yapma yahu birak *** götürsün. 

0 oy
tarafından
Yapma temizlik falan nie oyle alıştırdın. Onlar cıkıyorsa sende cıksaydın.
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Bunu hepsı ne söylemelisin bence. 
0 oy
tarafından
Benımkide öyle sıkma canını ar damarı catlamıs oglu kızıyo genede gidiyo 
0 oy
(4,961 puan) tarafından

Yapan varken niye yorulsunlar ki

Yapma sende *** götürsün ev gerekirse bı rahatsız olsunlar bakalım sal cayira canimmmm
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Sen neden temizliyorsun
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 611 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.