0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Bugün pazar beraber otururuz dedim o arkadaşıyla başka bir yere başka şehre hatta alışverişe gitti hâlbuki salı günü beraber gidip yapacaktık gitme dememe rağmen dinlemedi üstelik kart borcumuz vardı onun için kumbara yapıp topladık hepsini aldı gitti ben bişey istedim zaman şimdi dur şimdi dur diyor ayağımda bitek bı pantolonla kalmıştım daha dün dedim biseyler sipariş edeyim diye dur dedi kendisi gitti napiyim ben bide giderken daha hediye alıcam sana dedi yüzüne bakmadım

8 Cevaplar

0 oy
(1,320 puan) tarafından
Bakma tabi çok ayıp 

Kendi evinin rızkını arkadaşıyla mi çarçur ediyor 

Burnundan fitil fitil getir ben de çok kızarım 
(3,055 puan) tarafından
Herşeyden kısıp topladık aldı
-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Aynı bemim esim  kendisi  harcamaz  banda harcatmaz  anca cocik için hariciyoz  o daha onemli  amaaa  bugün pazar o uyuuo birazdan kalkical arkasinla buluşacak kafeye gitcekler bizde kizmla evde :angry:

(3,055 puan) tarafından
Keşke kafe olsa gitti üstelik borç parasını alıp yarın burgunde surat yapacak borç günü geldi diye
(2,067 puan) tarafından
Aynen canim.adamlar  dusenmio  Bizmki  fazla sevmez  para harcamasını  ondan  lumsuz şeyler ne bileyim  farklı  ama ben cok  severim
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Elinde beyzbol sopasıyla bekle, gelince bi kolunu bacağını kır. 

Andaval mı bu kocan? Borç varken takılmaya mi gitti? Ay deli olurum. 
(2,634 puan) tarafından
Sen işini bilirsin canım. Ben olsam döverim. Dayak yicemi bilsem de döverim. Parayla döverim hatta. Ay suan kocana kafa göz dalasım geldi
(3,055 puan) tarafından
Hem çok üzüldüm hemde sinirlendim ama dinletemedim
(249 puan) tarafından
Parayla doverimm aaahahaha :)))
(48,709 puan) tarafından
ben yargicin dövme cevabina güldüm yaptigi cok yanlış birşey o totosunu gezdirecek sen evde kalacaksın ysrin baslar para yetmiyo idare edelim demeye
(3,055 puan) tarafından
Diyo zaten daha bebeğim doğalı adam akıllı dışarı çıkmadim gözüm dışarda asılı bildiniz gidicez demişti oda gitti kendisi gene evde ben gene tek başıma
0 oy
tarafından
Yaptıgı gercekten de çok ayıp olmuş 
(3,055 puan) tarafından
Öyle ve ben hep evdeyim söz verdi halde gitti üzüldüm
0 oy
(57 puan) tarafından
Valla ben olsam sinir krizi sen iyisin bacıım madem o öyle sende harca acıma nerden getıryosa getırsın hersey karsılıklı
(3,055 puan) tarafından
Sipariş veriyorum diyom dur dur diyor akşam geleyim beğenelim geliyor dur bı lavoboya çıkayım ondan sonra diye diye yutturuyor sonrada alasim gelmiyor ki evlendim günden beri kendine alıyor bana 2 aldıysa kendine 10 almıştır
0 oy
(817 puan) tarafından
Valla ben asla taviz vermem canım Allah yardımcın olsun valla benden izin almadan eşim birşey yapmaz ben hayır dersem de hayırdır. Çok nadir dışarı çıkar oda akşamları haftada 1 halısaha ya alışverişe gidilecekse seninle gitmeliydi birde birikiminizi alması çok yanlış sende gizli biriktir canım eşinden gizli benim eşimde idaresini bilmez para varsa hiç acımaz hemen dışarıdan yemek söyleyelim der huyunu bildiğim için ondan gizli 1000 lira para biriktirdim ne olur ne olmaz yani
(3,055 puan) tarafından
Biriktiriyorum ama sonra bakiyom oturuyor şu var bu var diyince veriyom yada kendi buluyor zaten alıyor ver diyom gülüyor bı şekilde o parayı bana unutturuyor
(817 puan) tarafından
Bu erkekler bir garip valla bulamayacağı yerlere sakla canım geldiğinde de hesabını sor
(3,055 puan) tarafından
Öyle yapacam canım :(
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Of bu eşler ya bir pazar da diyin hadi gidelim biseyler yiyelim içelim gelelim dolaşalım deseler yine yeter sen demedigini bıraksan da bildiğini yaparlar başkası bir telefon etse uçarlar 
(3,055 puan) tarafından
Doğru aynen öyle valla katılıyorum üzülüyorum:(
(2,128 puan) tarafından
Hepimiz canm ama elimizden de bişey gelmiyor ki nereye kadar böyle olack
0 oy
(119,436 puan) tarafından
Baska sehire alisverise gitmek cok luks bisi bemce
(3,055 puan) tarafından
Bencede :(

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 258 göst.