0 oy
483 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (702 puan) tarafından
Cok uzuldum cokt korktum yarin aşimiz var allahim sen koru :(

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Altta birisi aciklama yapmis sanirim saglik calisani yapan kisi yanlış  yere yapmis diyo yorumları  okuyun
(3,823 puan) tarafından
Sağlık çalışanı değilim canım sadece çok okurum hele konu sağlıksa araştırmak lazım çoğu şeyi
tarafından
Senmiydin kiz yazan bicok kisi ayni seyi yazmis yanlis yere  yapmis diye
(3,823 puan) tarafından
Bilmem bende yaptım öyle bir yorum :))
-Reklam-
0 oy
(1,689 puan) tarafından
asidan olduğu kesin mi? 1000 de bir olan bir şey
(702 puan) tarafından
Doktor aşidan demis
(1,689 puan) tarafından
Benim kızın 6 aylık aşısı oldu şükür bi şeyi olmadı dediğim gibi binde bir oluyor
(3,274 puan) tarafından
lelsie baya doktor aşıdan dememiş cnm kendisi asidan kaynakli diyor ben sordum doktormu size aşıdan olduğunu söyledi diye GDO var bakteri var demeye başladı yani kendi tahmini aşıdan diye
(702 puan) tarafından
Hmm anladm cnm
0 oy
(4,698 puan) tarafından
ben de şimdi okudum ve çok korktum Bizim de aşı yaklaştı bebeğim 6 aylık ne yapacağız bilmiyorum yani Çok korkuyorum İnşallah böyle bir sıkıntı yaşamayız
(702 puan) tarafından
Bizimde yarin rabbim korusun
(50 puan) tarafından
daha yeni olduk 6 aylış aşını çok şükür hiç bi sıkıntı yaşmadık.. kafalarınızın karışmasına izin vermeyin
(4,698 puan) tarafından
Yanlış vurulmasından kaynaklıymış canım
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ne aşısı olmuş kac aylik nesi varmış simdi
(702 puan) tarafından
6 aylk aşisiymş bebegi ameliyat etmisler
(4,698 puan) tarafından
Ameliyat olmuş canım şuan 8 aylık  aşının yanlış vurulmasından kaynaklı herhalde
(4,853 puan) tarafından
6 aylik asi bacaktanda vuruluyor yanlış yere geldiyse Allah korusun olabilir
Asi yaptıracak olanlar virüsten dolayi bazi saglik ocakları kimseyi yanına almıyor bebeği alıp iceri gidiyor hemşireler onada izin vermeyin gerekirse kapıdan izleyin ne şekilde yapıyorlar görün Allah kimseye yaşatmasın oyle bi olay
0 oy
(50 puan) tarafından
ben o kadına pek inanmadım.. son zamanlarda aşı karşıtlığı o kadar arttı ki insanların kafası nı karıştırp duruyolar.. kızamık su çiceği çocuk felçleri arttığında onları halini görmek istiyorum... 
tarafından
Virusu aşı yaptırmayanlar yaymiyor.
(50 puan) tarafından
bu konu ucu açık bi konu.. niye yaptırmıyonuz diye sizi sorgulayacak değilim bebeğinizle ilgili en iyi kararı siz verirsiniz.. beni rahatsız eden aşı karşıtlığı propagandası.. rahat bıraksınlar insanları.. benim bebeğimin kararını anacak ben veririm.. siz aşı yaptırın dediniz diye yada yaptırmayınız dediniz diye ilerlemez bu iş... yaptıranada yaptırmayanada saygım sonsuz
tarafından
Bu konuda hemfikirim sizinle
0 oy
(3,823 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aşıdan değil canım yapılışından yanlış bir şekilde yapmıştır bacağındaki damara ya da sinire  denk gelmiştir o yüzden olmuştur dikkatsiz davranmuştır hemşire 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ben de hemşireden kaynaklandığını düşünüyorum asinin icinde ki gdo yaptı dedi bunu size doktormu söyledi peki dediğimde yok gdo var yok bakteri var arastirin diye cevaplar vermiş bence hemşireden kaynaklı bir durum asi zararlıysa bile bacakta kist tarzı birşey yapacağını sanmıyorum 
tarafından
Doktora götürmüş aşıdan 3 gün sonra doktor aşı kasta kalmış demiş eski postuna baktımda
(3,274 puan) tarafından
iste hemşire hatası cnm düzgün yapamamış demekki Allah şifa versin
tarafından
Aminnn canım Allah şifaversin
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bence hemşire yanlış vurmuş onun aşı ile ilgisi olduğunu sanmıyorum
0 oy
tarafından
Belki sorun aşıda değil yapan kisidedir yanlış yere yaptıysa asiyi 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizde salı günü yaptırıcaz aşı. Nedense inanasım gelmedi. Aşıyı kötülemek için her yolu deniyorlar artık. Korona aşısı için sıraya girecekler haberleri yok. Aşının değil ebenin suçu böyle birşey varsa da. Yazdıgın cevaplar çok çelişiyor kadının 
tarafından
Aynen bi dr dedi demiş bi yok gdo dan demiş saçmalamış durmuş. bizim bi 2 yaş aşısı kaldı hepsini de yaptırdım çevrem akrabalarım da tüm aşıları yaptırdı 1 tane bile olağan bir durumla karşılaşmadık. Asiya poh atcaz diye iyice saçmalamaya başladılar
(25,224 puan) tarafından
Evt resmen aşıdan korkutmaya çalışıyor inanmadım
0 oy
tarafından
Evet kuzum okudum bende korkma insallh bişey olmaz biz 15 gun once olduk 6 ay asımızı bi sorun cikmadi çok şükür 
(702 puan) tarafından
InsLlah cnm bnm

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,132 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde batkaaldu (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,245 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 638 göst.
26 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu