0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Benim Almanya. Oranın insanları robot gibi his filan yok görev ne ise onu yapıyorlar gerçekten merak ediyorum kültürlerini onları bu duruma iten itemleri...

21 Cevaplar

+1 oy
(48,700 puan) tarafından
canim ulkemin butun sehirlerini ilçelerini gezmek isterdim ama en cok kapodokyayi gormek isterdim
(7,039 puan) tarafından
Kız sen bi de Düzceye gel ilçe değil de mahalle gibi :))
tarafından
Dimi küçük oluyorlar istanbul kocaman olunca öyle geliyor insana bizde haziranda tayinciyiz inşallah güzel bir yere düşeriz Allahın izniyle ☺️ İstanbulu çok özlicem
(7,039 puan) tarafından
Sorma kız küçücük bir şey daralıyorum resmen inşallah güzel bir yere düşersin de zorlanmazsın :)
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun. ☺️
(7,039 puan) tarafından
Amin canım cümlemizden :)
-Reklam-
+1 oy
(2,679 puan) tarafından
Mekke Medine... 
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Paris:D.             

0 oy
(2,792 puan) tarafından
Karadenize gitmek hayalimm
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Hele bi Türkiyemi gezim ya başka bi yeri görmek istemiyorummmmm 
0 oy
(201 puan) tarafından
Almanya ya gittim güzel bir yer ama insanları gerçekten soğuk(aralarında iyiler de var tabi) ya da benim gittiğim yerden kaynaklıydı biraz faşist bir bölge derlerdi oraya.. Ama benim gitmek istediğim ülke ispanya.. Belki de diline olan merakımdan dolayıdır :)) 
(201 puan) tarafından
Evet gerçekten güzel çevreye ve canlıya verdikleri değer  çok güzel.. Keşke bize de öyle olabilsek en qzındna üç çöp kutusu olmasa bile bir çöp kutusu varken bile içine atmak yerine yanına yere fırlatmasak
(220 puan) tarafından
Çok haklısın
(201 puan) tarafından
Evet biraz fazla rahat ve çıplaklar :)) Ama ben diline merak sardığım için çok gitmek istemiştim.. Öğrenmesi ve konuşması hoşuma gidiyor
(33 puan) tarafından
Himm genelde ingilizce kullaniyorlar galiba barcelonada kaldi birazcik onlarin diljde italyanlarin diline cok benziyor ben benzetiyorum
(201 puan) tarafından
İngilizce biliyorlar ama ana dilleri İspanyolca zatn.. Dillerini öğrenmeye başlayınca i k i İspanyolla tanışma fırsatım olmuştu gerçekten kulağa hoş geliyor konuşmaları
0 oy
tarafından
Öncelik karedeniz:)
0 oy
(7,412 puan) tarafından

istanbulu cok merak ediyorum gormek isterdim. özellikle Aziz Mahmud Hudayi Hz.turbesine gitmeyi cooook istiyorum. umarim Rabbim nasip eder<3

(10,529 puan) tarafından
Gel.kuzum götürem ben seniii
tarafından
Kız hiç merak etme burayı biz kaçmaya çalışıyoruz adamın ömrünü yiyor İstanbul
0 oy
tarafından
Avusturya Viyana bide Paris 
(8,081 puan) tarafından
Ben seni doğurdun sanıyorum sen buralarda mi geziyon:D
tarafından
Kuzumm kuzum inatlasiyor çocuk ben le napim ;))
0 oy
tarafından
Ben en çok eşimle annemle ve babamla çocuklarımla kabeye gitmek istiyorum Rabbim nasip etsin inşallah amin ❤️ birde Karadeniz turu yapmak istiyorum ☺️
0 oy
(912 puan) tarafından
4 yıldır Almanyada yaşıyorum. Turkiye de bircok sehire gittim. İsvicre,Cek cumhuriyeti ve Fransa yi gördüm. Ama en cok gormek istedigim yer once Turkiye de ki sehirler ve ROMA :)
(220 puan) tarafından
Alman insanlarını biraz anlatır mısın
(912 puan) tarafından
Kuralci ve milliyetçi. Benim yasadigim yerdekiler paracidir hesabini bilirler yani her yerdekiler ayni degil bu konuda.
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Venedıkk <3.          

0 oy
(2,107 puan) tarafından
Mardinn ve urfa
0 oy
tarafından
Karadeniz nasip olursa.. balayına gidecektik korona göndermedi bebeğimle giderim artık
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Türkiye'de gitmedigim  4-5 yer kaldı Balkan ilk artık yurt dışı düşünüyoruz gezmeyi ama kızımın biraz büyümesini bekliyoruz oda bilincinde olsun diye ilk Balkan ülkelerini çok merak ediyoruz 
0 oy
tarafından

Küba - Havana :)

0 oy
(3,274 puan) tarafından
Afrika ,Mısır(piramitleri için çok ilgimi çekiyor), Dubai onun dışında öncelikle ülkemin her yerini görmek istiyorum 
0 oy
(502 puan) tarafından
Hollanda- Amsterdam ❤️
0 oy
tarafından
Hiçbir ülkeyi merak etmiyorum açıkcası ülkemi seviyorum ecnebi memleketlerini napim dilini bilmiyon örf adet bilmiyon :) 
0 oy
(24 puan) tarafından

Kazakistan, Azerbaycan :)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 558 göst.
1 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 435 göst.
22 Mart 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 423 göst.