0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

2 gün önce test yaptirmis bugun pozitif cikti. Ve dün bana gelmisti. Test yaptirdigini söylemedi. Vatsap a durum atmis orda gördüm . 8 aylık kızım  5 yasinda oglum var . Napicam ben şimdi korkuyorum :(

21 Cevaplar

+3 oy
(4,237 puan) tarafından
zaten bu sorumsuz insanlar varya sagolsunlar hep onlarin sayesinde kurtulamiyoruz ya bnmde komsularm var ama kimse kimsenin evine girmiyor insallah bisi olmaz canm 
tarafından
Insallah. Cok korkuyorum
-Reklam-
+2 oy
(25,224 puan) tarafından
İşte bu yüzden kimseyi evinize almayın gitmeyin diyoruz ama yok.... Geçmiş ola
tarafından
Insallah gecer
+2 oy
(48,657 puan) tarafından
gelde küfür etme madem şüphen var niye gotunun ustune oturmazsin ki herkesi riske atarsin ne cins insanlar var ya
tarafından
İnşallah Bi sıkıntı çıkmaz canım geçmiş olsun.
tarafından
Sagolasin. Allah razi olsun.
(48,657 puan) tarafından
aynen sibelim bife gittigi yerde iki çocuklu yer yazık günah
tarafından
Allah razi olsun canim. Herkes duyarli olsa keske
(48,657 puan) tarafından
insallah gecmemistir canim
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Temaslı olmuş oljyorsjnuz kendinizi 4 5 gün 1 hafta izole edin evden çıkmayın ufak belirtide hemen has gidin eğer kronik rahatsızlığı iz varsa hiç durmayın ama yoksa belirti yoksa yapmıyoruz diyorlar 
tarafından
Saglikcilar geldi. Bilgilerimizi aldi cocuklarimin benim binadaki diger komsularin. 14 gün yasak verdiler. Cok sinirlerim bozuk suan
(4,961 puan) tarafından
Bence saydır güzelce içini dök böyle sorunsuzlk olrmu.. bende varsa herkese olsun demiş resmen
(12,777 puan) tarafından
Oda bilemezdi galiba kendinde cikacagini ama test yapınca Sonuc çıkana kadar evde dursa ne olur sanki sorumsuz işte
(4,961 puan) tarafından
Canım sence her önüne gelene test mi yapılıyor.. illaki kendinden şüphe etmiş ki teste gitmiş ... Nolursa iyi niyetimizden
tarafından
Bunu söyledim kendisine ama negatiftir diye disari cikmis
+1 oy
(489 puan) tarafından
utanmaz kadin utanmadan arsiz arsiz pozitif ken sana mi geldi . Ben agzina ederdim 
tarafından
Bende pozitif cikarsa sebebim olacak.  Cocuklarim çok :'( küçük
+1 oy
(1,094 puan) tarafından
Allah cezasını versin insallah onun sorumsuz adi pislik. Kıyamam sana bacım 112 yi arayıp temasını soylemelisin. En iyi ihtimal sizi de karantinaya alırlar. İnşallah bulasmamıstır
tarafından
Kendi aramis canim. Geldiler. Cocuklarimin ve benim bilgilerimizi alip gittiler. Çöp atmaya dahi cikmicaz oyle soylediler. Çok üzgünüm :(
(1,094 puan) tarafından
Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onu. Evde kucucuk cocuklar var onlara da mı acımadın be. İnsan gripli olsa cocuk lu eve gitmez.
tarafından
Dogru soyliyosun ♡
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Ne ***** insanlar var ya test yaptırmssn ne geziyosun git evine otur.  Kimseyi evine almıcaksın kırılırmı kırılsın umrumda bile değil. Inşallah hiç bir şeyin olmaz
tarafından
Test yaptirdigini soylemedi. Soylese kesinlikle almazdim.
(177 puan) tarafından
Aileler zorla geliyorsa napcan bacım ben evden dısarı cıkmak istemiyorum kimseyle görüsmek aileler bile dahil çünkü hepsi çalısıyo biz gitmiyoruz diye kendileri geliyorlar sanki bizim ayagımız yok
tarafından
Sorumsuz ve duyarsiz cok insan var malesef
0 oy
tarafından
Valla ağzıma gelene sayarım gerizekalı kendini dusunmuo seni nie dusunmuo
tarafından
Tek temasli ben degilmişim. Komple bina ile temas lı . Kime üzülücemi şaşirdim. 4. katta çok çok yaşlı hir teyzemiz var. Kızı ile birlikte yasiyor. Kızının annesinden başka kimsesi yok. :(
0 oy
(162 puan) tarafından
Allah sizi korusun bu nasıl bi sorumsuzluk ya ben anlamıyorum 
tarafından
Amin canimm insallah.
0 oy
tarafından
Gordun madem durumunu sesiz klama madem test yaptrdin suphan vardi bana niye geldin yaz
tarafından
Süphesi yokmuş . Negatif cikar diye gelmis bana. Bilsem gelirmiydim diyor
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Ne dengesiz insan ya sonucu almadan ne cesaretle gelebiliyor ? Kul hakkı resmen yazık ...
tarafından
Aynen . Söylemesi gerekirdi. Test verdim diye
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Umarim bulasmamistir canim 
tarafından
Insallah canim.
0 oy
tarafından
Kesinlikle tepkini göster niye böyle birşey yaptın diye. Gerizekalı insan yA. Sinir bozucu gerçekten
tarafından
Gosterdim canim. Halen hakli cikmaya calisiyor. Gecmis olsun diyen yok diye
tarafından
O kadar kişinin vebalina gir sonrada haklı cik
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben annemi eve almaya korkuyorum bir şey olacak diye komşular gelmek istiyor ama kabul etmiyorum ne olur ne olmaz diye 
tarafından
Aman diim canim. Birileri birilerinin sebebi oluyor Allah korusun. Sen şanslisindir kolay atlatirsin ama herkes senin kadar şansli olamayabilir. Bu mantikla dusunsek bu illet biterdi !
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ben olsam baya saydiririm o komşu sana düşmanlık etmiş canım bile bile yazıklar olsun.. evden çıkma ufacık belirtinz olursa hastaneyi ara
tarafından
Saldiricam da kendim de var ile yok arasindayim . Ya yok sa . Saldirinca da bulasirsa . Bunun pskolojisi cok kotu yaa. Allah yardimcimiz olsun .
(4,961 puan) tarafından
Saldır deemmedim kız telefonu varsa yaz kalbi kirilsin kirilmasin umrunda olmasın.. sorumsuz kari
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Kimseye bulaşmamıştır inşallah.

Şüphesi varsa neden gelmiş??

Şüphesi yoksa neden test yaptırmış??
tarafından
Soracak cok sorusoyleyecek cok laf var da vicdanim el vermiyor. Ben boyle olsun istemezdim diyor cikiyor kenara
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben olsam arardim madem supheliydin canim soyleseydin keske de mesafeli olsaydık, sonucta kucuk bebek vardi evde diye. Kusura bakma ama tam dayaklik bunlar. 
tarafından
Dedim canim. Cocuklarimdan korkuyorum dedim. Eşim desen yine ayni sekil. Adam işe gitti bu haberi aldi calistirmiyorlarmis şuan. Işe gelme demisler. Neye üzülucemi şaşirdım
(6,978 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsin onkomsunu. Neyse insaAllah sizde bisey cikmaz bozma moralini hersey de var bir hayir
tarafından
Insallah canim.
0 oy
tarafından
Ben ne giderim bu süreçte nede onlar gelir sıcak bakmıyorum bile 
tarafından
Duyarli olmak çok güzel. Ama buna ne denirki .
0 oy
(80 puan) tarafından
Nie soylemio madem ole suphesi var resmen kotu niyetli
tarafından
Aynen. Test yaptirdigini soylemeliydi
0 oy
(535 puan) tarafından
Test yaptirdiysa subhesi varmış bari sonuç çıkana kadar otur evinde 
tarafından
Hiç deme canim. Konustursan suyu üfürerek içer ama bu kul hakki yani . :(

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 256 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Pasakizz (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 468 göst.
19 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gebekadin.34 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 401 göst.
0 oy
16 cevap 873 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...