0 oy
369 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,961 puan) tarafından
Kızlar inşallah bugün e bebek gidicem eşimle

2 ayımız kaldı ...sizce mama süt yapan çay falan almama gerek var mı şimdiden 

Öneriniz nedir

11 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım mutlaka mama al sütün gelmezse enjektör ile verirsin bebeğine sarılık olmasın gaz sorunu 20 25 günlükken ortara çıkıyor aguline gaz damlasını öneririm bitkisel olduğu için emzik al çok rahatlatır seni malt içecek alma ama anne çayları var onlardan alabilirsin rezene çayı al bebek için tulum alabilirsin şapka bebek şampuanı olarak ünibaby içeriği güzel çorap almayı unutma ilk zamanlar çok kaka yapacak sırtına kadar kaka olabiliyor bol kiyefet zıbın al 
(4,698 puan) tarafından
Gün verdiğine göre sezeryan dogum olacak iyi bir araştırmadan sonra mama almasının hiç bir sakıncası yok hastane çevresindeki eczanelerde doktorların yazdığı mamalar anlaşmalı olduğu için pahalı oluyor 5p liralık mama eczanede 90 lira sarılığı atlatan kadar göğüslerden süt gelene kadar kullanmakta fayda var
(4,698 puan) tarafından
Canım birde göğüsünün ucu yoksa ebebek'ten göğüs ucu silikonu al yara olmadan atlatırsın ve çok işine yarar öptüm canım sağlıkla gelsin yavrun
(1,148 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum ve hiç mamaya gerek duymadık. Alsaydım boşuna almış olacaktım. Gerek olsaydıda eczaneden alınırdı yada herhangi biryerden. En kötü hemşireler bir süre karşılardı. Alınmasında zarar yok tabiki ama bende gereksiz. Sizin fikriniz ayrı olablr ben böyle düşünütoeum böyle yaptm
(1,148 puan) tarafından
Benimde önerim durumun varsa gümüş göğüs kalkanı alman yara olulumunu engelliyor
(4,961 puan) tarafından
Göğüs kalkanı alcam sanırım ve göğüs ucumda yk
-Reklam-
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Ihtiyacin olunca alrsn sana tavsiyem alisverisine sab simplex gaz damlasi ve rezene eklemen olurda bebisin gece gaza sksrsa die elinde bulunsun
(614 puan) tarafından
Canm bebeğim 2 aylm eşim sab simplex almis gunde kac damla vermem gerek
(2,110 puan) tarafından
sabah ogle aksam  8 8 8 damlayla basla canim egerki gazi cogalirsa 1 ogunde 15 damlaya kadar cikarabiliyosun
0 oy
tarafından
Bnce al hazir dursun 
(4,961 puan) tarafından
Doğru haklısın canım
0 oy
(992 puan) tarafından

Bennce grek yok kendinizi emzirmeye odaklayin mama en son çare olsun baktınız olmuyor heryerde mama var.

Süt yapan çay  alabilirisniz ama en güzeli bulgur soğanlı çorba ^.^ ayy heyecanlandım be  daha 4 aylık hamileyim 

Sağlıcakla al kucağına bide ikinci çok heycnalandim:D

(4,961 puan) tarafından
Allah tamamına erdirsin canım benim daha ilk heyecanım:)
(992 puan) tarafından
Oy kuzum sağlıcakla bir avaazda al insallah kucağına hayırlı evlat eyleism rabbim♡
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Gerek yok cnm bol bol zıbın al ordan :)

(4,961 puan) tarafından
Tmam canım sende yarım kol mu uzun kol mu aliyim
(25,224 puan) tarafından
Yarım kol pek kullanışlı değil cnm atlet gibi olandan ve uzun kollu al yarım kol 10 tane almıştım çok kullanmadım uzun kol giydirin e altından toplanıyo bazen rahatsız eder diye. Yazın daha cok giyiliyo onlar düz beyaz tişört niyetine
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bol bol zıbın al, anneler için olan çaylardan da al mutlaka. Rezene falan hem sana hem bebeğe iyi gelir. Ben Aptamilin hazır mamasindan almıştım, kucucuktu ama ilkinde sütüm gelmezse diye yanımda bulundurmustum. Sağlıkla gelsin inşallah bebisin ❣️
0 oy
tarafından
Canım benim sütüm çok geliyodu ve bebeğim 3 saatte bir emiyodu gögüsüm taş gibi oluyodu bende pompayla biraz cekip bebeğimi öyle emziriyodum öyle yapmazsam genzine süt kaçıyodu bunu bilmeni isterim öncelikle

Bulabilirsen alt üst takım ve şapkası olan  0 3 aylık takımları alman senin için daha rahat iyi olur  çocuğunun kakası dışarı çıkmasın diyosan da ben prima kullanıyorum 2 numara yeni doğan var onu kullanırsan kakası dışarı çıkmaz :) 
0 oy
(581 puan) tarafından
Mama almayin nelki sutunuz gelicek zaten autunuz gelmezse hastane size mama almanizi soyleyecek hastane cevresinde zaten eczane olur ordan alirsiniz sutunuz gekirse mama ya verfiginiz para bisa gidecek mamalarda pahali zaten almayin lazim olunca alirsiniz 
0 oy
(980 puan) tarafından

Kesinlikle göğüs ucu kremi al doğumdan 15 gün önce falan kullanmaya başla. Çok faydasını göreceksin. Mustela kullanmıştım ben. Mama al bulunsun ben şırınga ile vermiştim ilk günlerinde sonra hep emdi zaten sütüm inince. Kimyonlu rezene çayı al. Ayrıca gaz damlası önerenler var onu doktorun verdiği zaman kullan bence. Tulum daha çok al ben tulumla rahat ettim daha kullanışlı.  Zıbın al bol bol.  Şimdiden hayırlı olsun. Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah<3

0 oy
(294 puan) tarafından
Bence alma canım zaten simdi her yerde var mama cay baktın sütün gelmiyor Bi kosu eczaneden alırsınız zaten hastanelerden de isteyince veriyorlar diye biliyom bosuna para verme
0 oy
(119,696 puan) tarafından
Ben mama alma taraftari degilim belki sutun hemen gelir haa gelmezse her hastanenin yaninda eczane var esin bi kosu gider alir gelir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 48 göst.
7 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma ay (98 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 199 göst.
14 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
22 cevap 542 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nergisss (390 puan) tarafından soruldu

382,310 soru

11,446,350 cevap

35,020 kullanıcı

...