0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin oğlu bir süredir eşimle beraber çalışıyordu.dun ortaklarının birisine iftira atmış , ücreti bahane edip işten ayrılmış. Attığı iftira çok büyük birşey. Bizle yaşamıyor kendisi ben çok ılımlı yaklasiyordum ona karşı ama şuan çok tedirgin oldum .insan nasıl kendi çıkarı için başkasının hayatı ile oynar ya . Bize alışsın diye çocuklarımla filan gorusturuyordum.suan çok şaşkınım artik çocuklarımla görüşsun istemiyorum . Kendi cocuklarimin güvenliği için .kendimi ***** gibi hissediyorum . Babasının ruhaniyetini hiç dusunemiyorum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne iftirası atmış ki
tarafından
İftira yüzünden eşim ortaklığı bitirecekti bugün zorla kurduğumuz iş batacakti işte .bugün yuzlestirmis eşim öğle anlasildi
tarafından
Sorduğum sorunun cevabını alamadım
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Attığı iftira neymiş bu kadar tedirgin olduğunuz tabiki iftiranın her türlüsü kötü ama birde yüz kızartıcı şekilleri varya
tarafından
İftiranın büyüğü küçüğü olur mu demek ki kendi çıkarı için başkalarının hayatını zora sokabilecek bir zihniyete sahip
tarafından
Ya beynimden vurulmusa döndüm dün ailecek görüşüyoruz o kişiyle ya çocuklarımız var insanın aklına binbir türlü şey geliyor eşim diyor akşam ya onlar gidecek ya ben birakacagim hem maddi zarar hem manevi inan çok kötü sabaha kadar uyumadi adam maddi açıdan mi düşünsün oğlunun kötü yola düşmesinden mi korksun ama sabah bakıyor yuzlesince hepsini oğlan uydurmuş
(1,763 puan) tarafından
Onun için de büyük hayal kırıklığı
tarafından
Allah kimseyi evladı ile imtihan etmesin çok iyi bir baba aslında ama evladı hep onu sucluyir
(1,763 puan) tarafından
Yani gençlik hataları da olabilir bu dönemlerde ne doğru ne yanlış pek fazla ayırt edilemiyor genel olarak bir kıskançlık her şeye sahip olma ve hırs baş gösteriyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 169 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde Linkin (15,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,158 göst.
11 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Berilin annesi ❤️ (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 134 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı

...