0 oy
898 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kizlar cvp vermissiniz Allah razi olsun herkese tek tek yazamadim burdan cvplwyayim. Gordugum sey dogruymus cocuj ayri yerde suyu ayri haznedeymis suab bebek canli ama susuzmus yasamaz diyor doktorum canli dogsa hile ölecek diyor yuzde 1 ihtimal veriyor belki bugun dogar belki 5 ay icinde tuvalete bile kalkmam yasak hastabeye yatisim yapilacak doguma kadar kalacam orda sonra ölüsünü al biyere göm bol bol dua et seni cennette bekleyyecek dedi agliyorum yazamiyorum dua eden herkesten Allah razi olsun gordugum sey dogruymus dikis yapilamiyor cocuk susuz zaten dogumu engellemek mantiksiz diyor . Cvp yazamicam tesekkur ederim hepinize. Allha emanet olun

33 Cevaplar

+3 oy
(7,213 puan) tarafından
Bunu 16.haftada mi anlamışlar sen diyene kadar nasıl fark edememisler acaba nasil doktor bunlar yaa.  Allahım gönlünü ferahlatsn bir çıkış kapısı açsın inşallah ne diyeyim çok üzücü :(
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ayyy ilk kez.duydum yaa çok geçmiş olsun resmen ürperdim okuyunca nasıl gözükür diye
+1 oy
(4,725 puan) tarafından
O nasıl bir söyleme şekli ya, ölüsünü al göm dua et ne demek. Allah böyle kalpsizlere yaşatmali böyle büyük acıyı. Cook Cook geçmiş olsun inşallah dediğinin aksine sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Allah hakkınızda hayırlısını nasip etsin inşallah...
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Canım ya kıyamam Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Ay inanmıyorum ya okadar bi cikmazdasin ki rabbim inş senin için en iyisini verir çok uzuldum insan napacagini nasıl karar vereceğini bilemez 
0 oy
(16,131 puan) tarafından
Ee şimdi ne olacak.  Dogum olana kadar hastanede mi kalacaksın 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Sübhanallah.  Rabbim şafi ismiyle şifa versin.  Oğlun  vardı dimii. Ordan hatırlıyorum 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah Rabbim içini ferahlatsın 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah herşey Allahın takdiri. 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok şaşkınlıkla okudum
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Allah büyüktür canim 

Bizim için şer görünende hayir görünende şer vardir Allah'ın bi bilgisi

Cok üzüldüm Allah sabir versin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah yardım etsin çok zor.. Cevap veremicem demişsin ama çok merak ettim yani 16.haftaya kadar nasıl yaşamış madem suyu yokmuş ve iki ayrı yerde oldukları nasıl görülmedi ultrasonda çok enteresan bişey ya görülmüş olması lazım bunun şimdiye kadar, nasıl büyümüş o bebek.. 
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insallah cok gecmis olsun
0 oy
tarafından
İlk kez duydum böyle bişey 16 haftaya kadar doktorla farkedememisler mi ya şaşırdım ultrasonda nasıl farkedilmez .... 

Üzüldüm kuzum geçmiş.olsun herşey olacağına variri rabbim büyüktür onun mucizeleri çoktur 
0 oy
tarafından
Canım rabbim sana güç kuvvet versin öncelikle sağlıklı birde bebek versin  ama ben senin yerinde olsam o doktoru şikayet ederim sürüm sürüm süründürür bu zamana kadar bebeğin suyunun içinde olmadığı görünür zaten ultrasonda goruyorlar suyun miktarını oyuzden seni zamana kadar bekletmesi hiç affedilcek bişey değil bu okadar basit bişey değil yani hafife alma üstüne git şikayet et senin duygularımla oynamışlar sizi beklenti içine sokmuslar en başta söyleseler di bukadar üzülmesin belki de şimdi artık herşeyi belli olmuş bir bebek olmuş yavrun olmuş artık bunu şimdi söylemesi doktorunun büyük hatası görünür şimdiye kadar
(484 puan) tarafından
Aynen katılıyorum. Çünkü doktorlar suyu iyi bilmem ne diye de bilgi veriyor. Resmen doktor ihmali. Olan olmuş o doktor nasıl doktormş ya hayret birşey
(477 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum hic mi farketmemiş doktor yada hiç gitmemis mi doktora ben her gittiğimde bebeğin suyu normal gayet iyi tarzında seyler soyluyo bende 15 hafta 1 im Allah yardim etsin yaa cok zor gercekten
0 oy
(622 puan) tarafından

Canım üzülme Rabbim sana öyle bi imtihan verdiyse vardır bir bildiği hayırlısını dile umudunu kaybetme sürekli dua et inşaallah bebeğini sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına<3

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Yavrum çok üzüldüm Ne diyim bilemedim hiç mi Umut yok bu güne gelmiş ama nasıl fark edilmemiş nasıl Umut yok anlamadım ya 
0 oy
tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun Neden almayıp bekliyorlar o zaman daha çok acı çek diye mi bugüne kadar nasıl anlamamışlar 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsunncnm ya ne desem bilemedim ama nasıl bubzamana kadar fark edememişler  rabb'im nüyük inşallah  bi hal yoluna koyar allah'dan ümit kesilmez sen elinden geleni yap tevekkül et takdir allahın canm
0 oy
tarafından
Havva cım sen çok güzel bir evladın annesi sin Rabbim alıyor sa bir bildiği var hepimizin canı Allahın dır aglayıp kendini yorma belki düşmez o bebege belki can gelir umudunu kaybetme suyunun az olduğunu önceki konturolünde doktorun demesi gerekti diğer bebeginde de çok  sıkıntılar yaşadın Rabbim yardımcın olsun ❤️

İnşallah atlatırsın 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
23 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Greyy (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
5 cevap 208 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu

381,752 soru

11,428,728 cevap

34,988 kullanıcı

...