0 oy
651 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Eşimle farkli saatlere kurariz alarmi..ben yarim saat ondern kalkar cayi falan koyar kahvalti hazirlarim oda kendi alarmile kalkar..neyse mutfakdayim eşimin alarminin sesi geliyor bende kalkar diye umursamiyorum baktim kalkmiyor ben kaldirayim dedim yanina geldim sesleniyorum kalkmiyo silkeliyorum yine kalkmiyo delirmek uzereyim artik tokatliyorum hala oyanmiyo nefesine baktim nefes almiyo sanki kalbim duracakti bagirmaga basladim kalkti gulmeye başladi..deli oldumya sabahin 6sinda yaptiği şakaya bakk..sinirimden bir kac tokat atdim saclarini yoldum kahvaltida hazirlamadim ac ac gitdi..mesaj yazdi cevap vermedim affetmiycem uzun bir suree..

Ama ona ders vermek istiyorum napa bilirim??

17 Cevaplar

+1 oy
(15,705 puan) tarafından

Akşam eve gelince çay saatinde boş çaydanlıgi elinde dolu gibi tut onun üzerine düşür birden bu korku ona yeterli olur :D

(6,681 puan) tarafından
Aksam bende yapicam gorsun gununu
tarafından
Yap yap cnm
(4,152 puan) tarafından
Ahahahha nerden gelir akliniza bole seyler ama tuttum bnde yapcamm :)
(15,705 puan) tarafından
Yapın videoya da alın ☺
(4,152 puan) tarafından
Hahh tmm ,)
-Reklam-
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sjjsjs güldüm kusura bakma  ders verme ya saka yapmış uzatmayin bence :)

(6,681 puan) tarafından
Ama hamileyim o kadar uzatmamaliydi ya
0 oy
tarafından
Offfff ben kalpten giderdim yaaaa
(6,681 puan) tarafından
Bende zaten kalpden gidiyordum birazda uzatsa olucekdim
tarafından
Eşim bilir ben bu konularda çok hassasım ben eşimi bir kere kaybetme korkusu yaşadım ikincisini kaldıramam o yüzden bana böyle bir saka hayatta yapamaz
(6,681 puan) tarafından
Bende cok hassasim ama okuz iste yinede yapti
0 oy
(7,953 puan) tarafından
Bende aynısını bikere koca yaptim valla çok eğlenceli oluyo şakayı yapan için :)
(6,681 puan) tarafından
Kiz sabahin 6sinda zaten uyku sersemiyim bide hamileyim bebeyime bisey ola bilirdi
(7,953 puan) tarafından
Ben gece yarısı o şakayı yaptım ama gerçekten onunki komik olmamış hamile karısına böyle ağır bı şakayı yapmak
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Sende gelince aynı numarayı yap 

Sabah sabah nereden aklına gelmiş ya :)
(6,681 puan) tarafından
Ben onun kadar artistlik yapamam yaa bi gorsen artik morarmaya dogru gidiyordu nefesini tutmakdan :D
(12,856 puan) tarafından
O zaman Oscar al dram dalında yılın en iyi oyuncusu yazdır :)
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kızmışsın dövmüşsün aç göndermişsin adamı daha napcan böyle böyle büyütüp huzursuzluğa gerek yok. 

