0 oy
1,057 göst.
Diğer kategorisinde (5,376 puan) tarafından

Kızlar ya tümsekten geçiyoduk tam adam farketmemiş arkadan güm diye geçirdi bize ben anlamadım noldu diyom eşimin gözleri doldu vurdu vurdu diye sonra jeton düştü benim arabadan inince belimin ağrıdığını farkettim arkada oturuyodum ömer kucağmdaydı arka göçtü resmen çok şükür yine böyle atlattık virüs var diye dr a da gtmedik ama bşy ols duramazdm heralde hala ağrıyo heryerim bi adamla karısı ömerle beni eve bıraktı soğuk diye evden insanlar çıktı çocuk var gel dediler soğukta durma neyse bizi bırakan adam geri dönüp eşime bıraktım abim çocukları demiş bi de Allah razı olsun çok garip bi an ya ölsen bi anda gitcen işte verilmiş sadakamz varmş :'( buarada adam hala yolda durdun diyomuş eşime tümseği hala farketmemiş tmm kaza ama nası araba kullanıyolar ya bi dikkatsizlik bizi mahvetcekti araba umrumda değil ama iyi ki çocuk fırlayıp etmedi bileğimde acıyo tutcam diye kastım galiba 

43 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benm rabbim beterinfen korusun yavrum korkmuştur 
(5,376 puan) tarafından
Saol kuzum Allah razı olsun aynen korktu ağladı ama çok şükür ya bşy olmadıya
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Cok gecmis olsun Allah beterinden korusun. Arabada mutlaka bebek koltugu kullanmalisiniz.
(5,376 puan) tarafından
Evet canım zaten illk iş inşallah çok önemli cidden
0 oy
tarafından
Gecmis olsun cnm Allah korumuş 
(5,376 puan) tarafından
Saolasın kuzum
0 oy
(7,412 puan) tarafından
cok gecmis olsun canimm Rabbim beterinden korusun.
(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum saolasın
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Off çok geçmiş olsun cnm Allah korumuş Rabbim bir daha yasatmasin:(

(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum Allah razı olsun
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Off tubisim yaa geçmiş olsun kuzum. Verilmiş sadakaniz varmış. Anne refleksi işte çocuğu tutunca kasilmissindir. Ömer e de su icir yavrum hissetmiştir korkmuştur 
(5,376 puan) tarafından
Saol kuzum benim Allah razı olsun aynen korktu yavrum iama çok şükür bşy olmadı
(2,447 puan) tarafından
Nerde oldu kaza
(5,376 puan) tarafından
Konferans salonu varya oraya yeni tümsek yapmşlar orda kuzum
(2,447 puan) tarafından
Kör nokta ya gali hızlı gelmiştir oda. Sadaka verin kuzum Allah beterinden korusun
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Cok gecmis olsun kuzum 
(5,376 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim rabbim beterinden korusun size omere bisey olmamis sukur mal canin yongasi ama malda yerine gelir Allah in izniyle 
(5,376 puan) tarafından
Aynen kuzum olsun Napim hiç bşy bizden önemli değil sağlık olsun tek
(6,053 puan) tarafından
Aynn oyle canim hic uzulme ☺
0 oy
(74 puan) tarafından
Yine iyi atlatmışsınız canım bizde geçen yaptık biz hendeğe vurup arabayla takla atıp yan yatmışız köyde arabada bebegin 5 yaşındaki bir kız çocuğu eşim ben vardık gözlerimi açtığımda hastanede gözüm yüzüm şişmişti  hafiza kaybi yasamisim halada hatirlamam nasil olduunh çok şükür ki oğluma ve kızımıza birşey olmadı eşimde emliyet neleri takılı olduğu için eşime birşey olmadı ama ben takmamıştım bebekle uğraşıyorum diye yüzünü torpidoya vurmuşum ve hala belim omuzun ağrıyor  o arabadan  nasıl sağ çıktığınız diye görenler hep demiş olen yok dimi diye ay olacak ediminde göğüsü ağrıyor doktorlar ağrır  3 4 ay demiş normal yani yine sukretmek lazim ki Sag çıkmışsınız  
(5,376 puan) tarafından
Off Allah korusun ya aynen kuzum çok şükür bşy olmadıya
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Kaza o kadar anlikki ne olduğunu anlamıyorsun. Allah kimseye yaşatmasın .annem babam bu sene kaza yapılarda annem bir türlü eski sağlığına kavuşamıyor  :(
(5,376 puan) tarafından
Amin canm aynen çok tuhaf Rabbim şifa versin inşallah
tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından
Gecmıs olsun kuzum oncelıkle ve her ne olursa olsun arkadan vuran hatalıdır polisi dırek arasaydu esın olay yerinde cunku aradaki mesafeyi koruması lazım dursun durmasın demekkı mesafe yoktu ki vurdu arkadan vuran hep sucludur
(5,376 puan) tarafından
Saolasın busem aynen adam ilk anlamamş tümsek olduğunu yolda niye durdun diyomuş eşim tümsek var ne durcam yolda fln deyince sonra jeton düşmüş itiraz etmemiş zaten o suçlu hertürlü sigorta katşılicak işte ya o umrumda olmadı da belimin ağrısını fln sonra hissettim ben aha dedim biyerim kırıldı kesin o zaman çok korktum zaten şükür ömere hiç bşy olmadı eşimde kemer bağlı olunca kafasını arkaya vurmuş onunda boynu ağrıyo aman çok şükür böyle atlattıkya binlerce şükür olsun Rabbime
tarafından
Kuzum bir acile gıdın bebegım bırsey olur Allah korusun anlamazsınız
0 oy
(48,881 puan) tarafından
geçmiş olsun canim verilmis sadakaniz vadmis yine sadaka verin Allah korumuz omeride yoksa firlardi kuzum
(5,376 puan) tarafından
Aynen kuzum ya Allah razı olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aboooo geçmiş olsun aşkom yaaa 
(5,376 puan) tarafından
Saolasın canm benim
0 oy
(6,831 puan) tarafından
Gecmis olsun rabbim beterinde beterinden korusun
(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum saolasın
0 oy
tarafından
Cook geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah
(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun ama dr gitseniz iyiymis virus var die gitmemissiniz virus heryerde var
(5,376 puan) tarafından
Kuzum çokmuş ya kan alınan yerin yanında açıkta yatıyomuş covid olanlar gtmeyin sakın dedi teyzem şükür bşymz yok ya
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın canım 
(5,376 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım yaa

Ömer nasıl iyi mi 
(5,376 puan) tarafından
İyi kuzum şükür Rabbim korudu
0 oy