0 oy
466 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar guzel bildiginiz bir tarif varmi evde olacak malzemelerle pizza yapmak istiyorum ilk defa yapacagim da ?

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Fırından hamur alıyorum valla malzemeleri ne sevlyosn koy ton balıklı harıka oluyor söyleyim
tarafından
Aynen bende öyle yapıyorum mayali hamur alıyorum 2 tlye hem 2 tepsi çok rahat çıkıyo hemde unu yoğur mayala uğraşmıyorum etrafta batmiyo
tarafından
Aynn ya hem kıvamı güzel oluyor
-Reklam-
+1 oy
(16,504 puan) tarafından
Post yukarı çıksın :) 
(4 puan) tarafından
ciksin guzel bi tarf versinler de yapam yaw
+1 oy
(22,070 puan) tarafından

:D

Ben hazirciyim 

(4 puan) tarafından
Hep hep hazirda olmuyo artik yaw  artik evlerdeyiz kendimiz yapalim azicik da
0 oy
tarafından
Nefis yemek tariflerine bak canım orda gzel tarifler var. Hamurunu yap salça sosunu ve kaşarını koy gerisi kolay evde ne varsa koy gitsin üstüne. Bide tariflerde genelde ön pişirme yaptırıyolae onu yapma ve hamuru çatalla delme sakın tarifte yazsa bile. 
(4 puan) tarafından
Tamam da catalla nie delmiyoruz
tarafından
Bn sevmiyorum öyle çok kuru oluyo :) delmeyince daha puf puf oluyo bide ince açıyorum bn çok kalın da olmuyo. Kalın açıcaksan del ama ince açarsan delme tahta gbi olur
(4 puan) tarafından
Tamam kuzum senin dedigin gibi yapam en iyisi cok kalin sevmiyorum ince olacak biraz
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Nyt den aldım eşim çok beğeniyor 

Bir bardak ılık su

4 kaşık yağ

Bir paket maya

Tuz

Hamuru bundan yap oklavayla aç ince yaparsan 3 tepsi kalın yaparsan 2 tepsi çıkıyor hamurun herşeyi oda sıcaklığında olsun iyice yoğur sonra sar kenara koy dinlensin
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Pizza Nasıl Yapılır? https://www.nefisyemektarifleri.com/video/pizza-nasil-yapilir/  yıllardır bu tarifi yapıyorum harika :D 
(4 puan) tarafından
Içerik bulunamadi yaziyo malesef
(3,036 puan) tarafından
(3,036 puan) tarafından
Bu açılıyor galiba
0 oy
(48,695 puan) tarafından
bugun yaptim canim.

maya seker ılık sütü biraz beklettim sonra yoğurdum yine beklettim.

tepsim karar acip üstüne domates sosu doktum kasar rendeledim evdeki malzemelerden koydum guzel oldu ☺️
(48,695 puan) tarafından
he bide hamuru acinca catalla del kabarmasin
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Post uste ciksin
0 oy
tarafından
Bugün yaptım çokta güzel oldu. Bir pkt naya bir bardak su bir tatlı kaşık şeker koy kabarsin sonra 2 seker kasigi  tuz , 2 bardak un köy yavaş yavaş ekle. Ele yapışmayan hamur yap yarim saat mayalar. Sos için, bir domatesi blender makinesinde çektir içine 1 ymk kaşığı domates salça 1 tatlı ksk kemik ve karabiber koy. Ardından makineden çıkar ve bir tavaya köy 10 dkya yakın kaynat sonra soğumaya bırak. Sonra pizzanı ac soğuk sosu köy içine istediğin malzeme köy ama pizzayı açarken 170 derece fırını ac ve bitti bu kadar 
0 oy
(964 puan) tarafından
Bayat ekmeklerle de cok guzel oluyor canım varsa ekmeğin ben hamursuz oyle yapiyodum eşim hazırda neymiş der :)
0 oy
tarafından
Nefis yemek tariflerindekini yapuom çok güzel oluo
(4 puan) tarafından
Bakicam hemencik
0 oy
(80 puan) tarafından
Nefis yemek tarifleri de elif atalarin tarifi süper oluyor 
(4 puan) tarafından
Tamam hmen bakıyorum
0 oy
tarafından
Nefis yemek tarifleri yasemin atalar vat videolu cok guzel oluyor ben yaptım hepte yapıyorum
(4 puan) tarafından
Tesekkur ederimm..
0 oy
tarafından

Ben bazlama ile yapıyordum. Hamur açmayı pek bilmediğim için:D youtubeda var videolar canım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 288 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde AnqeLLa (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 91 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aden34 (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 245 göst.
19 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Zehra yasin art (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.

380,180 soru

11,381,387 cevap

34,874 kullanıcı

...