0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Kaynanam in annesine gittik annesini görsün diye neyse görsün diye  annesini kaynanam ı da götürdük bebeğim 4 aylık yerini yadırgayan biri durmadı orda neyse zor uyutum oturduk falan bide bebeğim uyudukça hizmet ediyorum yardim ediyorum her iş yapıyorum neyse yemek yedik bebeğim ağladı gittim baktım sofra öyle kaldı kaynamam var 17 yaşında görümcem var ben sofradan kalktım bebegimle ilgilen dim sofra falan toplanmış di oturduk  kaynanam 'ın annesi bana dediki bebek senin için mana oldu iyi iyi dedi.

Benim ne suçum var dı ... yada çokmu yüz veriyorum 

11 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından
Of ağzı olan konuşuyor işte ya boşver milletin lafını takarsan hohooo bu sefer de çocuğa bakmazsan çocugu umursamiyor bakmıyor diyecekler 
(286 puan) tarafından
Müsait olduğun zaman edebilirsin büyüklük sende kalsın dilin olur hiç olmazsa ama çocuğun durmuyorsa vs vs etme bence bana göre öyle
(177 puan) tarafından
Yardım etsem de etmesem de laf görmeyen insana ne yardim edecek sin ki ? Kaynanam in annesi nin gelini de aşa katta oturuyor o niye cikip da yardim etmiyor da ben niye bebegimi ihmal ediyorum ...
(286 puan) tarafından
Canım zaten bebeğini ihmal etme nie edesin ki böyle yaptığını görmeyen biri için bana kalırsa hiç gitme ama yine de gitmeye de mecbursan öyle çocuğun uyuduğunda yapabilirsin hiç olmazsa dilin olur die
(177 puan) tarafından
Ama görmüyor lar yani laf laf altan altan laf yapıyor lar eşim e de diyorum böyle böyle diye yaptığım halde yapmadı gibi görünüyor dedim ayrıca ..  birşey demedi birdw gitmem zatten yani kaynanam da anasını görünce bi tarafı kalkıyor zatten yani en iyisi kaynana ve annesi ile mesafe koymak yerine göre davranmak ...
(286 puan) tarafından
Böyle bir imkanın varsa bu daha iyi bir yöntem tabiki de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hosstt sana ne sana mı kaldi kaynanann anasina gitmek bebeği bahane etmiş işte sende hizmet edesin bir daha gitmeee
(177 puan) tarafından
Demi birda gitmeyimmmm
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kusura bakmayın elinize yapıştı sanırım dicektin bence çok yüz veriyon
(177 puan) tarafından
Hım anladım bide torununa değil de bana niye diyor onu anlamadım
0 oy
tarafından
Kaynanan laf etmezken ona noluyomus o mu toplamış yaşlı işte konuşuyorlar bisey desen anlamicak gitme bidaha boşver 
(177 puan) tarafından
Aynen doğru yani
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Boşver ya bunamıştır o yaşını bilmiyorum ama 

Onların ağzına bakarsan kafayı yersin he he deyip geçiceksin.

Benim de babaannem var, amcalarım bakıyor, 96yaşında , vardığım zaman amcamı yengemi kuzenlerimi kötülüyor çok iyi bakmalarına rağmen
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Didimin didisi ne bos muhabbet ediyorlar ya yasi gelmistir 80 ne eminimki eline tesbih alip la ilahe illalah deme zamani onun o yasta kaynanalik etme zamani degil.

0 oy
(1,320 puan) tarafından
Kendi evin haricinde niye başka evde iş yapıyorsun senin hatan öyle alistirirsan sürekli beklerler 

Asla bir çöp bile kaldırmam insanlar nankör elleri tutuyorsa kendileri yapsın banane 

Sen de iş yapma kıymet bilmezler cocugunla ilgilen 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Amqnn bosver eskiler işte...toplasinlar isleri ne, cokta guzel olmus bosver.
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Aman salla gitsin 
0 oy
tarafından
Evet çok yüz veriyorsun bunlara yaranılmaz vereceksin cevabı görecekler 
0 oy
tarafından
Eskiden kaynanamin annesi geldiğinde kızıma baktığımda tavır yapıyorlardı niye is yapmıyorum diye.Sonradan çocuğu beşiğe bırakıp yapiyordm bu sefr kızını sevmiyora geldi o yüzden boşver tinlama ne yaparsan konuşurlar 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 725 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Simsek21 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,069 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Nesegül (2,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
0 oy
15 cevap 461 göst.
30 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu