0 oy
463 göst.
Aile kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Ben annemi hep bu şekilde kayıt ettim telime hatta nikahımz kıyılırken eşimle belediye başkanı gördü annemle ksntu çünkü o an birşeyler dedi o anı unutmam

Ben annemi hep bir başka sevdim bambaşka hemde..

En çokta ona kırılirm bu yüzden en çok da o yikabilir beni (sonra eşim)

Kizarm kendi içimde bazen yanlış anlrm olanları çok sevmemdn kaynaklı vs vs 

Anneler ölümsüz olsa keşke

Bir evlat olarak anneme laik oldummi bilmem ama evlendiğimden beri üzmememk için elimden geleni yaptım utandrmdm onu 

Anne kız arasında olur arada tartışmalar anlaşamazlklr :angel:

Ama onun dışında hep saygılı olmaya çalışıyorum

İnsanın yaşarken en büyük yarası bence ANNEDİR...

bu yokluğu yaşayan iyi bilir Rabbim kimseye yaşatmasın anne yokluğunu

Ölmüş olan annelerimizin de mekanları cennet olsun inşallah ❤️

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

image

image

.....................
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnn.      
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Rabbim benim omrumden alsin anneme versin..ama bana annesizlik tatdirmasin:'(yazarken bile ellerim titriyor ben o aciyi kaldiramam qaliba..en korktugum şey bu hayatta

0 oy
tarafından
Aminñnnn                         
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Amin.. canimsin annesi babasini seveni bende Severim
0 oy
tarafından
Cok haklısın benim icin önce annem sonra esim gelir. Esim bazen kızar annene benden daha coo deger veriyorsun onum sozunu daha cok dinliyirsun diye ama 2 yildir hayatimda olan bir insan icin 21 yillik yasamimda beni tum kötülüklerden  koruyan benim icin endiselenen uzulen bir insanfan vazgecmem mumkum değil.  

Bence anneler ölümsüz olmali seytan bazen yokluyor.  Annrm olse ne yaparim diye aklima geliyor goz yaşları içinde kalıyorum. 

Rabbim annesini kaybeden herkese cok cok sabir versin. 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
İsterdim o kadar sevmeyi sevilmeyi ama biz annemle o elektriği hic yakalayamadik birseyler hep eksikti

Ben.kucukken hep bana gelene gidene beni istemeden hamile kaldığını düşürmek için ne kadar uğraştığını doğduğumda bile emzirmek istemediği için iğne ile sutunu kestirdiğini anlatır dururdu 

Aramız allah korusun asla kötü değil hergun arar konusuruz ama o sihir yok aramızda buyuk abimlede öyleler varsa yoksa ortancimiz oyle gözümüzde tütmuyoruz nedense 

O yuzden qllah bozmasın hep.ozenmisimdir böyle iliskilere
0 oy
(583 puan) tarafından
Aminnn inşallah .Anne olduktan sonra tam anneci oldum daha iyi anladım değerini Rabbim annesi vefat edenlere sabır versin.sağ olanlarında uzun mutlu sağlıkli ömürleri olsun.Hayatta en çok annem ve evladım kardeşlerime  düşkünüm  eşit seviyorum  hepsi benim nefesimmm ...Nefessiz birakmasin Allah im
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Amin canım benim, benimki de liseden beri bitanem diye kayıtlı, kaç telefon kaç operatör değiştim hala ismini değiştirmedim
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Amin 

Rabbim kimseyi annesiz bırakmasın. Herhalde bu dünyadaki en büyük acı annesiz babasız olmaktır. Rabbim ömürlerinş uzun etsin yokluklarıyla sınamasın. Hep derim rabbim anne babama benim acımı göstermesin. Onların acısını da bana. Çünkü yıkılırız resmen toparlanamam ve toparlanamazlar. 

Keşke anne ve babalar ölümsüz olsalar... 

İlgili bir soru bulunamadı

381,628 soru

11,424,273 cevap

34,982 kullanıcı

...