0 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Evet başlıyorum anlatmaya. Arkadaşımın daha doğrusu kuzenimin evliligiyle alakalı kuzenim ilk evlendiği sıralar vajinismusdu kızlar bi süre ilişki yasamadilar eşi anlayışla karşıladı hep sonradan düzeldi . Neyse ilişki normale döndü ama eşine hiç alisamadi her yaptığı gözüne batar oldu hocaya vs gitti onu da halletti deliler gibi aşık şimdi hemde fazlasıyla. Neyse konuya gireyim bı kaç kere eşinin telefonunda magazinsel şeyler yakalamış işte açık yada dikkat çeken ünlü fotoları vs bir kerede kasten açık saçık fotolara baktığını yakalamış yani anlamıyorum karısını çok sever gibi görünen evine çocuklarına bağlı namazında niyazinda Allah korkusu fazlasıyla olan merhametli biri kocası bende çok yakından tanırım ne biliyim böyle şeylere tenezzül edecek biri değil gibi duruyor bende kuzenimi teselli ettim ama 6 yıllık evliliklerinde iki kere böyle bir durum olmuş bende dünyada neler var başka şeyler yakalamadigina şükret diye teselli ettim sonuçta burda neler neler okuyoruz. Kuzenimide sonrasında ihanet eder mi korkusu sardı şimdi paranoya yapıyor yani bilemedim bunca yıl hiç biseyini görmemiş iki fotoğrafa bakmakla aldatma zemini hazırlıyor olabilir mi bu kadar zaman yapmamış adam eşini seviyorken böyle bişeye kalkışır mi kuzenimle yorumları okuycaz  kızlar bekliyorum yorumları ❤️

10 Cevaplar

0 oy
(119,461 puan) tarafından
Ayy ne bilim kiz zaten uykum kacti evde yanlizim sabah bisi yazarim
(1,787 puan) tarafından
Kız ben iki günde bir yalnız kalıyorum iki çocukla hatta bazen 3 gün bazen 1 hafta :( bide şansa bı elektrik gider bi  deprem olur ne zaman yalnız olsam varyaaa 3 depremede evde tekken yakalandim cocuklarla
Kiz turkiyede olsa tirsmamki burda dil bilmiyom bisi olsa kime gidcem
(1,787 puan) tarafından
Sevda  öğren artık kizzz burdaki Suriyeliler bile şakır şakır türkiş konuşuyo sen haala öğrenemedin şu gavurcayi
Laan o da turkiyede
Burda karantina ver deryaa 1bucuk ay isyerleri okullar kapali markwt hastane eczane acik tek cogunluk turkiyeye gitti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım erkekler nefislerine genelde yenik düşerler her erkek gördüğünde bakar bence özellikle mi indirmiş fotoları sayfalardan mi denk gelmiş aldatmadm sayılmaz bence sayfalardan denk geldiyse şöyle düşünsün denize gittiğinde mayolu bikinili birilerni gormuyormu hiç ? Sosyal medyada benim bile karşıma nasıl videolar çıkıyor bir görsen ağzım açık kalıyor .Ha ama özellik le telfnuna fotogrf indiriyorsa onun hesabni sorsun bence orda art niyet ararım hatta eşinin yüzüne açık saçık giyinmelri çok hoşuna gidiyorsa bende öyle giyinip gezeyim desin bakalm ne dicek biraz burnunu surttursn ama ayrılmaya kadar gidick bir konu değil bence 
(1,787 puan) tarafından
Bende öyle söyledim canm
0 oy
(583 puan) tarafından
Bence elinde akıllı telefon olan çoğu kişi bakıyor öyle şeylere kuzenin stres yapmasın iki fotografa  bakmayla  aldatilacak  anlamı çıkmıyor huzurunu bozmasin  
(1,787 puan) tarafından
Aynen neler görüyoruz şu telefonlarda
0 oy
tarafından
Iki fotoğraf bakınca aldatma zemini hazırlanmaz öyle olsaydı burdakilerin nerdeyse hepsinin eşi aldatcak olurdu. Magazinsel fotolara bakmayı ben söyle yoruyorum. Evde tv varmi .? Var. Beraber oturup dizi izleniyor mu.? Izleniyor. Hangi dizi de çarşaflı kadınlar oynuyor ki.? Şimdi tv de haber sunanlar bile göğüs dekolteli. Adamın tv izlemesine karismayan telefonda gördüklerine de karışmamalı. Allah doğru yoldan şaşırtmasın
0 oy
(5,559 puan) tarafından

Kız uykulu gözlerle okuyamadım desem. Bmw kısaca özetler misin.  Sabaha kadar bebek salladım da:sleeping:

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Namazında niyazında olunca kimse melek olmuyor nefis yine devam ediyor hatta daha çok uğraşıyor.. Namazında niyazında insan yapmaz diye bisey yok yapmamaya calisir sadece. Her insan herşeyi yapabilir basit ve çabuk aldanan varlıklarız çünkü. Ama bunda aldatacak bisey yok ne alakası var akıllı telefon kullanan insanların çoğu bunları reklam olarak veya bi şekilde goruyor. Çağ ortada mağarada yaşıyor gibi olmaninda bi anlamı yok o zaman televizyon bile izlememek gerekiyor:)
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Guveni zedelenmisse surekli aklında şüpheler olur

Takip etsin umarim yanılır yada karşısina alip konussun

0 oy
tarafından
Ya umarim duzelirler de kiz hocaya  gittikten sora mi kocasina asik oldu
(1,787 puan) tarafından
Evet canm çok soğuktu eşine karşı sevmiyordu hocaya gidincede aşırı bağlandı muska fln yaptı
0 oy
tarafından
Instagram dan Facebook'tan tiwiter dan neler neler çıkıyor her yeri meydanda her yerini gösteriyorlar kullanıyorlar da genede illaki görüyorlar ne güzel kadında diyolardir belki de yani ama bence bu aldatma sayılmaz aldatacaginida zannetmiyorum içinde Allah korkusu olan kimse bence aldatmaz eşini 
0 oy
tarafından
Erkekler nefislerine çok düşkün varlıklardır ama benim eşim bile bu sabah bana sordu lan karı dedi şu eşlerini aldatan adamlar neden aldatır ki acaba dedi karısı herseyini dört dörtlük yapsa bile niye aldatıyorlar çok merak ediyorum dedi şok oldum ne cevap vereceğimi de şaşırdım 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 552 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 211 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.