0 oy
643 göst.
Diğer kategorisinde (5,361 puan) tarafından
Yarım saat da olsa yatyorum amaan ev işini halim kalmıyor yapmaya :( 

30 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Önceden yatıyordum şimdi de saban çok erken kalkarsak ilk uykusunda uyuyorum oğlumla beraber sonrakilerde uyumuyorum 
(5,361 puan) tarafından
Sabah bnde Uyanınca uykum kalmıyor kaçıyor hamilelikte 10 a kdr ytrdm:) şimdide 6 7 8
-Reklam-
0 oy
(15,985 puan) tarafından

Malesef ev işi :ermm:

(5,361 puan) tarafından
Ben yemek yaparım hemn koştura koştura yatarım uykusluğa alışamadm ya
0 oy
(3,860 puan) tarafından
ev isi yapiyorum :( ama aklim uykuda oluyor.
(5,361 puan) tarafından
Bnde yemek yapınca aklm uykuda kalyor :(
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben uyuyorum uyumadan bile uzanıyorum zaten son zamanlarda yarım saat ancak uyuyor tık sesine uyandığı için yatmak iyi geliyor uyanıkken beraber iş yapiyoruz 
(7,441 puan) tarafından
Şu an 7 aylık bir aydır yerinde durmuyor oraya buraya tırmanıyor iş yapmak imkansizlastj ama bu aya kadar hep pusetine koydum mutfağa götürdüm ne iş yapıyorsam ona anlattım karşımda büyük insan varmış gibi konuştum onun dilinden cevap verdim idare ettik ev sulurdugum de de ortaya koydum ama şu bir aydır bunlar biraz hayal
(5,361 puan) tarafından
Yğrüteçe koyamıyonmu iyi olmazmı oyle
(7,441 puan) tarafından
Yürüteç almayı düşünmüyorum canım bizimki bir aya varmaz yürür zaten kendisi dolaplardan tutunup kalkıyor sıra sıra yürüyor çok ta sağlıklı birşey olmadığı için almadim.
(5,361 puan) tarafından
Bnde hep aklımda oyle var ilk bebeğim yaa pek blmiyorum eyer yürümeyi öğrense yürüteçe koyup işimi yapacam dyom ama bakalm o gunleri Allah nasp etsın inşalah
(7,441 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(680 puan) tarafından
Ruhum uyuyor bedenim ev işi yapıyor
(5,361 puan) tarafından
Oyle vallahı zor
0 oy
tarafından
Uyuyorum valla hatta bu öğlen 2 saat uyumuşuz öğlen iyi oluyor gece de dizi filan izliyorum kendime vakit ayırıyorum öğlen uykusuzluktan bir şey yapasım gelmiyor 
(5,361 puan) tarafından
Bnde uyudun bugın 2 saay kız uyurken ağzmdan su gelyr demeki okdr yorulup uykusuz kalyorum:(
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Uyumakta ne.... 
(5,361 puan) tarafından
Bnde vala gece hep emzdryom altını değiştryorum yanı 2 3 kere kalkıyor gece toplamasn 4 saat zar zor yatyom zor vallahı uyku nedr blmıyoruz
0 oy
tarafından
Bazen is yapiyorum bazen uyuyorum
(5,361 puan) tarafından
Uyku bastrnca koşuyorum yatyorum uykum bastrmasa yemek yaparım oralrı toplarım
tarafından
Ev isini bitiririm uanik olsa bile yemek de hazir olur oyle yatarim bn
0 oy
tarafından
Yat gitsin dinlen yaaa ev işi yaparsın elbet 
(5,361 puan) tarafından
Ayy evet yaaa uykusuzluk maf edyor insanı
0 oy
(490 puan) tarafından
İki tane cocuk olunca hemen aksm oluyor zaten gece uykusu yettiyor bana
(5,361 puan) tarafından
Zorlanıyormusn peki iki çoçukla
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ne uyuması ev işinden sıramı var uykuya gece bile ev işi yapıyorum
(2,479 puan) tarafından
Evet canım sadece annesütü alıyor
6. Aydan beride ekgida
(5,361 puan) tarafından
Çalştn zaman nasl emzdryon peki
(2,479 puan) tarafından
Sütümü sagiyorum iş yerinde 2 saatte bir işe gitmeden emziriyorum 7de eve geliyorum 7den sabah 9a kadar beni emiyor gündüzde sagdigim sütü biberonla veriyoruz
(5,361 puan) tarafından
Ayy oylr zor olmuyormu ozlüyormusun ben bazen eşime bırakp markete gdyom koşarak eve gelyorum eşimin zoruyla oda brqz hava al dyor
(2,479 puan) tarafından
Zor oluyor evet ama hayat zor ona daha iyi bir gelecek vermek için çalışmak zorundayim
0 oy
(10,039 puan) tarafından

