0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
Var ise bunu nasıl başardınız kızlar 80 kg ile hamile kaldım doğuma kadar 100 ü bulurum kesin :((

19 Cevaplar

0 oy
(649 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
7 aydayım 2 kilo falan aldım görüntüm aynı zaten bebek 1 bucuk kilo kadar ekstra bişey yapmadım almamak için bünyeye bağlı bence 
(92 puan) tarafından
Katiliyorum sana ya galiba en dogru yorum bu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zayıflamak yerine kilo almamayı tercih etmelisin kilo almamaya çalış fazla yeme çocuğu besleyecek şeyler ye abur cubur ekmek asitli vs yemezsen almazsın inşallah 
(92 puan) tarafından
İnsallah cnm çok teşekkür ederim
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Şeker. Dıyeti vermıştı doktor teyzeme 

Zayıflamıştı

Bebek gelişimi ıyıdı ama 
(92 puan) tarafından
Şeker diyetimi ilk defa duydum
tarafından
Gebelik şekeri vardır muhtemelen
0 oy
tarafından
72 kiloyla hamile kaldım doğum sonrası 60a düştüm
(92 puan) tarafından
Buju nasıl başardın
tarafından
Şeker yuklemesi yaptırana kadar bı iki kilo almıştım, sonra şeker çıktı diyetisyene gittim aldığım kiloyu vermiştim ama doğumdan sonra bu kadar gideceğini ben de düşünmüyordum :)
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Dikkat edersen bulmazsın 30. Haftadayım 61 ile hamile kaldım 66 kiloyum 5 kg anca aldım o da bebek zaten. Yeterinden fazla yemezsen çok almazsın
(92 puan) tarafından
Bunu bende başarmak istiyirum :(
(5,492 puan) tarafından
Benim tam iştahım açıldığı zaman ailem korona oldu, sonra bende tat koku kaybı başladı test negatif olmasına rağmen. 1 hafta yemek yemek istemedim, annem vefat etti koronadan o da çok etkiledi. Hala çok işdahlı değilim azar azar yiyorum, normal günde yediğim gibi
0 oy
tarafından
Ben 115 kilo olarak doğum yaptım sıkma canını 
(92 puan) tarafından
Boyun kac cnm ben çok takıntı ediyorumm
tarafından
1.63 cnm bende takıyorm bir süre sonra bırakıyorum maleseff
(92 puan) tarafından
Benim 1.70 cnm kilo hiç iyi birsey degil esimde bende cokr ahatsiz oluyoruz
tarafından
Biliyorum cnm değ tâbi uygulama indirdim tartılıp basliycam inşallah :/
tarafından
Benim boyum 1.70 cnm güzel gidiyor cumartesi günü tartilacam :)
0 oy
(2,443 puan) tarafından
ablam 9 kilo verdi su icse kusuyirdu 
(92 puan) tarafından
Bende kusma olayi hic yok aksine ****** gibi yiiyorum
(2,443 puan) tarafından
ay ne guzel valla tadini cikar canim :))
(92 puan) tarafından
Cok kilo alıyorum cook esim de rahatsız bu durumdan
(2,443 puan) tarafından
amaan bende benim kızda 20 kilo aldım kimene :D benim eşimde tam tersi vercem verme memeden kesince zayıflarsın diyo :D
0 oy
tarafından
Aşkım mesela yoğurt süt bile bebeğe faydalı öğün öğün nyemek Yemen'e gerek yok anladinmi ne demek istediğimi bir elma bir muz . Bı yorgut bı süt az bişey et az bişey tavuk sadece bebek için bence böyle şekilde beslenmelisin
(92 puan) tarafından
Pekala canimm cok teşekkür ederim
0 oy
(2,792 puan) tarafından
İlk 3 ay kilo verimim oldu sonrasında hep alıyorum ki almamız lazım zaten bebeğin gelişimi için,hiç hamileyken vermeyi düşünmedim doğumdan sonra veririm illaki
(92 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyordum ama ilk hamilelikte 60 la baslayim.90 kg.oldum 10 kg.gitti ancak oda diyetle felan
