0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gercekten dinleyince cok uzuldum etkilenecekler bakmasin bak uyariyorum tekrardan geri tusuna basin etkilendim ne yaziyosun soyle seyler yazmayin diyecekseniz suan geri tusuna basabilirsiniz

Annemin musterisi anlatmis kadin kotu bi kadinmis hamile kalmis bebek 9 aylik olmus bi kadina gitmis ebe gibi heralde kadin bi ilac vermis bebek karninda ölmus ve ölu bebegi dogurmus sonrada gömmüş bu resmen cinayet ve suc duydugumda cok uzulup etkilenmistim. Hatta dahasida var o kadinla babam beraber olmus kardesin var senin o kadindan fekan diyo annem hep lafı geçer benle yasitmis. Çileli annem babamdanda cok cekmis onlarida anlatsam ohoo konu konuyu aciyo

7 Cevaplar

+1 oy
(964 puan) tarafından
Çocuk 9 ay olana kadar akli neredeymiş gerci hoş ne zaman olursa olsun cinayet hatta vahşet kadının yaptığı kimi bulamiyo kimi bilemiyo iste 
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Sende bugun bebek düşürme peşine taktın kiz :Dbaşka olaylar yokmu onu anlat bu tür olaylar anlatilanca psikoloji kalmıyor kimsede

tarafından
Aklima geldi ay canm skldi
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Ne insanlar var ya Allah'ım sen ıslah et
0 oy
(983 puan) tarafından
Peki sen kardesini taniyomusun?
tarafından
Hayir
0 oy
tarafından
Daha neler var duysan agzin acik kalir cnm
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ay canım ya sen anlatınca aklıma geldi benim kaynanam da eşimi düşürmek için hamileyken çok miktarda ilaç içmiş ve eşimin gözlerinde hasar oluşmuş
tarafından
İnanmıyorum yaa nasıl kıyıyorlar bu bebeklere ya biz öpmeye kıyamıyoruz
0 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onu emi!! Madem 9 ay bekledin doğurdun öldürme bebeği doğurup birine ver yaşasın. İki eli yakasında olur inşallah o masum yavrunun 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,014 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
0 oy
3 cevap 59 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 342 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu