0 oy
386 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim 22 ve 9 aylık bebeklerim öğle uykusundalar bende onlarla yatıyorum . Çok yoruluyorum sabahtan kalkıyorlar :) siz ne durumdasıniz

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyumak istiyorum ama icimdeki dürtü kallkkk evi temizle diye klkip ev temizliyorum
tarafından
Ya öyle yapsam onlar uyandığı zaman enerjim ve sabrım kalmıyor özellikle akşam uyuyacaklari zaman deli oluyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yorgunluktan ölsem bile gündüz uyuyamıyorum ben ya sabah uyandım mi uyku Faslı bitiyor 
tarafından
Uyumasam ya yatıp dinleniyorum :)
0 oy
(2,016 puan) tarafından
En iyisini yapiyorsun bende hicbirsey yapmiyorum oyle duruyorum is yapmaya bile hal yokki yemek yapiyorum gerwkince
tarafından
Aynen şimdi dinlenmezsem akşam 6 dan sonra sabrım kalmıyor çocuklarla da kaliteli zaman geciremiyorum
0 oy
(119,127 puan) tarafından
uykuyla aram yok
tarafından
Bende az uyyomda migrenim tututuyo bide ben herkez uyurken ayakta olunca onlar ayakta olunca ben uyurum o zaman cok uyon kiz diyolar aslinda cok deyelll arabanla git o zaman sen mi surcek sin surmesende esini konuşturur durursun kac saat sürüyormuş
yol molalar haric 40 saat mola verdinmi net 2 gunu buluyomus esim gundux ben gece sen sur diyo yada boyle 5 saatte bi donusumlu sureriz diyo
tarafından
Anaaa cokmus kiz çocuk lar ziyan olmasin git git bitmez bi gun bi yerde kalsan yol ustunde tatil gibi imkanin varsa bi otelde filan yoksa bel mel kalmaz bacimm beyniniz bulanir kizz
turkiyeye girene kadar hic bisi yok gibi olsada kalmaz esim ama turkiyeye girdikmi 2 gun istanbulda kalip dinlencez araba rahat olxak arkaya yatak yapcaz ☺ hayatimda ilklez bu kadar uzum yola cikcam şafak saymaya basladim
tarafından
Haydi hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kizim uyuyor hazır o uyumuşken camasilrari astım bulaşıkları topladım camları sildim mutfak dolaplarına bir el attım kızım hayla uyuyor şimdide dinleniyommm
(7,376 puan) tarafından
Yok kız ben gecede rahatım gece kalkmaz çok şükür senin çocuk kaç aylık
tarafından
Maasallah.  Biri 22 aylık biri 9 aylık bende :)) ikiz gibiler hatta bazen ikiz olsa daha mı kolay olurdu ki diyorum
(7,376 puan) tarafından
He benim kızımda 18 aylık
tarafından
Allah bağışlasın
(7,376 puan) tarafından
Saolsin canım
0 oy
tarafından
Bende uyuyorum valla 
tarafından
En güzeli yoksa çocuklara sabır kalmıyor ki
0 oy
(3,034 puan) tarafından
16 aylık olacak oğlum var. O uyanıkken işlerimi yaparım. Uyuduğunda telefondan oyun oynarım. Çoğu zaman uyumam geceleri bile oğlum uyuduktamn saatler sonra uyurum sabah yine oğlumdan önce uyanırım. Eskiden uykuyu seven biriydim. Artık eskisi gibi uyuyasım gelmiyor. 
tarafından
Maaşallah. Ben de gece ikisi arasında mekik dokunmaktan uyuyamıyorum ama gündüz uyumasam da dinleniyorum kendimi yoracak bisey yapmiyorum
(3,034 puan) tarafından
Bende tek çocuk olduğu için rahatım canım. Evde öyle çok fazla dağılmıyor. Çok bi işim olmuyor. Çoğu zaman kendi kendine oynar. Kendi kendine uyur. Maşallah çok fazla yormaz beni. Atak dönemleri hariç tabi:) onlar çok fena geçiyor
tarafından
Aman deme kimseye nazar olmasın. Bizimkiler duman attırıyor valla :)
0 oy
(1,013 puan) tarafından
19aylik kızım o uyuyunca bnde uyurum hiç affetmem :)
tarafından
Yanliz değilmişim:)
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Bende yatıyorum çoğu zaman ama şimdi oğlum uyusun mutfağı toparlayım balkonu dün yıkamıştım yerini sileyim öyle yatıcam :D 
tarafından
Maasallah.  Valla bayram temizliği bekliyor nası yapicam bilmiyorum:)
(2,503 puan) tarafından
Bendee bir de hamileyim 3 aylık oğlum da 2 yaşında çok zor oluyor temizlik yapması :(((
tarafından
Allah kolaylık versin ya. Bakicam 2 3 gün daha yapmazsam Bi yardimci bulup misafir odası ve mutfagi bari halledicem kendim çocuklarla ilgilenmek istiyorum hep
0 oy
(291 puan) tarafından
Şu an babasıyla uyuyo ben iş yapıyom akşam misafirim gelcek :) uyanıkken bişey yapamıyorum yoksa kafamı koysam uyurum :) 
tarafından
Bende misafir gelecekken yatmam . Birini örümcege birini yanıma tezgaha alır yaparım yemeği felan . Temizliğe de kizim yanımda dolanır yardım eder kendince bez ister falan. Uyanıkken sıkıntı yaşamıyorum
0 oy
tarafından
Uyumamda.oyle cok biseyde yapmam keyifff yapiyomm
tarafından
Yani uyumasam da dinleniyorum mutlaka iş yapmıyorum  bende
tarafından
Aman canim ne isterse onu yapiyon keyfime kalmis boşver yaaa ben zatwn oyle mobilya dukkani gibi evleri sevmiyorum yasanmislik var bizim evde bide benim ev büyük cocuklar var dagiliyo haliyle eee simdi kucukte var dagiliyo temiz ama daginik oluyo yaniii aman simdi bi kalakarim iki saat donsem missss bide yemek koyarim ben temizlik yaparken ocağa ohhh kendimden ödül veremem cok is yapinca sinirli oluyom camsir beni cok yoruyo büyükler  varya gunde 3 kere cikariyolar yok gittimi z yer spor yok burası asortik gömlek yok mac bilmem nee kucuk desen banyo mutfakta mutfak salonda hanim tasimaci mubarekk aman gecer bu günlerde kaynanaya gidiyom bi cekyet duzeltiyom bir ay ayni yaslaninca bizde oyle olacaz Allah omur verirse yavrularim yanimda dagitsinlar bosver evladima hizmet etmicem kime edicemm deyip kendimi avutup cok kasmadan yapiyom islerimiii
tarafından
Kesinlikle öyle Allah onları yanımızdan eksik etmesin
 Ben rahat Bi anneyim dökülene dağılana kırılana bisey demem öyle olunca hergun makina çalıştırıyorum ama şükür halime bende çocukları uyutmadan once yapıyorum genelde sil süpür işini zaten onlar bahçede vakit geçiriyor beraber Bi gözüm onlarda Bi gözüm evde temizliyorum :))
0 oy
(851 puan) tarafından
Uyuduğu gibi uyuyyrm
tarafından
Oh ne güzel
0 oy
(510 puan) tarafından
Sabah uyanınca temizlik yapıyorım sonra bebeğimle ilgileniyorum. Öğlen bebeğimle uyuyorum uyanınca kahvaltı hazırlıyorum vs bebeğim gece uykusuna geçerken bende onla uyuyorum 12 lere kadar . Snra eşimle vakit geçiriyorum sonra sahur hazırlıyorum. Eşim oruç tutmucaksa birlikte tv izlerken gene uyuyup kalıyorum☺️bebeğim gece acıkıp uyanana kadar koltukta uyuyorum bebeğim uyanınca yatağa geçiyoruz ☺️☺️☺️
tarafından
Maasallah  :)) bizde çocuklar 9 en geç 10 da uyur 12 de uyanırlar:D anca o kadar zaman geçiriyoruz sonra birimiz birinin başına birimiz diğerinin başına pispisa  :))
(510 puan) tarafından
Şükür gece uykusu güzel 1-2 arası emer geri uyur 4-5 gibi emer geri uyur bazen çok uyanır değişiyor ama genelde en fazla 3 kere uyanıyor
tarafından
Ya maasallah ne güzel benim de aralıksız uyuyacağım günler ne zaman gelecek acaba :)
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Çoğu zaman uyuyor um helede Ramazan'da
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimkini yeni memeden kestim bugun 3.gün yanına uzanıp severek uyutuyorum olayın sonunda bende oldugum yerde uyuyakalıyorum ay güzelmiş böyle :D 3 gün önceye kadar uyumazdım ama dinlenirdim uzanıp 
tarafından
Uyu ya valla iş cocuk iş çocuk ne kendimize hayrimiz kalıyor ne kocamiza ne de akşam çocuklara sabır kalıyor aman
0 oy
(373 puan) tarafından

Uzanıyorum hiç yoramam kendimi ev işinde :D

tarafından
Ne güzel:)
(373 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(3,219 puan) tarafından
Bütün gün oğlumla ilgileniyorum oyun etkinlik park vs o uyuduğunda yemeğimi ev işlerimi yapıyorum 
tarafından
Yaa maasallah demek ki enerjiyi yaş da etkiliyor kaç yaşındasın
(3,219 puan) tarafından
29 yaşındayım tek başımayım yardımcım da yok eşimde işten erken gelir o yüzden erken yemek hazırlarım
0 oy
tarafından
benimkiler gündüz uykusunu bıraktı artık malesef :) 
tarafından
Gece de erken uyurlar ama öyle olmuyor mu
tarafından
bazen erken uyuyorlar çoğu zaman 11 12 de
0 oy
(554 puan) tarafından
İki çocuğun varmış canım hem de ikisi de küçük uyu tabi ki enerjin kalmaz yoksa ev işleri yapılır sen dinlenicen ki cocuklara enerjin kalsin
tarafından
Sağol canım <3 yani tek evle cocukla bitmiyor birde büyümeyen çocuk var malum herkesin başında:D
(554 puan) tarafından
Ahahaha doğru valla ama sen boş vakitlerinde dinlen kız tek çocukla zorlanıyorum ben sen de iki tane var
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kızım en geç sabah 7/7.30 kalkar gönül isterki uyuyayım ama ev işi derdi bitmiyor :/ çok nadir uyuyorum
tarafından
Benimkilerde öyle kalkar ben onlar uyumadan sil süpür yapıyorum şükür detay temizlik zor ama simdi kara kara bayram temizliği düşünüyorum
(1,465 puan) tarafından
Ben anca yemek bir iki fırsatta iş ne yapabilirsem artık . Bayram temizliği yapmicam ben bayramdan sonra yardımcı geliyor abla yapıyor sağolsun kızla çok zor olur benim . Size kolay gelsin. Benim ki hep oyun istiyor hiç duran bir bebek değil

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 223 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yorgun 1 anne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 157 göst.
28 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 637 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 363 göst.