0 oy
716 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Kizlar artık çok sıkıldım bizimde evimiz olsun aynı evde yaşamaktan .   Kaynananin çocuklarını hep eve gelmelerinden bıktım 11 çocuğu var 10 evli sürekli biri gelir gider . Yoruldum . Ne bir gezmek var dışarı hiç çıkmama bunaldim. Kaynanam meyminetsiz pislik biri kayinlarim düzensiz . 

9 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Amin inşallah bizimde evimiz olsun tez zmnda hayırlısıyla 
(507 puan) tarafından
Canim yemin ederim tek huzur istiyorum kaynanam gorumvelerim hep arkamdan konuşurlar . Busuru şey iftara atarlar dayanamiyorum
(6,136 puan) tarafından
Rabbim kulum bana ihtiyacı olduğunda ona şah damarından daha yakınım. Hepimiz sınav dunyasindayiz belki bıçak kemiğe dayandığı an mucize yaratacak evinde işinde gonlundekininde aileninde malında herşeyin hayırlısını versin rabbim. Bunun kafa rahatlığıyla ilgisi yok dua duadır ve ne zmn kabul olunacağı belli olmaz
(507 puan) tarafından
Doğrudur canım rabim hayirlisini nasip etsin .ins yuvam dağılmadan duam kabul olur
tarafından
tam ev sahibim gelmisti kira zamaniydi cikin dedi bize bir anda o gece ramazan ayinin son haftalarindan di hic unutmam nasil agladim gece kalktim namaz kildim dua ettim ertesi gun markete gidiyorum camda satlik ev yaziyor numarayi aldim aradim ama kimsenin haberi yok 57 bin dedi 8 sene once babama dedim al kizim arkandayim dedi kocama dedim kredi odeyemem ama Rabbim verecekya duam kabul oldu evi aldik cok sukur insallah sizlerinde olur cok zor gunler yasadik ama gecti cok sukur
(6,136 puan) tarafından
Yağmur yağdığında ezan okunduğunda gece uyandığında hatta uyurken sağından soluna solundan sağına donerken bile edilen dualar geri çevrilmez inşallah. Otur seccadeye kapat ışıkları içindeki hem söyle hem ağla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinde bitiyor iş canım bu zamanda birlik durulamaz ki
(507 puan) tarafından
Istemiyordum kocam istiyordu .
tarafından
Keşke zaman verseydin ayrı ev için
Ömür boyu öyle mi oturcksn bu arada Rizeli olan sen mydin
(507 puan) tarafından
Hayır cnm rizeli değilim .kocam 3 sene daha kalacaz diyor . Ben kalmak istemiyorum artık 2.buçuk yılık evliyim yeter artık kocamla adam hep bozuk
tarafından
Ya Allah sabır versin zor bir durum biliyorm. Ama neden 3 sne
(507 puan) tarafından
Canim ya biz birikim yapıyoruz ondan bu evden çıkınca 20.30 bin olsun yanınızda diye bidekayinimda evlensin diye bekliyoruz . Amasabrın kalmadi
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Buu Allah sabır versin kuzum inşallah rabbim tez zamanda hayırlı yerinden bi ev nasip eder. İşin çok zor bacım :(
(507 puan) tarafından
Hiç sorma ya
0 oy
(17 puan) tarafından
Benımde olsun yaa :)))
(507 puan) tarafından
Amin kuzum ins olur
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim 11 çocuktan birlik oturma piyangosu sana mı vurdu
(507 puan) tarafından
5 kız cnm 2 erkek evli ayrı ben şimdi evdeyim 2 bekar var
(3,458 puan) tarafından
ALLAH gönlüne göre versin canim
0 oy
(186 puan) tarafından

Hayy masallah 11 çoçuk:)Allah saa güç versin canım tez vakitte kurtulasın kaynanangilden

(507 puan) tarafından
Aşiret oluşturmuş 5o torun 5o oğlu gelinlerifalan sen artık anla halimi
0 oy
(113 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canım inşallah ayrı bi eve çıkarsınız
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Niye çıkmıyor ki kocan. Evin en küçüğü mü ?
(507 puan) tarafından
Yok canım 2 bekar küçük kayinim var biri askere gidecek biri 17 yaşında ışte diyo askere gidecek olan evlensin sonra
(2,189 puan) tarafından
Birlik oturmak cok zor canim yaa Allah yardimcin olsun çıkarsınız insallah tez zamanda
(507 puan) tarafından
Amin canım ya eşimle evlenmeden önce esim diuodu 3 kişiyiz bisi yok ben öyle kabul etim . Ama gel gorki biri gidiyor biri geliyor gelenlerde hep 10 ar kişi misafir Allah aşkına ya yeter kim geliyor sa eve kaynanamin ayakları birbirine dolaşıyor ne yapacağınıbilmiyor bana laf söylüyor . Ben nasıl huzurbulacam
0 oy
tarafından
Insallah canim benim allah nadip eder evini ayirmak isteyen herkese. Bende 1 yil yasadim kaynanamla sonra cok sukur ayirdik evimizi insanin evi gibisi yok ya allah herkese napis etsin.
(507 puan) tarafından
2.buçuk senedir evliyim bir gün yüzüm gulmedi. Esim tuturmus 4 sene kalsa diye
tarafından
Allah yardimcin olsun yaa 2 nin4 farki ne evliliginizden bisey anlamiyosunuz
(507 puan) tarafından
Anasına daha fazla hizmet edelim diye gebermedi gitti
tarafından
Oo annasiysa sende esisin sonucta sanada kiymamasi lazimm kendi babamizin evinde annamiza hizmet etmeyiz ellin kapisinda kole gibi calisiriz is guc yapariz bide kimseye yaranamayiz yazik walla
(507 puan) tarafından
Aynen öyle cnn Allah büyük

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 128 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Kafam duman (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 155 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Kafam duman (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 576 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu