0 oy
349 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (702 puan) tarafından
Hic hava almadanda olmuyor haftada kac gun cikaryosunuz

13 Cevaplar

+1 oy
(617 puan) tarafından

Valla ben bu havada değil sicaklardada çıkmadım malum hastalık küçücük bebekle nereye gidile bilirki  evi havalandırdım kendimi değil  bu senede böyle oldu:D

-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bu havalarda hic çıkarmayi düşünmüyorum en fazla camdan bakıyoruz:/
0 oy
tarafından
Bu havaya güvenmeyin gecen 2 dk aşagı indik akşam uyumadık hafta oldu :/ evim şuan cennet bana 
(702 puan) tarafından
Üşüttümü bebis
tarafından
Evet ya çok kötüyüz
(10,046 puan) tarafından
Ayy aynisida bize oldu ya. 1 gun once yikadim 2 aylik asisi vardi ertesi gun. 3 gun yikanmayacak dediler. Sabah kalktik saglik ocagina gittik. Hemde arabayla gittik 1 arka sokaktan saglik ocagina yuruduk sadece. Guzelce sardim sarmaladim çocuk usuttu sanirim ya hafif bi oksuruk var burun tikanikligi
tarafından
Salgın var zaten herkes grip
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün çıkarıyoruz. Soğukta hasta olur diye bu havada cıkarmazsak ilerde en ufak sogukta hasta olan bir cocuk olur neye alışırsa öyle 
(702 puan) tarafından
Haklisin canm ya hergunde nereye gidiyon kiz
(25,224 puan) tarafından
Ekmek almaya yada kaynanama :) alt kata korona geldi bizim diye bir iki gün cıkmadı sonra binayı dezenfekte ettiler baktım olacak gibi değil ağzımızı burnumuzu kspsyıp cıktık
(702 puan) tarafından
Yaa iyiymş canm ben kaynanama pek gtmem cunku hic evde durmuyor o gezincede ben yaklaşmak istemiyorum
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Hergun cikiyoruz canim hem benimde cok canim skiliyor esim aksam is cikisi gezdiriyor soyle bi hava alip geliyoruz
(702 puan) tarafından
Benm eşim hep gece geliyor o yuzden bebegmle cikmaya cesatet edemiyorum bu havada
(6,827 puan) tarafından
Cik canim canim skliyorsa niye cesaret edemiyosun ki
(702 puan) tarafından
Üşür diye korkuyorum canm
(6,827 puan) tarafından
Sıkı giydir bisey olmaz allahin izniylr
0 oy
tarafından
Biz de haftada 3-4 gün çıkarız..ekmeği ben alıyorum alışverişi ben yapıyorum eşim geç geliyor..mecbur çıkıyoruz mesela dün noter işim vardı çıktık ama bugün çıkamadım yağmur durmadı burda..4 gün güneş olcak tedbirli çıkarız
0 oy
(89 puan) tarafından
Hele Ankara soğuğunda çıkamıyoruz bir yere 
0 oy
tarafından
10 15 dk indiriyorum canım sıkı giydirip
0 oy
tarafından
Hic cikarmiyorum canim benim eşim cocuklar konusunda cok hassas kendisi tembihliyor dışarı çıkmayın diye 
0 oy
(540 puan) tarafından
Sakınan göze çöp batar derler.Soğuk da olsa çocuk o havayla tanışıp uyum sağlaması lazım hiç çıkarmayıp bir anda çıkarsa hasta olur hassas olurlar.Ben çıkarıyorum sık sık geçen sene de çıkardım şuan 16 aylık çok şükür öyle pek hasta da olmadık.Güzelce giyindirdikten sonra bişey olmaz Allah ın izniyle
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Gündüz kayınvalidem çok soğuk değilse bı hava aldırır 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Hergun kreş e gidiyor ben doğdu kışın ortasında bile 30 günlük tu tüm.kis cikarttim.bagisiklilik  çok arttı 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 322 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Filozof (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 270 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nimet34 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.