0 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yoksa ailesi mi size verir 

37 Cevaplar

0 oy
(6,683 puan) tarafından
İkramiye alinca eşim demese bile ben gonderiyorum sonucta ben karisiysam olarda ailesi eşimin uzerinde o kadar emekleri var..onlarda para gondermezler ama çocuklarami hatta bana bile kiyafet falan alar gonderirler
-Reklam-
0 oy
(769 puan) tarafından
Aynı evde yaşıyoruz eşim askeri ücret düğünde aldiklerı borç yeni bitti eşimin tek oğlan her ay veriyor kendi ihtiyaçlarımızın parasını ayırıp geri kalanını veriyo ama onlarda parayı az buluyor tartıştı lar daha yeni çok sıkıntılı 
0 oy
(10,613 puan) tarafından
Ben de veriyorum eşim de. Onlar okutmuş onlar büyütmüş insanlar ahir ömründe gün yüzü görsün
0 oy
tarafından

Ailesi verir :angel:

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hayır  vermeyiz  çok önemli bir şey olmadıktan sonra zaten  onlar  bize  hayatta  vermezler  borç bile 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Son zamanlarımı burnumdan getiren konu evladımın doğumu burnumdan geldi sırf bu yüzden. Benim ailem bize verir. Eşim ailesine vermez ama onlar da vermez eksiğimizi hep ailem tamamlar ama onlarda olmasa da bizden istemezler. Eşimin annesi var anne demeye bin şahit lazım. 2 maaş bir kira geliri var işsiz kaldı eşim bir faydasını görmedim. İsteyecek olsaydı kayınvalidem herhangi bir şey için asla karşı çıkmazdım önceden ama şuan bir kuruş bile verse kıyamet kopar. 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Ne esim verir ne ailesi . Herkes kendi bı aile artık bütçeler ayrı 
0 oy
(5,375 puan) tarafından
İkisi de olmaz :) 
0 oy
tarafından
Benim manyak veriyor sürekli ailesine öyle aylık değil ama verir çok tartıştık bu konu için baktım hala yapıyor bıraktım 
0 oy
tarafından
Kayinpeder ister bizden. Ama eşim vermez. Çünkü anca kendimize yetiyor paramiz. Onlara vermesine de asla müsaade etmem zateb. 
0 oy
(461 puan) tarafından
Tam yarama bastın. Bız yenı ayrıldık. Esım aydıldıktab sonra ılk defa ayrı ıs aldı. Insaatcı bu arada. Neyse 2 ay gıttı ıscılerle fln. Son 1 hafta babası ve 1 kardesı yardım ettı. Dun parasını almıs 17 bın tl. Aksam eve geldı bin tl var elınde. Hanı para dıyırum. Babam ıstedı verdım dıyo. 12 babasına vermıs gerısı calısanlara elde var bin tl. Kafayı yedım delırdım. Sınırden agladım resmen. Bzım hıc mı gıderımız yok dıyırum buna da sukur dıyo *****. Asla hesap kitap yapmaz. Baya kızdım o bın tl yıde bana verdı ben almadım. Istemıyorum artık 1 ıne almam sen alkı gor paranın kıymetını dedım. Neyse ısın sonunda bana her ay askarı ücret verıcek. Ona gore ben askarı ucretle evı gecındıremıycem cok zaten cok para gıdıyormus. Ver dedım eger bana 1 yıl duzenlı her ay verırse askarı ucret. Bır yıl sonunda 1 bılezık yparım ben farkında degıl. Verıyo yanı cok pısman olacak ama gec olacak. Babası gıl 3 kısı calısıho o tek el. 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
ben ilk evlendiğimde bir sene kaynanamgille oturdum o zaman kayınpederim çalışıyordu her ay evimizin erzagini o alirdi para da eşim istese verirdi sağolsun şimdi de köydeler eşim sadece telefon faturalarını öder ama öyle para gönderme işi olmaz canım
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Desene eşin aldığın parayı adam akıllı size yedirir mi diye
0 oy
(3,108 puan) tarafından
Tam tersi kaynanam bize verir her gittigimizde. Mama veya bez alırsınız diyor
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Her ay vermez ama kardeşleri darda kalsa verir 
0 oy
tarafından
Hayatta vermem verdirmemde bekar bi kaynim var Allahi var ne xaman borc istesek paramiz olmasa verdi ona veririz ama geri kalanina asla zaten simdilik bi maas giriyo eve iki ay sonra esim iki maas birden alacak rahatliyacaz ama zor gunleri kimin naptiginida unutmayacaz
0 oy
tarafından
Her ay mı ben 10 tl vermeesne bile razı değilken gebertirim onu yeminle 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 347 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Abc123 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 287 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 772 göst.