0 oy
468 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Tek ben mi öyleyim bilmiyorum. Evlendiğimden beri bu his var. Eşim bana uzak bana çok yakın davranırken bile bi uzaklık seziyorum. Görücü usulü evlendik. İşten gelir ne bi sarılma ne öpme. Hhele biki gündür bozuğuz bi insan hiç mi özür dilemez eşini üzdüğü için. Beşinci yıla giricem. İşi gereği geç gelen biri. Özellikle ailesinin yanında bana daha da uzak. Yanı başımda benimle otururken bile bana uzakmış gibi hissediyorum. Ve bana hiç sarılmaz iltifat etmez tek güzel bişi söylemez. Beni sevdiğini söylemez, değer verdiğini, ne bilim karmakarışığım   ara ara oluyo. Kendimde aorun arıyorum artık kendimi çirkin kötğ biri olrak görüyorum. Ben hayatımda kimseyle flört dahi etmedim eşim bdnim ilkimde ama onda da hiç yaşayamadım yaşatmadı

7 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
ben flört ettiğim halde eşim öyle aynı benim eşimi anlatmissin aynı valla yoruldum artık çok kendimi öyle de hizmetçi gibi hissediyorum
(3 puan) tarafından
bende oyleuim 38 haftama girdim hamilelikte cok uzak benden bizde gorucu usulu evlendik kaynanam gilde yasiyorum sabahtam aksama kadar işte aksam geliyor ilgi bekliyorum bi yatarken yanyana oluyoz ondada uyuyor :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım peki görücü usulü evlenince eşinin ve senin rızanı aldılar mı yani konuşup kendi isteğinizle mi evlendiniz? Başlarda nasıldı sana karşı hep böyle miydi yoksa sonradan mı oldu? 
(462 puan) tarafından
Hep öyleydi. Nişanlıyken de beni tnaımak için uğraşmadı. Çok monoton hayatımız. En çokta bana ilgisizliği vr sevgisizliği zoruma gidiyo
tarafından
Anladım canım nişanlıyken de böyleyse keşke o zaman hiç evlenmeseydiniz.ama  İnşallah düzelir seni sever değer verir.
0 oy
(57 puan) tarafından
O uzaksa sen yaklaş onun hoşuna gidecek şeyler yap geldigi zmn gül keyifli ol şirinlik yap zamanla oda düzelir ama yok sende onun gıbı davranırsan olmaz cnm yürümez yani
(462 puan) tarafından
Yapıyorum ama bir süre aonra yoruyo
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Benim eşim asker hep o disiplin ile büyümüştü askeri okullar eğitimler falan evlendik baktim ki önünü almazsam onun asker arkadaşı ya da emrindeki er olacam. Yontuyorum kocamı her akşam gelince kapıyı ben acarım hiç anahtar vermem hoş geldin der öperim bunu yapa yapa bir görev gibi oldu şimdi kendi öpmezse aramızda bir sorun var zannediyor :))) kahvaltı mutlaka yapılacak hasta olsam bile kalktım hazırladım ki önemini anlasın akşam yemekleri çok önemli ben hazırlarım beraber toplarız çay isi onda ben anında bulaşıği alırım o ara çayı koy  da kaynasın dedim koydu bıraktı gitti önceleri cagirdim :)) baktı ki elim bulaşık ta çay kaynıyor dedim demledi böyle böyle artık çay işi onda :)) uzun anlattım sana da ilham olsun diye

tarafından
Sus kız yerin kulağı vardır
(462 puan) tarafından
Biz eşimle akşamlar yemek yiyemiyoruz eve gelmesi sekiz dokuz o gelene kadar acıkıp yemiş oluyorum. Çayı koy da diyemiyorum geç çıkıyo diye hoş desem de yapmaz.
(5,406 puan) tarafından
Eşin de dışarıda mi yiyip geliyor
(462 puan) tarafından
Evde yediği de oluyo ama tek o yiyo.
(5,406 puan) tarafından
Bence bekle onu biraz atıştır ama onunla da ye tek bırakma sofra önemli. Sıcak ol kocana kız sen yanaş utanma :))) kendine yakınlaştır
0 oy
(190 puan) tarafından
Canm bnce görücü usulü oldugu için bnce bunlar ne kadar olur olsun ara soguk muş gşni Oluyo 
0 oy
tarafından
Erkek milleti genel olarak odundur
0 oy
(1,661 puan) tarafından
biz severek evlendikde ne oldu 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 466 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde MutsuzBiri (0 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 425 göst.