0 oy
295 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (305 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşim 10 gün önce pozitif çıkmıştı 3 gün önce ben ve kizimda test yaptırdık kızım da pozitif çıktı ama işin garibi bende belirtiler olduğu halde negatif çıktı şaşırmış durumdayim suan Rabbim bir kere daha korudu beni Allah'ın hikmetinden asla sual olunmaz Allah istemedikten sonra size ne bir virüs zarar verebilir nede başka bisey sadece Allah'a yönelin ve hiçbir zaman başınıza gelen musaibetlerden isyan etmeyin herşeyin en doğrusunu en güzelini Rabbim bilir...

10 Cevaplar

+1 oy
(372 puan) tarafından
Canım ilk teste genelde zaten negatif çıkar tabi rabbim korumuştur bilemem ama bi kaç gün sonra tekrar test var kanda çünkü hemen çıkmıyo
(1,630 puan) tarafından
Tam ben yazacaktım
(305 puan) tarafından
2 kere verdim canim ikisi de negatif
-Reklam-
+1 oy
(1,390 puan) tarafından
Testler doğru değil ki. Olana da olmayana da pozitif diyor negatif diyor.. 
+1 oy
(5,376 puan) tarafından
Belirti varsa sen de pozitifsindr kuzum test yablştr Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Amenna ve sadekna..
(305 puan) tarafından
O kadar emindim ki kendimden tüm belirtiler vardı bide 34 haftalık hamileyim ama hamdolsun Rabbim buna izin vermedi
0 oy
tarafından
Rabbimin hikmetinden elbet sual olunmaz ama ben testlere güvenmiyorum 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Test yanıltıyor çok ağır hastaydim tüm belirtiler vardi kovid  temasliydim aynı evde negatif çıktı güvenmeyin o teste kendinize çok dikkat edin
0 oy
(16,491 puan) tarafından
Aynen öyle 

Çok geçmiş olsun size canım 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Herşeyin hayırlısı olsun biz degilde RABBİM en guzelini veriyor işte sen olsan kizina evine eşine bakamazdin nasil bakamazdin psikolojikmen yani çökerdin
0 oy
tarafından
Testlerin doğruluk oranı yüzde kırk canım belirti olanda bişi yok olmayan pozitif sende korun yine maske falan tak dikkat et 
0 oy
(622 puan) tarafından
Çok doğru canım Allah istemezse yaprak bile kipirdamaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 154 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 217 göst.