0 oy
1,275 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından

Burda da paylaşmak istedim 29.06.2018  sabah 9.47 de kucağımda can verdi babam. Kanser hastasıydı çalışıyordum sabah gittim ama duramadım işte izin alıp eve geldim babamin başına gidip yasini  açtım okumaya başladım. Yarisina geldiğimde babamin nefesi hizlasti elini tuttum kelime i şahadet getirttim. Elimi sıkarak ağlayarak can verdi. Çok büyük acı kendimi çok kaybettim 6 ay toparlanamadim. ALLAHIM kimseyi babasız bırakmasın 

image

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başın sağ olsun canım Rabbim babanın mekanını cennet eylesin inşallah. 
(54 puan) tarafından
Amin insaALLAH ALLAH razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından

Öncelikle basin sagolsun mekanı cennet olsun inşallah peki babası yasarken.babasiz kalanlar baba sevgisini kokusunu bilmeyenler hep.ici buruk olanlar ne yapmali :(

(54 puan) tarafından
Sağol canım amin. Onlar da çok zordur eminim yaşarken ölmek gibidir:( RABBIM sabir versin İNŞAALLAH
(2,009 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah :(
(54 puan) tarafından
Amin canım:(
0 oy
(2,708 puan) tarafından
:( Allahım sizlere sabır versin

Rabbim mekanını cennet eylesin 
(54 puan) tarafından
Amin insaALLAH ALLAH razı olsun
0 oy
(18,302 puan) tarafından
:( Allah rahmet eylesin bugün bi arkadasimda kanserden babasini kaybetti 
(54 puan) tarafından
Amin insaALLAH ALLAH razı olsun. Kanser adamı yer bitirir babam 38 kiloydu vefat ettiğinde kanser olmadan evvel 70 kiloydu
(18,302 puan) tarafından
Kayinnbabamda kanser akciğer kanseri disleri döküldü hep zayifladi baya bi :/
(54 puan) tarafından
Geçmiş olsun malesef böyle illet bi hastalık
(18,302 puan) tarafından
Tesekkürler canim
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Başın sağolsun Allah rahmet eylesin 
(54 puan) tarafından
Amin ALLAH razı olsun
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Başın sagolsun canım Allah rahmet eylesin :(
(54 puan) tarafından
Amin kuzum ALLAH razı olsun
0 oy
(194 puan) tarafından
Biliyo musun çok büyük bi acı belki de yanında vefat etmesi belki de büyük nimet .Ya kilometrelerce uzakta ailesinden uzakta vefat etseydi .Ve sağlam gidip tabutu gelseydi.Sadece rüyada vedalaşmak zorunda kaldım.Son nefeside elimi tutmasını doya doya sarilmasini isterdim .:((Mekanı cennet olsun Rabbim sabır versin inşallah.
(54 puan) tarafından
Basın sağolsun kuzum :( Evet oda cook zor ama buda zor çok zor babasizligin her türlüsü zor RABBIM sabır versin bize
(194 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.Amin.Evet zor canım hem de çok .Kaç yıl oldu ama acısı geçmiyor.
(54 puan) tarafından
Geçmez izi yarası hep kalır hep
0 oy
(10,392 puan) tarafından
Ahh ahh bilirim. Bende 2013de kaybettim babami kanserden. 21 yasindaydim. 7 sene oldu ama hala o kadar zorki
(54 puan) tarafından
Basın sağolsun mekanı cennet olsun
0 oy
(10 puan) tarafından
Basin sagolsun canim. Ayni durumu benim eşim yasadi. Babasi kanser hastasiydi. Bu sene babasina bakti işini bıraktı hayatini babasina adadı.

En son hastanede annesiyle babasinin elini tutarak dua ediyordu. Baba beni duyuyorsan elimi sık dedi. Babam sıktı elini, ben kelime-i şahadet getricem içinden tekrar et dedi. Bikac kere soyledikten sonra aylardır kendi başına dogrulamayan adam yatakta doğruldu son nefesini verdi esime bakarak. 