Ikisinide yapmiyorum. Yapiyorum kendime bol kopuklu bi kahve uzatiyorum ayaklarimi :D

(5,361 puan) tarafından
Uyku daha guzel kız:)
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ev isi canim malesef
(5,361 puan) tarafından
Sallıyorum ben :)
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Hemen kalkip is yapiyorum 
(5,361 puan) tarafından
Yaa:( bn fzla takmıyorum gerçktn halim kalmıyor ilk bebk ıkı aylgz daha çok zorlanıyorum :(
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Süpürge açmıyorum ama evi toparlıyorum yemek çamaşır ütü falan. Arkadaşlar aradı gelen gün. Bir kere de uyuyorken denk gelsin hep ayakta nasıl duruyorsun dedi mecbur herşey bana bakıyor. 
(5,361 puan) tarafından
Bende toplamak çok hızlıca göze batan şeyler topluyorum hfta sonu eşim evdeyken supurge makinesi atarm okdr 10 dksa uyku bstruo yatyom vlla
(13,202 puan) tarafından
Ortalama 20 dk falan uyuyor benimki dalgana kadar ben kalkar. Tam uykuya geçiş aşamasında olursa da başım ağrıyor en iyisi uyuyamamak bolca kahve eşliğinde. Ben de hafta sonu eşim olunca yapacağım süpürgeyi zaten kimse gelmez bana bir de korona çabuk kirlenmiyor ev
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Keske uyusaydim diye diye is yapiyorum :(
(5,361 puan) tarafından
Ayy çok zor :(
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ben uyuyorum :d

(5,361 puan) tarafından
Bnde braz dahaa insan dınç oluyor dimi
(2,704 puan) tarafından
Yok yavrum bana yetmiyor gündüz uykusu
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Uyumuyorum genel de ev işi yapıyorum 
(5,361 puan) tarafından
Allah yardmcn olsun inşşalah
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Duruma göre değişiyor, bazen uyuyorum bazen ev işi yapıyorum, ev işi dediğim de çamaşır makinesi açma, kurutmadan çıkanları dolaba yerleştirme falan, çocuk uyurken mutfak işi yapmaya korkuyorum elimden düşse falan uyanır diye, süpürge zaten açamam uyurken, oyuncak etti kendine süpürgeyi, o yüzden genelde ben de yatıyorum yada TV izleyip kahve içiyorum ☺️
(5,361 puan) tarafından
Aynen bnde oyle toplama ypyom sadece koşa koşa gdıp ytuom 10 kkada 10 dkadr dyom:) :)
(1,630 puan) tarafından
Valla benim oğlan gündüz iyi uyuyor bazen öyle bir uyuyor ki ikinci gündüz uykusunu uyutmuyorum o yüzden o uyuyunca ben de yatınca en kötü 1 saat uyumuş oluyorum ☺️
0 oy
(778 puan) tarafından
Benim iki çocuk olduğu için belli olmuyo geceden çok uykusuzsam yatıyorum değilsem ev topla yemek büyüğün karnını doyur zaten küçük oğlan en fazla yarım saat uyuyo gunduz uykularını
(5,361 puan) tarafından
Zor dımı :(Allah yardm etsın
(778 puan) tarafından
Aynn kuzum iki çocuk daha zor vala

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 395 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 195 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy