0 oy
756 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kayinvaidem cok fenaaaa yani o kadar sinsi akilli ki neyin nerden gelecegini herseyi tahmin eder cok uyaniktit bende tammm tersi kendi halinde saf salagim esim nisanliyken annemle sen cok zitsiniz dedi niye dedim o cok uyanik sen saf dedi simdilerdr annesinin yaptigi şeyleri anlatiyorum annemle ben basa cikamiyorum o herkesi oyum oyum oynatir cok sivri zekalidir ugrasma diyor e nasil ugrasmim evlerimiz karsilikli o gelip beni buluyor surekli gidim gelim isini yapim istiyor her harcadiguma herseye laf soyluyor her isime karisiyor esimin kayinbabam in yaninda melek oluyorb ben nasil bas edicem

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kaynanama benzıyo ama benım kocam anne delisi bana inanmıyo bende sasırmıs durumdayım zoruma gıdıyo her seferınde annen böyle yaptı dıyom benı kötü görüyor kocamda
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi tarafından düşün en azından esin anasının ne olduğunu biliyor :))
0 oy
tarafından
Sende aynısını yap eşinin kayinbabanin yanında annecim annecim onlar yokken et ağzına 
tarafından
Ben oyle olamam belki saf ayagina yatiyor dersin ama ben neysem o icim disim bir
tarafından
Valla bende öyleydim de baktım ki öyle olmuyomuş sen daha çok zarar aliyosun emin ol
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sen de eşinin kayınpederinin yanında Melek olacaksın Onlar yokken onun davrandığı gibi yapacaksın Bu kadar basit

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 426 göst.
14 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Erdeminn annesiii (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 214 göst.
3 Haziran 2024 Aile kategorisinde Ecrin-Busra (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 469 göst.
0 oy
43 cevap 581 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu

384,620 soru

11,505,602 cevap

35,158 kullanıcı

...