0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından

Kızlar 2 eltim var birinden dibine kadar nefret ediyorum selam dahi vermem yüzüne bakmam konuşmam çok kötü şeyler yaşattı bana zamanında.  Diğerini severim ama elti işte hep bi mesafe ama gelse el üstünde tutar ilgilenirim evine gider sohbet ederiz. Dün bu iki elti bir araya gelmiş duydum onlardaymis. Gece sevdiğim eltim durum paylaşmış laf sokar cinsten yeni okudum. Iki kişi arasında olan sırlar araya dargınlık girince anlatilmaz bu münafikliktir tarzinda agir biseyler. Üzerime alinmak istemiyorum ama diğer eltimin tek sohbet konusu benim biliyorum takıntı haline getirmis beni kesin benimle ilgili bi mevzu geçti.  Bide sevmedigim eltim bi ara benimle barışmak istemişti bna neden benimle konuşmuyorsun  onunla aran gayet iyi demişti bende demiştim ki

O benden hic birsey saklamaz herzaman açıkça söyler iş cevirmez arkamdan sen öyle degilsin en sonki sohbette bu geçti bu lafı cevirdi de başka sekilde mi yansitti. Kizlar nasil görmezden gelebilirim kafaya takmak istemiyorum ama böyle gözüme sokuyorlar napmalıyim

7 Cevaplar

0 oy
(3,136 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Barışıp konuşmak istemiyorsan bırak böyle kalsın yaptıklarını da görmemezlikten gel umursama onları. Samimi olduğun eltine de şaka yollu uygun bi dille sor bakalım ne diyecek
(1,755 puan) tarafından
Evet aslında bu dediklerinin hepsini yapmak istiyorum. Görmüyorum umursamiyorum ama gel gelelim takılıyor  aklıma  bunun üstesinden gelemiyorum
(3,136 puan) tarafından
İstemsizce takılıyor kafana. .öyle aklına geldiği zaman başka işlerle meşgul ol eğlenceli müzik çalıp işini yap aklından çıkar
-Reklam-
+1 oy
(10,446 puan) tarafından
Madem aran iyi hayırdır kız kim o münafık diye sor şaka yollu. Sana terslenirse haddini bildirirsin eğer arkadan konuşma gibi bir durum yoksa
(1,755 puan) tarafından
Inan okadar tuhaflarki evet böyle oldu demez böylemi dedin demez anca durumlardan laf sokar. Derdin var madem ara sorsana kac kez uyardim bana gel sor diye boş. Severim ama o samimiyet çok yok ya sorsam üzerine alındı doğrudur der şimdi haspam
0 oy
(160 puan) tarafından
İyi anlaştığın eltine sor ama bu seferde üstüne alındığını düşünüp yarası mı var gocunuyo diye düşünebilir
(1,755 puan) tarafından
Tamda bu sebepten hiç üzerime alınmamış gibi okuyup geçtim dillendirmedim ama dert oldu içime aklimdan cikartamiyorum. Ayni şekilde geçen sene bi olay oldu olmadik demedigim seyleri eltime kaynima sizin için böyle diyor dedi aylarca konusmadilar benimle...
(160 puan) tarafından
Seni tanıyamamış demek ki hemen inanıyo akışına bırak herşeyi taka taka kendine yaparsın umursamamaya çalış
0 oy
(992 puan) tarafından
Kahvaltı.yapmadim ya etli sorunsalı okudum
(1,755 puan) tarafından
Keşke bu cevabı yazmakla uğraşacağına gidip kahvaltını yapsaydın. Sohbet yerinde ne bekliyordun ki
(992 puan) tarafından
Senin altınla kavganı izlemeyi bekliyordum
0 oy
tarafından
Ben uzerine alinacagin bir durum göremedim canım belki sevmedigin eltine laf sokuyo ;)
0 oy
(790 puan) tarafından
Eltileri nye bu kdr onemsiyosunzki nye bu kdr dikkate aliyn paylasrsa paylassn nye umursuyn cnm hic takma mrb mrb baska muhabbet kurma ben oyleym kafamda rahat gerek yok hic onlri bu kdr  hayatimza dahil etmeye
0 oy
tarafından
Durumlarinj en sona al bakma 
(1,755 puan) tarafından
Bencede öyle yapmalıyım nekadar umursamasam da elde değil sonra takıyorum böyle
tarafından
Diger eltinlede mesafeni korumaya devam et bana pek tekin degil 2 yuzlu gibi geldi
(1,755 puan) tarafından
Bugün dank etti banada bende artık öyle düşünüyorum.  Hem iyi olsa benim yaklaştığım gibi yaklaşır hep bi içten pazarlıklı hareket ediyor. Uzak olmak en güzeli zaten bi mesafem vardi bu saattn sonra daha da dikkat etmeliyim
tarafından
Bencede

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 166 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 93 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu