0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Bazen denk geliyorum hep eslerinin oynadigindan sikayetci kadinlar. Bizde de tam tersi ben cok oynuyorum esim ters ters bakyor :( bazen diyorum bu pupg erkek oyunu mu.. ama cogu kez oyunda denk geliuorum kadinlara da.. 

15 Cevaplar

0 oy
(27,330 puan) tarafından

Lanet bir oyun yuvayı bozan huzuru kaçıran berbat bi oyun 

(27,330 puan) tarafından
Neden bozmasinki orada tanisik kadin erkekle erkek kadınla muabbbet kuruyor zaman sonra yuva bozuluyor berbat birsey
tarafından
Aynn cnm benim eşim öyle yaptı zaten ve az kalsın yuvam bozuluyordu
(27,330 puan) tarafından
Rabbim korusun
(1,126 puan) tarafından
Bence yuvayi sanal ortamdski hersey bozabilir biraz da insanin sutunden
(27,330 puan) tarafından
O oyunda bazi kisilerin kokten sütü bozuk :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben oynuyorum çok keyifli oluyor :) ☺☺

(1,126 puan) tarafından
Yalniz degilmisim :)
tarafından
Karı koca oynuyoruz bazen eşli bazen aynı anda farklı haritalarda
Ben çok severek oynuyorum her akiam 3 4 el oynarız
Ve genelde
Hadi çorba parası çıktı olur ☺☺☺
(1,126 puan) tarafından
Keske benim esim de oynasaydiya oyle cok isterdim ki :) ben yegenlerimle oynuyorum genelde cok olmadi baslayali
tarafından
Bizim evde 5 tane telefon var hepimizin pupg yüklü açıyoruz oynuyoruz
Çocuklarlada girdiğimiz oluyo ama eşimle daha güzel motora arabaya binmesi pek keyifli
tarafından
Bende oynuyommm
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Dün akşam tamda bu yüzden tartıştım rast gele girmiş kızlar konuşuyor eşim.konusmuyor ama ben kızların sesini duyuyorum ve bu çok irrite edici bisey kadın erkek oyunu diye ayırt edemeyiz belki ama evli birinin karşı cinsle oyuna girmesi beni rahatsız ediyor açıkçası 
tarafından
Benim eşimde ilk zamanlar çok oynuyor du ve kızlarla konuşuyordu önünü kesmediğim için en sonunda msjlaşmıtı birileriyle lanet olsun böyle bir oyuna
(1,126 puan) tarafından
Allah korusun oyle bi sekil kotu tabi onun da sinirini bilmek gerekir bende oynuyorum ama mic kapali hersey kapali sekilde oynuyorum tekli oynuyorum veya yegenlerimle..
(3,036 puan) tarafından
uzun zamandır oynamıyordu yine  başladı
tarafından
Bizde oynuyoruz ama grup kurmadan oynuyoruz
tarafından
Valla bende aynı şekilde düşünüyorm
0 oy
tarafından
O oyun yüzünden yuvalar bozuluyor çok saçma iğrenç bir oyun 
0 oy
(653 puan) tarafından
Ben oynuyom eşim ile veya kardeşim ile bazen tek giriyrm hamileyim şuan çocuk olsun zamn bulamam can sıkıntısı bizimkisi
(1,126 puan) tarafından
Oyle bende evden hic cikmiyorum can sikintisina giriyorum yegenlerimle oynarim genelde :)
(653 puan) tarafından
Aynen pubg kendini bildik bı şekilde oynarsan sorun yok bence herşeyi oyuna bağlıyorlar ama unutulmasinki kaşar heryerde kasardir erkkte kadında kendini bilcek ya tek gircen ya tanidklarla oldu bitti
(1,126 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum. Insanin icinde varsa yapiyor. Benim esim de facebokta tavla oynuyor
0 oy
(443 puan) tarafından
Bendee oynuyorum isteyen varsa ekleye bilirim :) 
tarafından
Bende oynuyorum
(443 puan) tarafından
Bana özelden nickinizi yazın istek atayım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Nefret ederim  benim  erkek  kardeşim  oynuyor  asosyal  oldu  o oyun  yüzünden  allhtan  eşim  oynamaz  oynara   telefonu  bilgisayarı kırarım  yani 
0 oy
(326 puan) tarafından
bizde eşimle cok oynariz zevkli oyum en azindan can sikintimizi aliyor 3 gun sknra dogumum olucak nasipse sonrasinda zor doguma kadar oynariz :D
0 oy
(359 puan) tarafından
Oynuyorum ben gece çocukları uyutup arkadaşlarla oynuyoruz ya da kuzenlerimle yabancı kimseyle oynamıyorum hiç zaten sevmiyorum yabancılarla oynamayı eğlenmek bizim de hakkımız ve şu sıralar tek eğlencem pubg :)) genelde görev yapıyorum zaten o yüzden eşimle kuzenlerimle ve arkadaşlarımla oynuyorum :)
(1,126 puan) tarafından
Benim esim oynamiyor malesef bende yegenlerimle oynuyorum bi tanesi cok oynuyor kalabi yabancilarla oyjuyorum ama sohbet mic kapali sekilde eglenceli :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben oynuyorum eşimle kardeşimle yeğenlerimle abartmiyorum

Bazıları ciddi anlamda hastalik gibi oyundan çıkmıyor 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ya bu oyunla ilgili bir şey sormak istyorum benim de eşim çok oynar hemde aşırı bağımlılık yapmış evet kadınlar sa var sorum şu orda msjlarima bölümü falan var mı hani konuşmak isteseler sesli değil de yazisabiliyorlar mi ?
(7,654 puan) tarafından
Evet eğer arkadas olarak eklediyse özel mesaj bölümü var
(1,238 puan) tarafından
Peki arkadaş olarak face de yada istegram da mi ekleniyo
(7,654 puan) tarafından
Yo oyunda arkadas ekleniyor
Orda mesaj ve sohbet bölümü var
Esinizden şüpheniz varsa girin kontrol edin arkadaslarini ben tanımadığım kisileri eklemem  oyunda ses acmam
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Aman yok Allah korusun 
0 oy
tarafından
Ben eşimin oynamasına karşıyım istemiyorum. Boşu boşuna zaman kaybı kalk şunu yap desen yapmaz oyunda milleti kurtarır olduuuu başka 
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ben oynuyorum eşimle çok iyi oluyor
0 oy
(727 puan) tarafından
Kız ben oynayacamda eşim öyle bakacak bana o telfonu alır kırar elimden

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 170 göst.
0 oy
15 cevap 310 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 494 göst.
11 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Ümran❤efe❤sadık (1,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 519 göst.
31 Ocak 2019 Aile kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu

377,975 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı

...