Gül geç sende ona bi şaka yaparsn misilleme olur:) 
(6,681 puan) tarafından
Ama sinirim hala gecmiyoo hamile olmasam umirsamam ama bebeyime bisey ola bilirdi
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bende bi sabah öldü  sanmismistim bi silkeledim uyandı:Ddd
(6,681 puan) tarafından
Cok kotu bir sey ya aklima geldikce ellerim titriyor
0 oy
tarafından
Yeterince dövmüşsün bence ") belkide gerçekten ayılamadı ama üzülme diye kafaya takma diye şakaymış gibi davrandı olamaz mı bence olabilir bilemedim bak şimdi 
tarafından
Ben olayım bir terk etme mektubu yazarım bırakır markete falan herhangi bir yere giderim yada dolaba saklanırım ") hahahaha ay ne dumur olur ama
(6,681 puan) tarafından
Çocuklar varya onlari nereye saklayayim :D
tarafından
Komşuya "))) al çık dışarı eşinin gelmesine yakın bir iki arar falan sende döner gelirsin gülerek sakaydı ya diye ")
(6,681 puan) tarafından
Onu işden erken geleceyi bi gun yapa bilirim normalde gec gelir yani dişari cikamam ama oğlumla anlaşip evde saklana biliriz belki :))
tarafından
Ben olsam öyle yapardım hiç bir yere gidemesem komşuya giderim ") görsün şakayı
0 oy
tarafından
Hajlsn biraz kötü bir şaka olms ama bence divmussn vurmssn aç gitmiş tribni belli etmssn uzatma akşam geldiğinde bence bir kaç gün sonra sende bir şaka ona yaparsn :)
(6,681 puan) tarafından
Yapicam hemde cok fena bir şaka yapicam akli başindan ciksin
0 oy
tarafından
Komik ve korkunç olmuş :))) 
(6,681 puan) tarafından
Hemde cok korkuncc
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kız kalp atışına baksana :D
(6,681 puan) tarafından
O an ne yaptiğimi bilmiyordumki ya biraz daha uzatsa kalpden gidicekdim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Hamıleyımıssın bole saka mı yapılır. Hadi hamıle olmasan güler gecerdin ama korkudan Allah korusun ya bebege bise olsaydı sacmalamıs. 
(6,681 puan) tarafından
Aynen ben de bunun icin kiziyorum yoksa gulup gecerdim..aklima şoyle bisey geldi acaba arayip sabahdan sora agrim vardi şimdide kanamam var diyip korkutsammi?
(1,037 puan) tarafından
Aynen bence hakettı bunu cok korktum sabah de ondan agrı gırdı kanamam var. Napcam de. Aklı basına gelsın hamıle kadını korkutmak neymıs gorsun biraz aglıom us gbı yap ama
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Ayy çok komik bnde şaka ypmk istiyorum ama cıdı olamıyorum gulmem gelyor :) 
(6,681 puan) tarafından
Bende yuzune bakarak yapamiyorum o yuzden ne yapsam telefondan yapmaliyim
0 oy
tarafından

Ayy ona nasıl bir saka kiz intikam al bence yanına bırakma :)

(6,681 puan) tarafından
Alicam tabikidee ama aklimda guzel bir sey yokk
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Off şakaya bak ya kötü olmuş :)

(6,681 puan) tarafından
Evet ya kalpden gidicekdim az kala
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Benim eşimde amcası bizdeyken yapmıştı o uyur gezer numarası yapmıştı kendine gel diyorum sallıyorum yok gene aynı numara yapıyor amca salladı oglum kendine gel delirdin mi dedi ben artık korkudan Bi hal oldum sonra kahkaha atmaya başladı ama amcası hakkını verdi iki tane vurdu sırtına ***** kadın hamile dedi sonra bana sarıldı nasıl korktu ya diyor bide :D manyaklar kız :D

(6,681 puan) tarafından
Ben sarilmaya izin vermedim bi guzel benzettimm intikamimida alicam
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Sende hamile değilsen kapıyı açarken halsiz aç sonra salona giderken yere yıkılıver bayil:D kız ne güldüm hakkını helal et aynı benim deli kocam gibiymis bıkmadı ama bunu ya bayılır ya ölür Allah korusun tabi de değişik bu erkekler:)))))
(6,681 puan) tarafından
Kiz ben yapamiyorum gulme geliyor ama deniycem :)
(3,055 puan) tarafından
Ben gibi kendini motive et buraya da yaz sy merak ederim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 363 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 570 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu