0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya yuregim paramparca oldu icim cok buruk o cocuklari oyle erirken gormek benm canimi acıtıyor bi dusunsenize o bizim cocugumuzda olabilirdi keske herkes uediginden kisip bi 100 tl onlara gönderebilse yemin ediyorum clisan olsaydim bütün parami bu çocuklara bağışlardım her cocuk yasamayi hak ediyor esim e msj attim oara gondersin diye keske herkese yapabilsem keskeeeee:'(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bikere gonderdim sonra esim uyardi bunlarin sahte hesaolarini aciyormus serefsizler para topluyolarmis sonra hesabi kapatıp kaçıyorlarmis. Korktum bende bidsha gonderemedim
tarafından
Canm insan önüne gelene degil gercekten hasta olana yapar zaten gercekten hasta olan belkidr 100 tane video unluler paylasiyor annelri ağlıyor
Allah o sahte hesap acalrkn belasini versin o zavallı cocuklarin haklarina giriyorlar
tarafından
Evet bununla ilgili zamazingo hesabına bakın zolgesma ilacı sadece 2,5 yaş için geçerli 4 yasin da olup para toplayan aileler var bu işde çok farklı şeyler var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fırsatım olsukca bnde gönderiyorum canım keske olsa da param hepsine yardım edebilsem rabbm yardımcıları olsun çok zor bi durum rabbm kmseyi evladıyla sınamasın.
tarafından
Aminn canm anne omunca anladim ne kadr zor oldugunj rabbim hepsine şafi ismiyle sifa versin
tarafından
Amin canım aminn
0 oy
tarafından
Bende.cok üzülüyorum..diyorum ki piyongadan para falan çıksa yardım etsem..yüz lira on lira toplamakla çok zor toplaniyo ona rağmen..o kadar ünlü var zengin...bir konserden dünya para kazanıyorlar bir tanesinin ilacını alsalar bebeğin ne büyük mutluluk..Allah yardımcıları olsun..kimseyi evlat acısı yaşatmasın.
tarafından
Aynen canm zenginler elini cebine atsa cok cocuk kurtulacakta iste atmiyolar

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 796 göst.
0 oy
18 cevap 1,202 göst.
0 oy
9 cevap 577 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.