0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
 hafta sonu babam torununu gormeye geliyor. ben annemgilde kaliyorum.  babam annem ayri. babam geldi abim kardesim hepsi salonda yuksek sesle konusuyorlar  birnkez uyardim.   kizim uyudu  sarki koydum onla uyusun sesleri duymasin diye. ama   yok fayda etmiyor hep bagiriyorlar ya.  kizim uyandi biberonda   mamasini verdim yine bagirdilar  cocuk yemeui burakdi resmen sinirden agladim ya. seviyoruz diyorlar boylemi olur yam cocuk diyillerki laf anlatmak olmuyor. 

3 Cevaplar

+2 oy
(2,596 puan) tarafından
Çok abartıyorsunuz gelse dert gelmese dert... 

Bırakın bi saatte uyumayı versin gidince uyutursun yine.. adam düşünerek geliyor ne güzel işte. Bunda ağlanacak ya da Sinirlenecek bir şey göremiyorum ben
(2,596 puan) tarafından
Adam dediğiniz babanız sanırım.. yazdıklarınızdan anlıyorum ki gelmesini istemiyorsunuz. Ee o zaman açıkça söyleyin gelme bebeğimin uykusu daha önemli siz ses çıkarıyosunuz diye
(1,161 puan) tarafından
evet gelmesini istemiyorum. annem babam ayri.. sevmiyorum
(1,661 puan) tarafından
Tuaf konuşuyorsunuz sanki koca bebekde 1 saat geç uyu yavrum deyince anlarmış gibi... Elbette susmaları gerek çocuk uyuyamayınca huysuzlanıyor... Mızmızlanıyir, sürekli ağlıyor... Zaten insan diken üste oluyor... Her kes anlayışlı olmalı bağırmadanda konuşmak mümkün... Benim kızım uyuduğunda evde hep ses oldu sonunda çocuğun uykusu bozuldu... Tabi rahat yerden konuçmak kolay yaşayan anlar... Çocuk uyumayınca insan üzülüyir kaç kez ağladım sinir krizi geçirdim bu sebebçerden... Ve evet sevilneyen babalarda oluyor... Elbet kimse sebebi vardır
(1,161 puan) tarafından
evet ya  cok doru. bebek ne anlar  ki. mizmiz oluyor. surekli ayakda sallamak zorunda kaliyoruz. agliyor. yemek zamani tum rejimi pozulmus oluyor iste.   yasayan zaten bilir yalniz.
(2,596 puan) tarafından
Yaşamadan anlamaz kimse demişsinde. İki sene geceli gündüzlü uyku girmedi gözüme. Yapacak bir şey yok.. sabredin gidene kadar..
-Reklam-
0 oy
(878 puan) tarafından
Laf anlatmana gerek yok onların kendi anlaması lazım
(1,161 puan) tarafından
anlamiyorlar.   sinir oldum ya.  her hafta somu geliyorlar.   gelmeklerinde sorun yokda. tvi izleyon anca konusuyorlar yuksek sesle. kizim uyuyor biliyorlar. neymis  babama diyince  sese alissin.  diye yapoyorum der.  sinir oluyorum ya.
(878 puan) tarafından
Valla ben bu yasa geldim sese alışamadım ki bebek alışsın
(1,161 puan) tarafından
evet   bende alisamadimm.
0 oy
tarafından
Bı hafta sonu katlan bence ağlama yıpratma kendini odanın kapısını kapat 
(1,161 puan) tarafından
simdi gitdiler anca

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 214 göst.