0 oy
1,149 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Kakasından kusmuğundan salyasından herşeyine tiksiniyorum böyle kendi cocugumdada böyle olurmu acaba? 

21 Cevaplar

+1 oy
(198 puan) tarafından
Bende kakadan felan çok tiksinirdim özellikle kokulara karşı çok hassasım normalde ter kokusu felan midemi bulandırır hemen alırım her kokuyu. Şimdi kızımın kakasini inceliyorum normal mi diye :D Kakali bez görünce insanın mutluluktan dans edesi felan geliyor :D Çünkü yapmayınca sancılı oluyor yapıp rahatlıyor. Salya zaten hiç tiksinmiyorsun. Kusmukta öyle merak etme yani :)
(123 puan) tarafından
Ay inşallah bakalım :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kaka yapma sesi diye bi ses var cirtt diye. Heh o sesin yolunu gözlüyosun çünkü kaka yapiyosa doyuyo diyosun icin huzur doluyo. O koku mis geliyo miss :D
0 oy
tarafından
ben kusan bebek opemezdim sevsemde kizim sekiz ay surekli kustu kustu bana hic kokuyor gibi gelmedi:) kaka alinirken tiksinirdim simdi kiziminki mis gibi geliyor:)
(2,931 puan) tarafından
Kaka yapsa diye gözüne bakiyoruz valla gaz flan çıkarsın eşimle uzunbi ohh cekiyoruz :))
(123 puan) tarafından
Öylemi oluyo :)
(2,931 puan) tarafından
Tabiii o koku miss geliyo miss :) kabiz olup ikinmasndan iyidir
tarafından
aynen valla bazen kabiz oluyor ikiniyor sonunda yapıyor ya bide ek gidaya basladik o koku gercrkten mis gibi geliyor :)
0 oy
tarafından
Valla tiksinsen de mecbur temizleyeceksin altini . Bazen ustune kusacak . Belki cisini yapacak ortaliga . :)
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Kendi cocugundan tiksinecegini hic sanmiyorum çunku kakası bile mis gibi gelicek sana:)

(123 puan) tarafından
Çok merak ediyorum :)
0 oy
tarafından
Bebeğinin her kokusu misk gibi gelir sana:)
(123 puan) tarafından
Bekliyorum bakalım :)
tarafından
Sadece anneye öyle ama .geçen oğlum kaka yaptı eşim istifra etti:)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yok canım hiçte tiksinmezsin benim büyük oğlum bi gaz çıkarırdı bebekken hemen camı kapıyı açarlardı ama bana hiç koku gelmezdi 
(123 puan) tarafından
Ahaha :) hadi ya
(10,411 puan) tarafından
Valla ben derdim ömerin kakası hiç kokmuyo gazı kokmaz benim oğluşumuz  halbuki kokuyomuşta haberim yokmuş
0 oy
tarafından
Kendi bebeğinin her şeyine kurban olursun emin ol :D bende hiç gelemezdim öyle şeye helede kusmuk ama varya kendi evlatlarımin her şeyine kurban olurum tertemiz sabiler ya veren rabbime şükürler olsun ❤❤❤
(123 puan) tarafından
Maşallah :) benide görcem bakalım
tarafından
Inşallah görürsün o güneri :)
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Yok olmuyor her şeyine bayılıyorsun :) 
0 oy
(6,811 puan) tarafından
Bence tiksinmez insan yaa herseyi ayri bi guzel olur bebeklerin kusarsada temizlersin biseycik olmaz
0 oy
tarafından
Bana başkasının çocuğununki hala kötü geliyor tiksiniyorum. Başkasıda yiğenlerim felan. Sanki benim oğluşum aynısını yapmıyor ama asla tiksinmeyi bırak ona bile mutlu oluyorsun, kokluyorsun, inceliyorsun :) Anne kafası çok başka doğsun bi sağlıcakla o zaman anlayacaksın inşaallah :) 
0 oy
tarafından
Inan bana öyle olmuyor ben hayatta yeğenimin bile altına ekleyemezdim. Ama şimdi kızımın altını değişirken kakasini yerim prensesimin dediğim oluyor :))))
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bazılarının bebeğinin kusmuğu kokuyor inşallah benimde öyle olmaz 
0 oy
(834 puan) tarafından

:dizzy:benim de merak ettiğim. Mesela ben başkalarının bebeklerine kırk gün zorunda kalmadıkça ellemek bakmak vs istemiyorum.

Hiç kıyamıyorum  dokunmaya içim gidiyor. Daha minnacık yani çok küçük bişey çok korkuyorum. Hani durduk yerde kucağıma veriyolar 1 haftalık çocuğu filan. Acayip korkuyorum ben çocukluğumdan beri korkuyorum düşürürüm bişey olur annesi bebek bendeyken tedirgin olur söyleyemez çekiniyordur vs acayip kafamda deli sorular oluyor.. başak burcuyum detaylarda boğuluyorum ya :( işte şimdi de diyorum ki acaba kendi bebikimi ellemeye korkar mıyım.  Ağlamadığı nüddetçe  galiba cam bir fanusta gibi dışarıdan izleyip seveceğim sanırım. Ellemeye elim varmaz gibi geliyor. Bilmiyorum ya da belki hor onların kabarır öirkefleşip kimseye  göstermemek vermemek için elimden kucağımdan indirmeye de bilirim. Tam bilemiyorum da :Ddd

(2,484 puan) tarafından
Ahhh tam tersi olucaakk kucagindan birakmak istemiceksin caniimmm :DdD
0 oy
(141 puan) tarafından
Ben arada tuvaletinden tiksiniyorum 
0 oy
tarafından
Emin tiksinmezsin
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Bende öyleydim canım ağzının suyu aksa anne ya da babasına verirdim. Kızımın ağzının suyunu ağız beziyle siliyorum. Öyle bisey ki bokunu yersin o derece değişiyor insan :D

0 oy
tarafından

Kac kere uzerime fiskirtti cisini kakasini inan bana sana da gulmeler gelecek hiç miden bilanmicak:D

0 oy
tarafından

Dudaklari sanki bal gibi insanin kendi evladi oyle olmuyor baskasinin kakasini goreyim kusa kusa ölürüm ve simdi hamile oldugum halde oglumun kakasida dahil hic tiksinmiyorum onun boyle yanaklarini dudagini ope ope doyamiyorum yani evlat cok farkli dogurdugun dakika anlarsin emin ol ben dogum yapar yapmaz anladim minicik ellerini gorunce insanin ici gidiyor :) :)

0 oy
tarafından
Valla bizim ufaklığın çişinin kokusunu bile çok seviyorum. Eşim kakasından çok tiksinir ama bana mis gibi geliyor. Annelik seni bambaşka biri yapacak emin ol. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 167 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Linkin (14,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
7 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,904 göst.
15 Ekim 2018 Aile kategorisinde Huzurum.. (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
5 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (557 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...