0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yola çıkacaktık çok stresliydim ev meseleleri yüzünden ayakkabısını giyerken giydirmedi bende ona bağırdım iç çeke çeke ağladı çok ağladı o ağlayınca bende ağladım ilk defa oldu bir anda çok mutsuzum ben onu çok zor buldum sonra bi süre yüzüme bile bakmadı emmedi beni:( ama uyurken güldü şimdi uyuyor hiç aklımdan atamıyorum:( Allah beni bildiği gibi yapsın :( 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nehire atanlar ölsün şiddet uygulayarak öldürenler diri diri gömülsün bnce o zmn

(Anneler)
tarafından
Aminnnn anne denmez öylelerine
-Reklam-
0 oy
(2,011 puan) tarafından
can km üzülme bir anlık dalgınlıkla kizmissin ama ışte çok kizmissin iç çeke çeke ağlamış yazık kiyamam
tarafından
Aslında eşime kızmıştım ondan çıkardım çok üzgünüm ya çok uyuyamıyorum
0 oy
tarafından
Herkez bagirabiliyor canim bende ilk zamanlar.cok pismanlik duyuyodum ama neticede insanız dört dörtlük değiliz arada oluyor iyiliklerini istiyoruz ona cabaliyoruz
tarafından
Aynen canım teşekkür ederim keşke biraz daha sabırlı olabilsek
0 oy
tarafından

Ara sıra bağırıyorum genelde çocuğuna bağırmayan anne nadirdir ben büyük oğlumla çok bağırıyorum o ne yaparsa küçükde izinden gidiyo yediler beni bağırdım diyede ağlayıp sızlayamam yalan yok tamam bağırmak daha çok hırçın yapar bebeleri ancak aşırı yaramazlar ikiside 3 üncüsü de 6 aylık yakında oda uyacak 2 sine bakalım ozaman nolcak 

tarafından
Allah yardımcınız olsun sizin işiniz daha zormuş helal olsun 1 tanesinde ben böyleysem :(
tarafından
Napcan kuzum yapak bir şey yok olur arada öyle
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Anlık birşey kuzum bagirana kadar ne yaptığının farkında bile olmuyorsun da sonrası çok zor o ağlar sen ona bakıp ağlarsın üzülürsün bende arada dayanamayıp yapıyorum sonrası pişmanlık annelik gerçekten çok zor 
tarafından
Of aynen ya hele uğraşa uğraşa bulduysan :(
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aklım erdiğinde babamda bana öyle bagiridir. Uykum.cok derindir. 33yasindayim ama babam ewde kısık sesle konuşsa uyanırım için titreye titreye....o bir kere iki kere bagirmalar aslında çocukların içlerinde yaralar aciyir
tarafından
Kıyamam size maalesef öyle bazı yaralar yaş 33 olsa da acıyor
(9,247 puan) tarafından
İnan ewde inşaat olsa uyanmam ama babam kısık sesle bile olsa konuşsa kalkardim
0 oy
(45 puan) tarafından
Simdi küçük herlde ve yeni bagirmıssım ondam ilerde öyle cıldırtacak ki alıscaksın bazen evlatlar da sen bagırmadan anlamıyo gercekten yasayıp göreceksin cocugn cok inatsa saygısızsa seni takmıypsa bagırmak kacınılmaz oluyo. O kitaplarda yzdıgı gibi surekli alttam alınca cocuk tepene cıkıyo sonumda da seni hiç sayıp dinlemiyo en sonunda yapmak istemedgn seyi yapıyosun kavgangürültü bagırtı
tarafından
Keşke başka çaresi olsa dediğiniz gibi daha 6 aylık ama çok eziyetli normalde çok sabırlıyımdır eğlenceye çevirir gülerim eziyetini bugün taştım galiba :(
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Kuzun normaldir bizde insanız bir yerden sonra normal olarak sabrımız taşıyor 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Kendinize yüklenmeyin, ama ben anneyim bağırırım diyenlerden de olmamak lazım. Bende arada şşt pşşt yapıyorum maalesef yapmayana aşırı özeniyorum. O yavruları biz istedik onlar bizi seçmediler bağırma vurma ile insan terbiye edilmez ama bizlerde taş değiliz ve hayat şartlarımız güllük gülistanlık değil bu yüzden bazen olabiliyor sınır harbi. Ama kendimizi de kahretmenin anlamı yok. Özür dileyin ondan bu çok mühim. Nizde hata yaparız ama özür dileriz bunu bilmesi onun açısından çok iyi olur. 
tarafından
Çok uğraştım affettirmek için ben onu çok zor buldum allahım acılarını göstermesin canım, teşekkür ederim tavsiyeler için :*
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Oluyor malesef öyle arada :(kaç aylık bebeğin

tarafından
6 aylık daha çok küçük:(
(3,156 puan) tarafından
Ahahaa bir şey olmaz bende büyük 2 3 yaşında zannettim :)
tarafından
Alışıcam galiba dedim ya çok zor buldum çok zor doğdu ve çok zor büyüyor Allah hepimizin yardımcısı olsun:( annelik zooor
(3,156 puan) tarafından
Amin inşallah evet annelik çok zor malesef...
0 oy
(82 puan) tarafından

Sinirlendiğinde onun sana allah'ın emaneti olduğunu hatırla ben çok sinirli bir insanım ve bebeğime çok özenli davranıyorum nefis işte oluyor arada üzme kendini <3

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 486 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 646 göst.