O kadar cok severdim ki onu, benim babam sağ ama konuşmuyoruz babalik sevgisini ben kayinbabmda anlamıştı. Canim babam mekani cennet olsun. Hepinizin ölmüşlerinin mekani cennet olsun 
(54 puan) tarafından
Amin canım insaALLAH ALLAH razı olsun. Sizinde başınız sağolsun. Abi benim yaşadığımı  yaşamış gerçekten sabir versin RABBIM tüm olmuslerimize
(10 puan) tarafından
Sizler cok hayırlı evlatlarsiniz. Senide eşimide rabbim cennetinde babalarınızla kavuştursun Insallah canim .
(54 puan) tarafından
ALLAH razı olsun evlatlık görevimi yerine getirebildiysem ne mutlu amin
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Allahım affet asla bu bir şikayet değil, ama ilk defa dile getirecem benim babam sağ ve Allah için hepimiz kuluz kimse kimseyi yargılayamaz nedenini hiç bilmiyorum hiç sormadım ama ben annemden ve babamdan ayrı büyüdüm o sevgiyi alamadım Allah razı olsun eşim çok iyi annesi ve babası çok iyi çok severler beni bende onları seviyorum, ama içimde Bi boşluk var 
(54 puan) tarafından
Baba sevgisi çok ayrı o boşluk dolar mi kuzum hiç
(1,430 puan) tarafından
Dolmuyor hiç dolmuyor annem babam sağ çok şükür ama yok ayrı büyüdüm onlardan, hayatımı çok etkiliyor her koşulda alamadım sevgiyi hiç görmedim annem saçımı hiç taramadı, babam....  Hiç başımı okşamadı hiç öyle birşey ki bu
(54 puan) tarafından
Eminim çok zordur. Buda acının başka türlüsü varken yok olmak. Ah bu insanlar 3 günlük dünyada birbirlerine sevgi veremiyor gösteremiyor kimi evladını kimi ailesini sevgisiz bırakıyor çok zor
(1,430 puan) tarafından
Varken yok gibi olmaları bu daha zor, evet....
0 oy
(79 puan) tarafından
Hayatımdaki ön büuuk kaybım  bende babamı ocak ayı 2018 de kaybettim akcıger kanseriydi 3. Evrede  hic birşey anlamadık    kalp kırızleri  ard arda 3 ay icinde   çok zorluklar cekti git gide bitti babam onun bitişini ölume git gide gidisini görmek hem bizi hemde onun bilincinde yaşayan babamı mafetti okadar zormuş ki babasızlik  bunu gercrkten yaşamayan bilmez benim babam cok iyi ve  evlatlarina cok deger ve kiyamayan bir babaydı  onu çok seviuorum  o benim  koca bir cinarimdi oğlumun isminide o yuzden cinar koydum  oda inşallah  babam gibi merhametli süper kalpli bi birey olur  allah rahmet etsin  tüm ölen babalarımıza :(
(54 puan) tarafından
Başiniz sağolsun gerçekten çok zor bi süreç. Bende oğluma babamin ismini verdim hepsine ALLAH rahmet eylesin
0 oy
(4,143 puan) tarafından
Babamı 2 ay önce kaybettim aniden:(( RABBIM kimseye yaşatmasin
(54 puan) tarafından
Başiniz sağolsun
(4,143 puan) tarafından
Sagol seninde başım sagolsun Allah sabir versin
(54 puan) tarafından
Amin canım insaALLAH ALLAH razı olsun
0 oy
tarafından
Başınız sağolsun rabbim mekanını cennet eylesin
(54 puan) tarafından
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Başın saolsun kardeşim Allah mekanını cennet eylesin 
(54 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Bende babamı 2015 te mide kanserinden kaybettim son nefeslerini gözlerimin önünde verdi asla unutamam mekanı cennet olsun hepsinin o onkoloji koridorlarındaki hastaların acıdan bağırmaları allahım kimseye vermesin bu illeti gerçekten insanı yiyip bitiriyor
(54 puan) tarafından
Başiniz sağolsun onkoloji ahh onkoloji
0 oy
(120,152 puan) tarafından
Rabbim kabrini nur mekanjni cennet eylesin
(54 puan) tarafından
Amin insaALLAH

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 186 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
+1 oy