0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar binada bende 2 yaş büyük bı kız var çocuklarımızın arasında 6 ay var onunki büyük  kızı ilk zamanlar ben sürekli cagirdim gel çay içelim gel şunu yaptım yiyelim gel bebekler oynasın sikiliyolar evde gel şunu yapalım falan diye ben en az 6 7 kere cagirmisimdir ama o birkere beni cagirmadi kocası bigun eşime gelin demiş biz size gidelim siz bize gelin demiş ama dediği zamanla çağırdığı zaman 2 hafta geçmişti biz gittik neyse bende geri onları çağırdım ertesi hafta sonra koronayi kimseye gitmiyorum dedi bende cagirmadim zaten sonra 1 hafta önce eşi eşime gelin oturalım demiş karısı bana hiç bişey demedi bende dün napiyosun diye msj attım konuştuk sonra eşin eşimle konuşmuş çağırmış oturmaya müsait olunca haber ver gelelim dedim he konuştuk biz eşimle sen hilalle konuş ayarla bı gün gelsinler dedi diye söyledi bende tamam dedim ama eşi öyle diyince insan bı mesaj atar konuşmak için sanki haberi yok gibi davrandı ben sana haber veririm dedi ertesi gün dedi 3 gün oldu hala ses yok kız böyle evine kimse gitsin istemiyo yemeyi içmeyi arayan birisi esimede söylemedim ama gitmek istemiyorum sanki zorla cagittirdim gibi hissettim  sizce eşime diyimmi gitmeyelim diye çağırırlar da zannetmiyorum ama 

9 Cevaplar

+2 oy
(4,854 puan) tarafından
Belli ki istemiyor istese illa msj atar ben olsam  sahsen gitmem tenezzül etmem
tarafından
Bende öyle düşünüyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bence sende çağırma şu  süreçte gitmede komşuculuk oynayacak zaman değil gidip gelmeyin birbirinize 
tarafından
Kuzum zaten gidip gelmeyeli çok oluyo 1 yılı gecti
tarafından
Ben cagirmisimdir zaten o cagirmadi zaman anladım gelip gitmek istemiyo yiyo iciyo gidiyor cagirmiyo bende gitmiyorum da cagirmiyo ama eşime demiş eşi gelin diye eşler arkadaşlar araları bozulmasın diye soylemedim
+1 oy
(1,037 puan) tarafından
Belki vırusten dolayı gııdp gelmek ıstemıodur. Bu kotu zamanda kımseye gitmeyin zaten. Cagırmıosa sizde bıdaha muhatap olmayın
tarafından
Aşkım koronadan öncede öyleydi koronadan hiç görüşmedik zaten ama madem öyle diyo kendince kocası nie cagiriyo
(1,037 puan) tarafından
Kocası belki gelıp gitmek ıstıo kadın degısık herhalde misafir sevmiyor yorulmasın diyedir. Bosver bolelerıyle gorusme
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım iç dünyasını bilemeyiz suskun birimi
tarafından
Bende samimi olalım diye cabaliyorum esimede dedim ben yalaka gibi peşinde kosamam kimsenin dedim oda boşver dedi bişey demedi ama eşime anlatiyim gitmeyelim diyim
tarafından
Sağol canım çok yardımcı oldun teşekkür ederim
(4,698 puan) tarafından
Neden ihtiyacın mı var ona? onun samimiyeti senin için neden önemli? sana iyi mi geldi? bak canım bu hayatta herkes çıkarcıdır ben çıkarcı değilim diyen yalan söyler çıkarın yoksa bir işten oradan uzaklaş çünkü sana bir faydası olmaz yıllar süren arkadaşlıklar bile çıkar üzerine kuruludur insanlar bunu inkar etse bile. düşüncelerini kontrol et kendine neden diye sor ben bunu niye yapıyorum de
(4,698 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
tarafından
Sanırım konuşacak bisyler paylaşacak kimse olmadığı için çok düştüm üzerine ama artık bitti
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bencede istemedigi belli ortada sende msj falan atma karsilasirsaniz selam ver tamam 
tarafından
Öyle yapıyorum zaten ben ona çocuğa tuvati ogrettinmi diye sormak için mesaj attım yoksa konuşmuyorum
0 oy
(18,224 puan) tarafından
Gitme sende 
tarafından
Ben gitmemde eşime soylesemmi
0 oy
tarafından
Gitme bence sende çağırma artık yiyici o belli kendisi yesin içsin kimse onun evine gelmesin istiyor muhattap olma kapıda görürsen merhaba merhaba 
tarafından
Aynen öyle sabahtan akşama kadar geziyo yiyo iciyo evine geliyo kimseyi de evine cagirmiyo bende sevmediğim için gitmiyorum
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Tek tarafli insani yoruyor evlendik 9 ay olduyor evimize sadece eşimin universiteden arkadasi ve nisanlisi geldi arkadas olarak o da bize gelin gelin diyor ama nasip olmadi 
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Eşini al bize gel boşver komşunu :) 
tarafından
Ahahah nerdesin aşkım geliyim hemen :)
(3,754 puan) tarafından
Ankaradayım kuzum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 221 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 318 göst.
0 oy
0 cevap 176 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde hanimeli (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.
7 Haziran 2021 Aile kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu

384,755 soru

11,508,912 cevap

35,166 kullanıcı

...