0 oy
tarafından
8 kilo verdim son 2 ay kala doğumdan sonra annem sağolsun kiloyla hoşaf içirdi süt olsun yarasın diye geri aldım bekarken ki basenlerim bile erimisti
(92 puan) tarafından
Ohh ne güzel olmus ya darisi bana
0 oy
(612 puan) tarafından
Canım korkma, alıyor olmaktan da korkma. Bebeğin hareketlendi zaman eriyip bitiyorsun. Dengeli beslen ama sakın kendini aç bırakayım kilo almayayım filan deme. 9 buçuk ay oldu ben eski kiloma geri döndüm. O emekliyor. Yürüyecek filan daha çok zayıflarız biz yani endişe etme. 
(92 puan) tarafından
İnşallah ama ilk bebekte de oyle düşünmüştüm tam aksi oldu :((
(612 puan) tarafından
Ha bilemiyorum canım.. Yani ben tek bebek annesiyim. Dakika oturamıyorum. Ondan verdim diye düşünmüştüm.
(612 puan) tarafından
Kilo sağlıklı değil al boşver bırak kendini diyemem ama tedbir alayım derken bebeğinin gelişimine etki edebilirsin. Bir diyetisyenle görüşme en makul olanı sanırım. Hamilelikte uygulanan diyetler var diye biliyorum.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Hamileliğimin ilk sırası 4 ay boyunca kustum için aşırı kilo verdim sonra 84 le doğuma girdim şuan 78 kiloyum 4 ay oldu doğum yapalı dogumdaj çıkınca daha düşüktüm ama hatırlamıyorum diyet değil ama sabit kal artık kilonda doktorun seni yönlendirir bı danış canım
0 oy
(980 puan) tarafından
Ben 65 kilo ile hamile kaldım 70 kilo ile doğuma gittim. Şeker yüklemesinde şekerim çıkmıştı. İnsülin kullandım bu sebepten de diyet yaptım tâbi. Sabah öğle akşam ve ara öğünlerim vardı düzenli yemek yiyordum o yüzden kilom çok olmadı benim.
0 oy
tarafından
65 hamile kaldım 85 kiloyla doğuma girdim doğumda sonra 10 kilom gitti geri kal kiloyu da yavaş yavaş veriyorum şuan ,70 kiloyum bı 5 kilom kaldı emzirme kilo veriyor 
0 oy
(716 puan) tarafından
Sürekli kusarak kan bile küstüm çok kötüydüm hatırlamak bile istemiyorum 
0 oy
(351 puan) tarafından
25 inci haftama kadar bi gram kilo almadım ondan sonra almaya başladım zaten kilolu hamile kalmıstım 83 düm 20 kilo aldım inanır mısın dogurdum 8 i hastaneden gelince gimişti baktım 15 günlük olunca tekrar tartıldım 9 daha vermişim 17 kilom gitti 47 gün oldu dogum yapalı 3 kilo fazlam var şuan yapışıp kaldı sanırım gitmedi hala ama püf nokta bol su
0 oy
(194 puan) tarafından
Gebeyken en fazla 54 kilo oldum doğurdum 49 kiloyum ama kilo almayı çok istiyorum çubuk kraker gibiyim resmen Gebeyken hep sıkıntı stres yaptım kilo alamadım 
0 oy
(4,136 puan) tarafından
64 kiloya hamile kaldim 104 kiloyla dogüm girdim.. bebegim 5 aylikken sipor siporr derken simdi 67 kiloyum Elhamdülillah..istersen verirsin 

Ve ablam hamileyken bastan sona kadar kusdugun icin kilo veriyodu
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Benim ilk 4 ay midem çok bulanıyordu.  8 kiloya kadar verdim . 4 aydan 9 aya kadar da 6 kilo aldım;) anlayacağın hamile kaldığım ilk zaman dan 2 kilo zayıftım yine doğum yaptığım zmn

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 150 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,176 göst.
0 oy
3 cevap 229 göst.
18 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 350 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...